2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar ben kızıma bigaia almıştım 1 aylıkken ama bizde huzursuzluk yaptı diye bıraktım sonra geçenlerde arkasını okudum açıldıktan sonra 3 ay içinde tüketin diyor öyle olunca boşa gitmesin bir daha deneyeyim dedim hem de oğluma da vereyim dedim çabuk bitsin diye. İkisi de içtiği gibi büyük tuvalete çıkıyor. Kızım hatta ishal gibi yapıyo. Acaba kaka yapmayı mı tetikliyor sizde öyle mi oluyo golden-snitch golden-snitch senin kullandığını hatırlıyorum başka kullananlar da vardı sanırım
Bizde kullanıyorduk canım. Kullandığımız süre boyunca günde 3-4 defa yaptığı oluyordu büyük tuvaletini.(ama içer içmez değil) 2 gündür vermiyorum bitti. Kaka dayısı şuan için 2

Kızlar ben kızıma bigaia almıştım 1 aylıkken ama bizde huzursuzluk yaptı diye bıraktım sonra geçenlerde arkasını okudum açıldıktan sonra 3 ay içinde tüketin diyor öyle olunca boşa gitmesin bir daha deneyeyim dedim hem de oğluma da vereyim dedim çabuk bitsin diye. İkisi de içtiği gibi büyük tuvalete çıkıyor. Kızım hatta ishal gibi yapıyo. Acaba kaka yapmayı mı tetikliyor sizde öyle mi oluyo golden-snitch golden-snitch senin kullandığını hatırlıyorum başka kullananlar da vardı sanırım
Biz kullanıyoruz hala,benim bebeğim çok yapıyor kakasını hala,günde en az 7 yi buluyor, bigaia probiyotik,yani bağırsak hareketlerini düzenliyor,ishalse yada kabizsa normale döndürüyor diye biliyorum..

Canım hayırlı olsun 🥰

Canım annesi ilk defa böyle yapıyorsa belki gerçekten rahatsızdır. Daha önce yaptımı böyle? Damatta Otogara bırakmicak kadar uyuz biriyse belki mecbur kalmıştır oğlundan kendini almasını istemeye. Sen çok zorluk çekiyosun doğru ve haklısında bu konuda ama kuzum düşünsene annesine kaç kez hayır demiş kadın ısrarla aramış, mecbur gitmiş artık. Gına geldi adama demekki. 🙄 Bunlar neyse de görümcenin deniz için kocası yerine eşini araması aşırıı saçmaa🫣

Çok teşekkür ederim canım

Boyu kaç canım, benimki de erkek 2600 doğdu ve 3. Ayda 5250 çıktı. Seninkinden de zayıf. Ayın 26 sında 4 aylık olacak ama bugün farkettim göz altı çökmüş resmen pek kilo almadı gibi hissediyorum
Teşekkür ederizz teyzesii😍

Canım bizim son kutuda artık kakasını az yapmaya başladı 5 günde bir falandı. O bitince ben de bıraktım eskisi gibi gaz problemi yok şükür. Kullandığım gibi cikartmiyordu ama kakayi öyle

Biz kullanıyoruz hala,benim bebeğim çok yapıyor kakasını hala,günde en az 7 yi buluyor, bigaia probiyotik,yani bağırsak hareketlerini düzenliyor,ishalse yada kabizsa normale döndürüyor diye biliyorum..
Hay maşallah, bizimki 2 yapardı şimdi 1 taneyi bile zor görüyoruz

Canım annesi ilk defa böyle yapıyorsa belki gerçekten rahatsızdır. Daha önce yaptımı böyle? Damatta Otogara bırakmicak kadar uyuz biriyse belki mecbur kalmıştır oğlundan kendini almasını istemeye. Sen çok zorluk çekiyosun doğru ve haklısında bu konuda ama kuzum düşünsene annesine kaç kez hayır demiş kadın ısrarla aramış, mecbur gitmiş artık. Gına geldi adama demekki. 🙄 Bunlar neyse de görümcenin deniz için kocası yerine eşini araması aşırıı saçmaa🫣
Canım yok benim kvnin huyu o, genel olarak beni alın beni bırakın beni götürün getirin öyle😂 melegim can melegim can ın dediği gibi damadına kıyamıyor bizimkini şöför olarak kullanıyor😂
Kvdem de açmış o deniz muhabbetini dün yolda dönerken, eşimde götüremem ben hiç bir yere anne demiş yine yaranamadık bırakırken yine suratınu astı diyordu eşim😂

Canım yok benim kvnin huyu o, genel olarak beni alın beni bırakın beni götürün getirin öyle😂 melegim can melegim can ın dediği gibi damadına kıyamıyor bizimkini şöför olarak kullanıyor😂
Kvdem de açmış o deniz muhabbetini dün yolda dönerken, eşimde götüremem ben hiç bir yere anne demiş yine yaranamadık bırakırken yine suratınu astı diyordu eşim😂
Ya tövbe tövbe şu kvnin bu yaşta denizle işi neymiş 🤣🤣🤣🤣🤣 gidecekse de kendi kankasi yok mu onlarla gitsin

Bizimki bir şey kullanmadan 7yi görüyor çok şükür her emmede yapiyo nerdeyse

Kızlar günaydın dün şehir hastanesine göz muayenesine götürdüm oğlumu. Muayene etti, gözüne damla damlatti göz dibi muayenesi yaptı. Çok şükür sıkıntı yok 1 yaşta kontrole gelin dedi. Oğlumda sakindi maşallah rahatça oldu muayene. Rop u sordum. Düşük doğum ağırlığı yok gerek yok dedi. Çok şükür içim rahatladi🙏

Siz nasıl misafir ağırlıyorsunuz ya afedersiniz benim evim illa bi odası b.k goturuyo 🥹🥲
Kuzum yardimci kadin geliyor 2 haftada bir.misafirleri ertesi gune ayarliom😅😅🤣 yemek olayinida yakin bir arkadasimin esi cok gzel yemek yapiyor.bizde onu tesvik ettik.yakin cevresine uyguna yemek yapiyor.haftada 3 yemek aliyorum ondan.tencereyle geliyir.2 gun gidiyor yemek..disardan yemeye gore hem saglikli hem hesapli😅istanbulda olana ve ihtiyaci olana yonlendirebilirim🥰yoksa inan hic kalkismazdim😅

Anneler bu serum fizyolojik ile bebeğin burnunu nasıl temizliyosunuz? Bi kere yaptım boğuluyodu korkuyorum artık ama yapmam lazım

Çok tanıdık geldi 🙄 ben artık arkadaşlarımla plan yapıyorum canım hiç sallamıyorum hatta haber bile vermiyorum öyle olunca kıymete biniyor sen de öyle yap hiç kimse bulamıyorsan al oğlunu tek başına çık arayıp haber bile verme

😂😂 ben bi odayı ve mutfağı toplu tutuyorum hep ani misafirler için 😄 diğer odalar benim de dağınık oluyo 🫣
Evet canım ben de öyle düşünüyorum bundan sonra ❤️
Ben de kullandım ama biz sadece aşırı gaz çıkardık onunla kaka olmadı maalesef

Kuzum yardimci kadin geliyor 2 haftada bir.misafirleri ertesi gune ayarliom😅😅🤣 yemek olayinida yakin bir arkadasimin esi cok gzel yemek yapiyor.bizde onu tesvik ettik.yakin cevresine uyguna yemek yapiyor.haftada 3 yemek aliyorum ondan.tencereyle geliyir.2 gun gidiyor yemek..disardan yemeye gore hem saglikli hem hesapli😅istanbulda olana ve ihtiyaci olana yonlendirebilirim🥰yoksa inan hic kalkismazdim😅
Çok mantıklı valla helal olsun 🤣akilli kadınsın

Çok mantıklı valla helal olsun 🤣akilli kadınsın
😅Valla kiz is kurmus oldu.calisan tum arkadaslara kiz yemek yapiyor😅🤣duzenli aliyoruz 🤣hamilelikte cok bulantiliydim yemek yapamadim hic.benim esimde hayatta disardan yemiyor hemen midesi bozuluyor.bizim acimizdan cok iyi oldu.1 yildir boyle devam🤣 artik diyorum ki kiza evde kendine ne yapiyorsan bana da çokla🤣🤣

Kardelenzey Kardelenzey canım ben de taşındım bebekle yakın zamanda , ben de stres oldum bayağı ama inan hemen halloluyor yanında sana yardım edecekler varsa eğer. Koli hurç ve çuval bol bol götür. Biz cuma günü gittik ev taşımaya cumartesi günü taşındık . Mutfaktaki her şeyi koliledik yatak odası salon oturma odası her şey hurçlandı geriye büyük eşyalar kaldı onu da nakliye halletti, asansörle indirip taşıdılar hemen yarım saatte toplanmış oldu. Hiç sıkıntı yapma. Diğer evi de yarı biz temizledik yarı kadın tuttuk, öylelikle halloldu . Şimdi halılarımı da yıkamaya vericeğim her yer mis gibi oldu ❤️

😅Valla kiz is kurmus oldu.calisan tum arkadaslara kiz yemek yapiyor😅🤣duzenli aliyoruz 🤣hamilelikte cok bulantiliydim yemek yapamadim hic.benim esimde hayatta disardan yemiyor hemen midesi bozuluyor.bizim acimizdan cok iyi oldu.1 yildir boyle devam🤣 artik diyorum ki kiza evde kendine ne yapiyorsan bana da çokla🤣🤣
Size yakın mı oturuyor kız, helal olsun vallahi keşke ben de öyle bir şey bulabilsem

Ayy ne güzel ya başkasına da iş kapısı açmışsın da çok zekice 🤣

Damadına kıyamamaktan ziyade canım kızı laf duymasın araları bozulmasın diye damada bişe demiyorlar oglu götürmek zorunda gelin kimin umurundaki birde benim kv mecbursun der bişe yaptırırken biraz yüzsüz oluyor canım erkek anneleri kıskançlık var bence ben başka çözüm bulamadım

X