2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
İnsallah canim.Nasil vicdansizlar ya.bizdede durum buna benzer.bugun yazdim ya patrona rest cektim diye.Beraber calistigimiz is arkadasim var.Ben yokken kiz herseye yetismeye calisiyor.gecesi gunduzu kalmadi.ufak bir hata yapmis.kayda deger birsey degil.beni ariyor diyor ki neymiste ben takip etmiyormuymusum.bilgisayar acik degilmiymis.kiz yetersizmis.dedim pardon nesi yetersiz.onca ise kosuyor.begenmiyorsaniz baskasini getirin madem dedim.ne varki baskasini getirmekte,gerekirse getirirz dedi.dedim benim yerime de birini getirin o halde.demekki ben kizi iyi yetistirememisim.isler de aksamis madem.ben oylemi demek istedim diyor.be adam ne demek istedin pardonda.genel muduru aradim dedim biz ayriliyoruz yerimize birini bulun.bugun ortalik yangin yeri. digerleride bir bir ariyor.acmadim hicbirinin telini.bu gibi adamlari zengin etmek istemiyorum.
Hepsi aynı ya , al birini vur ötekine. Sen babanın yeriymiş gibi canını dişine takar çalışırsın karşılığında bi b.k alamazsın

Şimdi bana durup dururken niye 2.bebe yapma krizi geldi anlamadım. Ne alakaysa canım hamilelik çekti 😃
Bende ilk kızımda hemen ikinciyi canım çekmişti 🤣 ama hemen yapmadım korktum. İlk kızımın 2. Yaş doğum gününden 2 gün sonra hamile olduğumu öğrenmiştim. Aralarında 2 yaş 9 ay var iyikide öyle olmuş şuan arkadaş gibiler içerde evcilik oynuyorlar 😍

Ay bana da bana da benim maksimum yaptığım şey o bardak dolabını devirince içinde kırılmamış olanlar var diyip evin içinde kalanları da ben kırmıştım he bide önümdeki çaydanlığı kaldırıp tv ye doğru fırlatıp halı kapı cam ne varsa batırmıştım üstüne adamı yakasından tutup kapıya atmıştım 🤣🤣 ama bunlarınki çok üst level bacım biz oralara varamayız 🤣🤣🤣
Bazen bunu benimde yapasım geliyo ama birde sonra toplaması temizlemesi var. O görüntü gözümde canlanınca hemen vazgeçiyorum agshgsgsgsg . Gülümsecim sen başak burcu değilsin o kesin. Söyle bana hangi burçsun 🤣🤣

Spiral kanamayı arttırıyo diyo herkes ya hiç takmadım bugüne kadar. 🙈 zaten reglim yoğun geçiyo onu takınca daha çok kanarım diye çekiniyorum. Bide sinirlilik ve bel ağrısı yapıyo demişti biri. Ben daha spinalin verdiği bel ağrısıyla baş edemiyorum ki :KK43:
Aaaa basın ağrıyor mu hala ? Ben kadın doğuma gittim kendi kliniği kadının, spiral takmak için, kanamanı arttırır birde yeni doğurdun dikişlerin taze daha, 3 ay sonra gel dedi. Sırf parası için yapabilirdi. Birde arkadaşımın annesi spiral taktırdığı halde arkadaşım olmuş 😂😂

P Pembepilates kuzum benim eşim de iki çocuktan sonra da 15 kilo verdi. İlkinde hamileliğim de doğumum da çok sıkıntılıydı biliyorsunuz ya siz de, hadi onda stresten zayıfladı desek şimdi de yine 15 kilo verdi yemeden içmeden kesildi sebepsiz yere. Görsen sürekli depresif bi halde. Arkadaşlarım dalga geçiyor lohusa depresyonuna girmiş kocan diye. Bebeğe de full ben bakıyorum yani gece bebekle ikimiz yatıyoruz o başka odada uyuyor. Ev işi yemek falan da bende. Arada bi evi süpürüyor sadece bi de büyüğü kursa götürüyor o kadar. İş arkadaşları da gece gündüz çocuk bakıyor sanıyor soruyorlarmış çok mu zor ondan mı zayıfladın bu kadar diye 😂 erkekleri anlamak zor gerçekten.

Kız sen kendi fotoğrafını bile paylaştın burda, ifşa olacak olsan çoktan olmuştun 😂
Ya evet de bu şehir çok küçük illa birinin bir tanıdığı olabilir 😂 Konya’da bizi kimse tanımazdı ne aile var ne akraba sadece arkadaşlarımız vardı onlar da hep 2000 doğumlu, öyle anneler kulübüne hiç bakacak tipler değil 😂

Bizimki kepçe değil ama zorla kepçe yapacak 🤣 emerken koluma yatınca kulağı katlanıyor düzeltiyorum. Bu sefer kendi yatarken sağa sola döndüğünde kulagi katlanmış oluyor öyle yatıyor hemen araya parmagimi sokup duzeltiyorum🤣 düzgün kulağı da bozacak sıpa 🤣
Bizimkide öyle bozdu kulağını oysa doğduğunda hiç kepçelik filan yoktu 🤣🤣🤣
İçin için ağlamıştır o😂😂😂

En kötüsü de kırıp döküyoruz ve yine biz topluyoruz 😂
Vallahi toplamadım 🤣🤣 kendi kalktı topladı temizledi sildi halıyı filan kaldırdı yıkamaya gönderdi elimi sürmedim 🤣🤣
Ya hafızanı severim senin burda kimse birbirinin derdini unutmuyo çok seviyorum sizleri. Evet terfi aldı ve hala zam yapmadılar bebek sarılıktı hastaneye götürmemiz gerekiyodu araç istedi onu bile vermediler. Tek yaptıkları sen müdürsün diyip bi oda vermek oldu. Bugün de hiçbir şekilde kabul edilemeyecek bi şey yaptılar. Zaten canına tak etmişti, yakmış gemileri çıkmış. Başka iş bulmadan çıkmamalıydı belki ama kızamıyorum bile çünkü ne çektiğini biliyordum. Allah yüzümüze güler inşallah bebeğimizin hatrına 🙏🏻
Rabbim bebeğinizin yüzü suyu hürmetine çok daha hayırlı iş kapıları açar 🙏🙏
Eki Görüntüle 3468354
Gülümse senin dediğin markayı aldım güzel çekiyor gerçekten
Evet bende çok memnunum 2 çocukta da kullanıyorum. Hadi şimdi günün belirli saatleri ama kızımda 3 saatte bir hiç şaşmadan kullandım sütüne maşallah 🧿

Bende ilk kızımda hemen ikinciyi canım çekmişti 🤣 ama hemen yapmadım korktum. İlk kızımın 2. Yaş doğum gününden 2 gün sonra hamile olduğumu öğrenmiştim. Aralarında 2 yaş 9 ay var iyikide öyle olmuş şuan arkadaş gibiler içerde evcilik oynuyorlar 😍
Oy kıyamam benim yeğenim kardeşini hala kabul edemiyor

Kızlar saçlarımı koyu kahveye mi boyatsam sizce hazır psikolojim de bozukken 😂
Eki Görüntüle 3468365
Klasik kadın işte kafası atınca saçıyla oynuyor 🤣🤣
Spiral kanamayı arttırıyo diyo herkes ya hiç takmadım bugüne kadar. 🙈 zaten reglim yoğun geçiyo onu takınca daha çok kanarım diye çekiniyorum. Bide sinirlilik ve bel ağrısı yapıyo demişti biri. Ben daha spinalin verdiği bel ağrısıyla baş edemiyorum ki :KK43:
Evet kimine öyle etkisi varmış kimine de bi sıkıntı yaratmıyor ya bende bilemedim ama korunma için başka çarem yok
Burada biraz tanınan aile kendileri, bu şehirden biri varsa grupta deşifre olmayayım diye😂😂😂
Kız çolçocuk sen ev eşya kocanın resmi herşeyi gördük iş bi memlekete kalsa keşke 🤣🤣🤣

İnsallah canim.Nasil vicdansizlar ya.bizdede durum buna benzer.bugun yazdim ya patrona rest cektim diye.Beraber calistigimiz is arkadasim var.Ben yokken kiz herseye yetismeye calisiyor.gecesi gunduzu kalmadi.ufak bir hata yapmis.kayda deger birsey degil.beni ariyor diyor ki neymiste ben takip etmiyormuymusum.bilgisayar acik degilmiymis.kiz yetersizmis.dedim pardon nesi yetersiz.onca ise kosuyor.begenmiyorsaniz baskasini getirin madem dedim.ne varki baskasini getirmekte,gerekirse getirirz dedi.dedim benim yerime de birini getirin o halde.demekki ben kizi iyi yetistirememisim.isler de aksamis madem.ben oylemi demek istedim diyor.be adam ne demek istedin pardonda.genel muduru aradim dedim biz ayriliyoruz yerimize birini bulun.bugun ortalik yangin yeri. digerleride bir bir ariyor.acmadim hicbirinin telini.bu gibi adamlari zengin etmek istemiyorum.
Helal olsun sana 🧿🧿🧿🧿

Benim bebişin kafası nasıl sizce

Eklentiler

• 17241543838122378943516711472230.jpg
    17241543838122378943516711472230.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 52
gulumsebebek gulumsebebek benim de kulaklarım kepçe ve maalesef oğluma genetik miras olarak aktardım 🙈 şu an farkında değil takılmıyor allahtan ama büyüyünce beraber ameliyat oluruz diye düşünüyorum 😂 saçları da düz oğlumun saçıyla da saklanmıyor. Ben yıllardır saçımı toplamam mesela hep kulağımı kapatırım 🥲 hep bale yapmak isterdim ama saçlarını topuz yapıyorlar diye yapamadım 😂 kızımın kepçe değil şimdilik ileride değişmez inşallah. Aslında bebekken küçük bi operasyonla düzeliyormuş ameliyatsız ben geç öğrendim sen bi sor istersen geç olmadan

Klasik kadın işte kafası atınca saçıyla oynuyor 🤣🤣

Evet kimine öyle etkisi varmış kimine de bi sıkıntı yaratmıyor ya bende bilemedim ama korunma için başka çarem yok

Kız çolçocuk sen ev eşya kocanın resmi herşeyi gördük iş bi memlekete kalsa keşke 🤣🤣🤣
Hahahahahahaha😂😂😂😂

Bazen bunu benimde yapasım geliyo ama birde sonra toplaması temizlemesi var. O görüntü gözümde canlanınca hemen vazgeçiyorum agshgsgsgsg . Gülümsecim sen başak burcu değilsin o kesin. Söyle bana hangi burçsun 🤣🤣
Yengecim ben 🤣🤣 ben toplamadım bardak dolabındakileri kırdığımda evi terketmiştim kadın tuttuk çaydanlığı fırlatıp adamı kapıya çarptığımda da kendi temizledi uyumuşum zaten ben kdksksks (ağlamaktan) 🤣🤣🤣🤣

X