2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Golden biz ne zaman gaz çıkarma olayını kesicez biliyo musun hep böyle mi devam edecek
Hiç bilmiyorum canım bizimki geceleri uyuyakaliyor çıkartmıyor. Varsa uyanınca kucağa aldığımızda çıkıyor zaten. Bazen memedeyken çıkartıyor. Aslında biliyorlar çıkartmayı da destek lazım hala galiba

Oh şükür, o iyi olsunda siz zamanla düzelirsiniz. Yine de bebişe çok yaklaşmasınlar canım. El kadar bedenleri var yazık kıyamıyo insan
Evet biz bebişle ayrı odada takılıyoruz. Sizler de dikkat edin

Seninki çok uykusuz kalıyormuş canım benimki 40 dak olsa uyuyor eskiden kolay uyurdu şimdi aglayarak çok zorluyor 4. Ay çok zormuş inşallah başka böyle bir ay yoktur gece uyuyormu o kadar uykusuz kalmaya

Bebeğim diye bir uygulama kuzum

Benimde küçük ama başı sonu kötü mavininki gibi ayyy sizinkini ne güzel dikmişler bana kim geldiyse.......
Benimkide böyle canım aynı yerden bu 3. Dikişim en çok bunda kesildi digerleri daha küçüktü

Eklentiler

• IMG_0697.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 35
Bu sorun sende ve bende olduguna göre demekki eşlerimizden yeterince ilgi göremiyoruz canım sende benim gibi fazla ilgi istiyorsun galiba bütün sebep bu çünkü benim kocamda bişe demiyor ama bana itici geliyor tek sorun ilgi

Her bebek kesesi ile dogmaz canım çok şanşlı bebegin kese ile dogmuş maşalalh

Birebir aynı şeyleri yaşıyoruz sanırım hepimiz Gerçekten sürekli bir laf sokma halindeydim. Çocukta bu sıralar aşırı bana düşkün olmaya başladı babada da durmuyor öyle olunca laf sokmalarım daha da arttı. Sonrasında konuştuk beni anladığını söylediğin de biraz rahatladım şimdi frenlemeye çalışıyorum kendimi. Sevdiğim yanlarını düşünüyorum boş kaldığımda

Ayyy nasıl izledin kiz ben bakamazdim

Evt bende farkettim uyurken gaz çıkartmıyor uyanıkken kendi ciksriyo sanki biz süsüz orda

Şimdi çamaşır aşmaya çıktım bugün yine ayrı bir sıcak biz dün pusetindeki minderi falan çıkarttik pusetin kendi minderi kaldı sadece. Puset örtüsünü falan da çıkarttık güneş yok diye akşam hafif esinti var gibiydi ılık şekilde. İyi geldi bizimkine. Evi biraz gezdirdim az önce oturma odasına girmemizle başladı ağlamaya yazık çok sıkılıyorlar da nasıl cikcaz

Benimki de emzik almıyor kaç tane denedim yok en son çiğnemeyi bilmeyen bebe gözümün içine bakarak önce çiğnedi sonra tükürdü anlamadığım konu şimdi sallanmadan uyumayan çocuklar ilerde nasıl kendi uyumaya alışacak ki uykuları azalınca. Kesinlikle benimde en zorlandığım kısım uyku. Allah kolaylığını verir inşallah diyerek kendimi avutmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…