2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Döndürürken tuttu dünyam döndü hiç hayatımda canım böyle yanmamıştı bastırsa ölürdüm herhalde kalabalıksa geç gelmiştir sana öyle oluyormuş maalesef ama bana yaptığı bilinçliydi eziyet olsun diye yaptı

Hadi bakalım hayırlı olsun damatlığını da görün inşallah canım . Çok sevindim iyi geçmiş olmasına. Bikaç gün içinde düzelir herşey normale döner. Oh kafan rahat etmiştir

Arabaya gidiyorum emzirmeye geçen ikeaya gittik emzirme odasi vardı orda emzirdimmisafirliktede başka odaya gidiyorum

Diyecek çok şey varda ban yerim diye diyemiyorum o dediğin kadın da bana aksi gibi iyi davrandı ben gitmek istedikçe bana bir şey anlatıp durdu hatta gaz çıkarmayı bile öğretti ne ilginç ya... pes

Görmedim ya o da mı yanlış benim dikişimde kusursuz mesela
Benim baş ve son kısmı içe çöktü içe gommemesi gerekiyormuş hemşire atıyormuş burdan sağlıkçı bir arkadaşımız öyle dedi görselini atmıştım birde benim dikisleri çok sıkmış öyle dedi ben zaten zor ayağa kalkıyordum böyle başı ve sonu çok aciyordu yirtiliyor gibi hissediyordum bu his çok uzun süre devam etti artık sadece aciyo çok şükür o yırtılma hissi geçti.. sende öyle bir şey yok dimi

Kızlar bebegimi eşim uyutabiliyor nasıl mümkün anlamıyorum aynısını yapıyorum çocuk bende durmuyor çok sinir bozucu ya.... birde sakin stressizim yani ne var eşimde olup bende olmayan bu iksir anlamış degilim

Bırak uyutsun işte ne güzel sen de keyfine bak o sıra. Benim eşimin bebekle ilgilenme süresi günde 10-15 dk maalesef

Diyecek çok şey varda ban yerim diye diyemiyorum o dediğin kadın da bana aksi gibi iyi davrandı ben gitmek istedikçe bana bir şey anlatıp durdu hatta gaz çıkarmayı bile öğretti ne ilginç ya... pes
Bizim tanış olmasına rağmen yaptı bana yuh herhalde birine gıcık oldu benden çıkardı kalabalıktık ondan yapmış olabilir

Yok aşkım dikiş yerim hiç acımadı ilk gün dışında dikişi de gerçekten mükemmel kusursuz incecik atarım müsait olunca

Benim başlarda akiyordu öyle şimdi meme çok doluysa bebişim agladiginda falan tetikleniyor. Emerken süt indigini hissediyorum ama akmıyor herhalde ped var ben de tam bilemedim

Yeni okuyorum cook geçmiş olsun kıyamam Rabbım tün evlatlarımızı korusun inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…