2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ben de öyleyim ilk çocukta uzaklaşmıştık ikincide iyice uzaklaştık maalesef her şeyi batıyor dimi hormonal bişey mi bilmiyorum valla
Hep aynı durumdayız.
İyi Allaha şükür canım damla işe yaradı çapak filan yoktu bugün. Allah razı olsun tekrarını yaşatmasın inşallah
Bana yaptılar ama benimde minik göbeğim var hala bence tamamen gitmesi için erken henüz
Bende de göbek var hala ya. Kızımda karnım çok çıkmamıştı birde erken doğum olunca göbek hiç yoktu. Yani kilom vardı ama göbeğim yoktu orantılı duruyordu. Şimdi göbek bariz çıkıyor nasıl gitçek bu göbekler. Bide sizde buruşma varmı

Ben de hemen izleyemedim 2 hafta sonra falan izledim, kesi yerime bile bakmamıştım ilk 2 hafta korkarım diye. Şimdi de normalleşmiş hakikaten foto çekince anladım ama elime kabarık geliyor hala dokununca
Ayyy çılgınsın vallahmm senin iyilesme hızından benim o kabarcıklar geçeli 2 ay olmustur

Sağol canım Allah razı olsun. Vallahi çok dikkat edin Allahım esirgesinok daha kötü şeyler olabilirdi. Sadakası için Medusa bi bebek önerdi eşime attım bugün gönderecek. Bir sadaka bin belayı def eder derler

Bende anlamıyorum şaltım kaldım gazı bıtmıstı sımdı gaz cıkarırken tekrar aglıyor acaba gazı mı var diyorum heryerini kontrol edıyorum ağrı yeri mi var diye benım kız hiç normal olmadı şimdi o normal dışınında üzerine çıktı

Aynen öyle canım nazarın da etkisi oluyor iki çocuk güçlü anne baba sizi biri gördüyse arabaya binerken parkta yada insanlar kendilerinin göze alamadığı şeyleri başkalarında görünce hasetlenir

Ay bilmiyorum sürekli konuşmak istiyor sesler çıkarıyor ondan olabilir
Neyse aglamasın da bizimki gene nöbetlerde etini tutmuş gibi ağlıyor ben alıştım da çevremdekiler alışamadı memeyi açıyorum agzına bile götürmüyorum bakıp bakıp katıla katıla ağlıyor sonra hoop herkes mudahale etmeye calısıyor bende bırakın ağlasın diyorum bıraktıklarında en fazla bır dakıka ağlayıp memeyı agzına alıyor kv dem dün kucagımdan almaya calıstı yok dedim o memeyi emecek ağlamayla kime ne olmuş dedim onada sinirlendim bi karısmasalar

Evet bence de ilgi . İlgisi aşırı azaldı
Evet canım haklısın ..
Ben de öyleyim ilk çocukta uzaklaşmıştık ikincide iyice uzaklaştık maalesef her şeyi batıyor dimi hormonal bişey mi bilmiyorum valla
Çocuk olunca evliliğimiz bambaşka boyuta çıktı, artık arkadaş gibi bile değiliz

gulumsebebek kaan nasıl oldu canım daha iyidir inşallah benim rüyalarıma girdi çok etkilendim kucağımdan düşürüyodum allah bi daha yaşatmasın korusun hepimizin bebişlerini

çizgiye bakın yamuk fotoda basi ve son kısmının cukurlugu belli olmamış @Mavi070707 golden-snitch genc-anne Eki Görüntüle 3465886
Canım uçlardaki çukurluk zamanla düzelir bence ya, zaten bi arkadaşta öyle yazmıştı. He özel hastane olunca insan o kadar paraya herşeyi düzgün yapsınlar ister haklısın o konuda. Maalesef demekki en acemisi dikmiş seni . Benim kesilen kısım düz değil hafif yarım ay şeklinde bi değişik. Bir de bi kasıktan ötekine kadar upuzun kesmişler. Müsait olunca ölçücem kaç cm kesilmiş diye yazarım buraya

Ben tekrar hamile kaldığımda insallah sorun oluşturmaz çok korkunç düşüncesi... Allah allah merak ettim kaç cm kestiklerini bende olcerim

Alla Allahh benim karnıma neden basılmadıki o zaman. Hani usg ile baktılar karnıma falan ama elle bastırma hiç olmadı. Gerçi benim ameliyat ağırdı belki ondan bastırmadılar. Previa totalis vardı bnde. Kz sen kum saati gibi duruyosundur :) ben beğeniyorum o fiziği . Benim memeleren biri biri kücük kaldı yaa

Aynısıı valla canım. Benimki de öyle memeyi de reddediyor biberonu da eskisi gibi tutmuyor mamasını daha az içiyor. Çocuk dahada süzüldü. Yanakları yumuşadı . Uyku uyumuyor. En cok 10 dk falan uyuyo. Hep kucak istiyor. Herşeye ağlıyor mız mız oldu hayırlısıyla atlasak şu ayı bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…