2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar ya eşim her dediğime hayır diyor, en son bunaldım bir yürüyüş yapalım dedim hayır yorgunum dedi, arkadaşı aradı halısahaya gel diye tamam dedi. Artık çok yoruldum gerçekten, bazen niye evlendim diyorum. Allahtan bebeğim var da onunla geçiriyorum tüm vaktimi

Bizde 3 ay 4 günlüğüz 2 aydır diyet yapıyorum şuan mamaya gerek yok dedi doktorumuz ama 550 Gr düşük mü gelmiş bana çok normal geldi aldığı kilo bebişin
Canım ben diyeti 3 gün kuralı ile açtım. Hersey yemeye başladım tekrar.Rota asisinida yaptırdım bir sorun olmadi .Bir yerde rota asisindan sonra alerjinin duzeldigini yazmıştı biri ondan cesaret alıp yaptırdım. Çok şükür şimdilik sorun çıkmadı.

Sen de kendin çık canım. Tamam sen gelmiyorsan biz çıkıyoruz de. Eşine bagimli kalma. Ana oğul vakit gecirin bosver

Arasinda ne farki varmış sordun mu

Ayy okumuşsundur bugün kocamın bana yaptığını akşam 8buçukta geldi anca anasının işlerini halledip, geldi çocuğuda vermedim ona çocuk kucağımda yemeğimi yedim. Bir boka yaradığın yok sana ihtiyacım yok mesajını aldı.
Sende al çocuğunu çık hayır dediğinde 2.yi söyleme bile hiç bişey demeden hazırlan al bebeğini çık.

Bende yeni yaptırdım aşıyı bir sorun çıkmadı şükür. Bizde egzamalar vardı yara haline gelmişti artık şuan onları geçirmeye çalışıyoruz. Onlar iyileşince bizde açmaya başlayacağız alerji doktoruyla. Cilt tepkili olanlar biraz zor açılıyormus ya ondan korkuyorum. Birde biz deri testi yaptırdık sadece cevize çıktı alerjisi ama testlere güven olmuyor yine de korkuyorum

Ben de öyle yaptım çektim kapıyı oğlumla yürüyüşe çıktım.
Arasinda ne farki varmış sordun mu
İşte heralde benden sıkıldı
Sen de kendin çık canım. Tamam sen gelmiyorsan biz çıkıyoruz de. Eşine bagimli kalma. Ana oğul vakit gecirin bosver
Ben de öyle yaptım canım, bebek ağladı bu sefer yarım saat sonra dönmek zorunda kaldım

Olsun sen o kısmı çaktırma iyi vakit geçirmissin gibi davran muhtemelen senin stresin bebisine yansımıştır. Sen hava aldirmaktan vazgeçme ikinize de iyi gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…