2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Siz nasıl misafir ağırlıyorsunuz ya afedersiniz benim evim illa bi odası b.k goturuyo
Öncesinde anneme kızı bırakıp koşup evi süpürüyorum sonra kabul ediyorum ama ikram vs yapmıyorum hazır 1/2 bişey o kadar. Bebekle çok zor ne ev toplanıyor ne süpürge yapılır. Yapabilene helal olsun. Ben tüm gün tek evde duramıyorum hala.

Ben yapamıyorum bebeğimle akşamda eşim gelince yemek ye topla duş aldir derken saat oluyo 9 uyuma vakti geliyo bebegin.. gerçekten haftasonu da bir gün dinleniyorum diğer gün ustunkoru bi temizlik ki onla ben misafir davet edemem yani biraz sanırım mukemmelliyetciyim yok yani biri gelecek olsa beni stres alıp goturuyo ne yapcam nasıl temizlicem bebeğe yalvara yalvara yapmaya çalışıyorum çok zor oluyo ki gün sonunda pilim bitiyor o enerjiyle de misafirin yanında esneyip dururum(geçen esneyip durdum ayıp oldu ama yapacak bir şey yoktu)
Birde burda sular çok kireçli çocuğun yanında kireç çözücü dökemiyorum 2 gün kullansam musluğu 3.gun kireç almış başını gidiyor gerçekten misafir bana gelmesin diye dua ediyorum

Zaten anlayışlı olanlar gelmeyi teklif etmemeli. Ben yemek bile yapmıyorum
. Sağolsun annem yakın oturuyor ya orda yiyoruz yada bizde. Hiç olmadı dışardan söylüyorum. Tek istediğim bebiş annemde işe başlayınca dursun. Yormasın kadını. Misafir de gelmesin zaten işe başlaycam daha da gelmez kolay kolay

Kızlar biz de sünneti yaptırdik :)
Canım hayırlı olsun
Canım annesi ilk defa böyle yapıyorsa belki gerçekten rahatsızdır. Daha önce yaptımı böyle? Damatta Otogara bırakmicak kadar uyuz biriyse belki mecbur kalmıştır oğlundan kendini almasını istemeye. Sen çok zorluk çekiyosun doğru ve haklısında bu konuda ama kuzum düşünsene annesine kaç kez hayır demiş kadın ısrarla aramış, mecbur gitmiş artık. Gına geldi adama demekki. Bunlar neyse de görümcenin deniz için kocası yerine eşini araması aşırıı saçmaa
Demir ilacı gyno ferro sanol, multivitamin de iMom latte canım
Çok teşekkür ederim canım
2670 doğdu ve erkek
Boyu kaç canım, benimki de erkek 2600 doğdu ve 3. Ayda 5250 çıktı. Seninkinden de zayıf. Ayın 26 sında 4 aylık olacak ama bugün farkettim göz altı çökmüş resmen pek kilo almadı gibi hissediyorum

Cok tesekkur ederim. Ben egepol hastanesinde dogum yaptim ama cocuk doktorlarindan cok memnun kalmadim acikcasi muayneleri yetersiz geldi Cigli tarafi bana uzak kaliyor ama yinede tesekkur ederim

Selam kizlar haziran annelerinden geliyorum. İzmirde iyi bir cocuk doktoru önerisi olan varmı?
Canım benim 2 yıldır kızımın şuanda da hem kızımın hem oğlumun doktoru oldu. Alsancakta özel muayenesi var aynı zamanda Ege üniversitesi yenidoğan çocuk sağlığı ve hastalıkları anabilim dalı başkanı Prof. Mete Akisü. Bi araştır istersen biz çok memnunuz.

Son düzenleme:
Kızlar tayinımız cıktı nasıl ev tasıycam ben bu kızımla dertlendim uyuyamıyorum
Canım ben ilk bebeğim 4.5 aylıkken taşınmıştım ve eşim hiç yardım etmemişti koca evi tek başıma topladım. Uzun süreye yaydım kullanmadığım eşyalardan başladım kolilemeye öyle öyle toparlandım hepsi bi anca olmayınca çok zor olmadı. Yerleşme sürecini de uzun tuttum 3 ayda ancak yerleştim

Çok tanıdık geldi ben artık arkadaşlarımla plan yapıyorum canım hiç sallamıyorum hatta haber bile vermiyorum öyle olunca kıymete biniyor sen de öyle yap hiç kimse bulamıyorsan al oğlunu tek başına çık arayıp haber bile verme
Siz nasıl misafir ağırlıyorsunuz ya afedersiniz benim evim illa bi odası b.k goturuyo
ben bi odayı ve mutfağı toplu tutuyorum hep ani misafirler için diğer odalar benim de dağınık oluyo

Canım bız yıllık ızındeyız sımdı ben boyle dertlenınce kcdem annem kardeşim hep birlikte gidip toplama kararı aldık ama kızım hıc durmuyor nasıl yapıcaz hıc tasınmadım acemılıkde var bırde 1 hafta ıcınde esım işbası yapacak pazartesi iş basıydıda yıllık ızın mevzusu olunca 1 hafta da toplayıp tasımamız lazım

Yardım edecek birileri olunca daha kolay olur sana. En zoru uygun güzel koli bulmak bence onu bulunca gerisi halloluyor. Zaten büyük şeyleri nakliyeciler hallediyor diğerlerini de el birliği ile kolilersiniz

Kızlar ben kızıma bigaia almıştım 1 aylıkken ama bizde huzursuzluk yaptı diye bıraktım sonra geçenlerde arkasını okudum açıldıktan sonra 3 ay içinde tüketin diyor öyle olunca boşa gitmesin bir daha deneyeyim dedim hem de oğluma da vereyim dedim çabuk bitsin diye. İkisi de içtiği gibi büyük tuvalete çıkıyor. Kızım hatta ishal gibi yapıyo. Acaba kaka yapmayı mı tetikliyor sizde öyle mi oluyo golden-snitch senin kullandığını hatırlıyorum başka kullananlar da vardı sanırım

Şuan 62 cm boyu. Sünnet felanda olduk ya acaba kilo alımını o mu etkiledi diye düşündüm. Meme reddi var ama bir şekilde emziriyorum çocuğun karnı doyuyor çişli bezlerden anlıyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…