2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Sen+ben= ikimiz kader kurbanıyız benimki şöforü herkesin

Niye damadı bırakmıyormuş ki

Ben pıhtılaşma sorunum için baktırıyordum en son 20. günde baktırdım sanırım demirim hala düşüktü çok zor onu yükseltmek
Unuta unuta doğumdan sonra kullandım yarım yamalak. Sonra bitince de bıraktım artik. Doktorum da multivitaminin bittiyse devam etmene gerek yok demişti o yüzden devam etmedim kim bilir değerlerim nasıl

Bizde 3 ay 4 günlüğüz 2 aydır diyet yapıyorum şuan mamaya gerek yok dedi doktorumuz ama 550 Gr düşük mü gelmiş bana çok normal geldi aldığı kilo bebişin
Canım işe başlayacağımı söyledim belki süt yetmez diye mama başladı normalde benim oğlum 1 kg ve üzeri alıyordu o yüzden az geldi kilosu. Geçen ay 6.300gr gelmişti dün 6.850gr geldi.

Canım yemek siparişi ver söyle kendine adanalar kebaplar yemekte yapma bugün keyfine bak sinirini bozma (ama haklisin)

Canım yemek siparişi ver söyle kendine adanalar kebaplar yemekte yapma bugün keyfine bak sinirini bozma (ama haklisin)
Ayy fasülye ayıklamıştım tam onu yapıcaktım telefonla konuştuktan sonra direk kaldırdım dolaba hiç yapamam bişey dediğin gibi kendime dışardan söylerim dedim bende. Aşırı sinir oldum

Ayy fasülye ayıklamıştım tam onu yapıcaktım telefonla konuştuktan sonra direk kaldırdım dolaba hiç yapamam bişey dediğin gibi kendime dışardan söylerim dedim bende. Aşırı sinir oldum
Aynen canım artık alsın mecbur olmuş sende keyfine bak saat 6 olmadan ye iç enerji topla ohhhhh kafanı rahat tut strese girersen bebek seni mahveder

Canım işe başlayacağımı söyledim belki süt yetmez diye mama başladı normalde benim oğlum 1 kg ve üzeri alıyordu o yüzden az geldi kilosu. Geçen ay 6.300gr gelmişti dün 6.850gr geldi.
Bizimde 3 ay kilomuz 6300 bu ay çok kusmaya başladı o yüzden bende korkuyorum bir sonraki kontrolde az kilo almış derler diye umarım biran önce biter alerjileri de rahat ederler ya küçücük bebisler neler çekiyor bizde tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…