2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bizimde 3 ay kilomuz 6300 bu ay çok kusmaya başladı o yüzden bende korkuyorum bir sonraki kontrolde az kilo almış derler diye 🥺 umarım biran önce biter alerjileri de rahat ederler ya küçücük bebisler neler çekiyor bizde tabii
Aynen öyle inşallah biran önce geçer gider. Ek gıdaya başlayınca daha zor olacak muhtemelen 😥

Bizimde 3 ay kilomuz 6300 bu ay çok kusmaya başladı o yüzden bende korkuyorum bir sonraki kontrolde az kilo almış derler diye 🥺 umarım biran önce biter alerjileri de rahat ederler ya küçücük bebisler neler çekiyor bizde tabii
Ya şimdi siz böyle kilo yazınca benim bebek bana küçük geldi 🥲 biz bugün tam 3 aylığız 5650 kilo. En son 3 ağustosta doktor olcmustu 5475 kg çıkmış. 2 haftada 175 Gr felan almış. Niye birden böyle azaldı kilosu anlamadım

Ya şimdi siz böyle kilo yazınca benim bebek bana küçük geldi 🥲 biz bugün tam 3 aylığız 5650 kilo. En son 3 ağustosta doktor olcmustu 5475 kg çıkmış. 2 haftada 175 Gr felan almış. Niye birden böyle azaldı kilosu anlamadım
Bizim doğum kilomuz 3790 Gr ama doğum kilosu baz alınıyor o yüzden öyle düşünmeyinnnn. Her bebek farkı ya ben kiloya takılmıyorum aslında sağlıklı olması önemli olan. Ama 3. Aydan sonra kilo alımı yavaşlar her doktor bunu söylüyor ilk 3 ayki alım gibi düşünmeyin diyor.

Benim 4 aylik bebem 5400:) haline sukret dostum🤣🤣

Bizim doğum kilomuz 3790 Gr ama doğum kilosu baz alınıyor o yüzden öyle düşünmeyinnnn. Her bebek farkı ya ben kiloya takılmıyorum aslında sağlıklı olması önemli olan. Ama 3. Aydan sonra kilo alımı yavaşlar her doktor bunu söylüyor ilk 3 ayki alım gibi düşünmeyin diyor.
2 haftada 175 Gr çok az geldi ama ya

Selam kizlar haziran annelerinden geliyorum. İzmirde iyi bir cocuk doktoru önerisi olan varmı?
Merhabalar izmirden 2 kişi varız galiba. Ekol hastahanesinde Mikayil Ahmadov doktorun adı.
Öneriyle gittim kötü değil ama aman aman iyi de değildi. Çiğli devlet hastanesinde meltem Orbay doktorun adı. Memnun kaldım ekoldeki doktordan daha iyi muayene etti. Şehir hastahanesinde Berna Akgün. Muayenesi kötü değildi ama ilgisizdi. Daha sorularım bitmeden başka hasta almam gerekiyor dedi. Birdaha ona gitmem. Şehir hastahanesinde Hüseyin yassi varmış onu önerdiler daha götürmedim. Ama devlete gitmem gerekirse Çiğli devlete gitmeyi tercih ederim. Sistemleri güzel. Ben bi özel bi devlet olarak gidiyorum ama ekoldeki doktoru değiştirebilirim daha düzgünü denk geldiğinde

Cinsiyet ve doğum kilosu da önemli

Aynen canım artık alsın mecbur olmuş sende keyfine bak saat 6 olmadan ye iç enerji topla ohhhhh kafanı rahat tut strese girersen bebek seni mahveder🙈
Saat 6dan beri şu pozisyonda uyuyor:) yemek falan da söyleyemedim gelirse çocuk uyanır diye böyle aç aç kaldım resmen kvdem yüzünden

Eklentiler

• IMG_3797.jpeg
    IMG_3797.jpeg
    119 KB · Görüntüleme: 52
Saat 6dan beri şu pozisyonda uyuyor:) yemek falan da söyleyemedim gelirse çocuk uyanır diye böyle aç aç kaldım resmen kvdem yüzünden
Ohhh rahatını yesinler. Bizde ananedeyiz ağladı eve gitmeye ayaklandım. Uyudu omzumda kaldı 😂
IMG_5626.jpeg

X