2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kuzum hepimiz yasiyoruz.sikma canini..senin bebis bide bizimkileri 10 a katliyor level olarak bak hemen vicdan yapmissin.demek ki cok guzel bi annesin

Kuzum hepimiz yasiyoruz.sikma canini..senin bebis bide bizimkileri 10 a katliyor level olarak bak hemen vicdan yapmissin.demek ki cok guzel bi annesin
Valla beceremiyorum sanki millet ülke ülke geziyor bebesiyle ben evde bakamıyorum ağlıyor anlayamıyorum birde haklı gibi bağırıyorum garibim ne anlayacak bağırmadan sanki sadece korktu sustu dişi acıyor muhtemelen saati saatine uymuyor bizi nasıl büyütmüşler annem hiç bağırmamış bana ben dayanamıyorum ağlıyorum bağırdım bugün psikolojik desteğe ihtiyacım var kesinlikle normal gelmiyor çünkü

Ben de yaşadım bir kaç gün önce korktu sustu sıçradı gözleri fal taşı gibi açıldı çok üzüldüm vicdan yaptım sarıldım hemen. Hepimiz yaşıyoruz canım hiç sıkma canını. Seninki diş çıkartıyor bir de iyice zorlaniyorsundur. O yüzden çok normal

Psikolojilerini etkiliyor mu acaba ilerde hatırlamasa da hisseder mi ki bağırdığımı 2 dk sonra anne diye ağladı İnan gerçekten dünden beri toplam 3 saat uyudum sadece memede uyuyor sabahtan beri aç meme almıyor dişle beraber kaosta geldi sabah 7 de güzel emdi saat 10 da uyudu az emip yani aç ama emmiyor diş derdine

Canım dis için osanit ya da tetagil bunlardan birini kullanabilirsin ağrısını alıyor. Kızımda kullanmıştım 2 sinide aldım duruma göre veriyordum. Bitkisel içerikleri. Jel çok tavsiye edilmiyor. Ağrısını dindirmek için hep emmek yada güvenli bölge meme olduğu için orda durmak ister bebekler

Maalesef her bebek ayni degil.ayni anne babanin bambaska karakterde bebisleri oluyor.ablamin biri cok uysaldi biri canavar arada olabilir merak etme bagi kopmaz surekli maruz kalmiyor ki cocuk..bir kizdiysan 10 sev

Tetagil aldık kuzum doktor onu önerdi ama genel bir huysuzluk var

Maalesef her bebek ayni degil.ayni anne babanin bambaska karakterde bebisleri oluyor.ablamin biri cok uysaldi biri canavar arada olabilir merak etme bagi kopmaz surekli maruz kalmiyor ki cocuk..bir kizdiysan 10 sev
10 defa 100 defa özür diledim ama ben unutamıyorum bağırdığımı annemi çağırdım yalnızlıktan oluyor diye düşündüm

Kızlar bende ve eşimde soğuk algınlığı başladı 2 gündür. Ben sadece boğaz spreyi kullana biliyorum. Bu sabahta bebişte öksürük başkadı. Yapabilceğim birşey var mı

He bu konu başlığını görüp okumuştum biraz ya zaten biri konu açsa koskocaman bosan yaziyorlar yada her şeye boşan yaziyorlar o yüzden seni çok iyi anlayabiliyorum o tartışma ortaminidestek istesen gelirdik ayıp ettin

Kesinlikle özellikle 2 gündür dediğin olaya çok denk geliyorum

Hangi doktor canım? Gebzedeydin sende yanlışlıkla o doktora gitmeyeyim

Belki de ağrısını sende dindirmek istiyor annesi. Bebisler sadece aç olduğu için emmezmis. Anneye yakın olabilmek için, ağrı gaz durumlarında falan da emerlermis. Belki de ağrısından ötürü seninle sakinleşmek istiyor. Banyo falan seviyor mu? Ben küvete su doldurup içine yatirtiyorum kafasını yıkamadan bacaklarını çırpıyor öyle yoruluyor emzirip uyutuyorum. Sabah uykusunun en uzunu hep banyo sonrası oluyor. Sürekli bagirmiyorsun o yüzden üzülme. Eşimle benim uyutus stillerimiz farklı. Ben sabırla kizmadan 15-20 dkda uyutabiliyorum. Eşim 5 dkda uyutuyor ama kızıyor kundak yapcam uyu artık kızıyorum vs diyor. Uyardım çünkü bunu hep yapınca çocuk ogrenilmis çaresizlik ne yaparsa yapsın zorla uyuyacak o yüzden uyuyor. Şimdi eşim de dikkat etmeye başladı çünkü ben uzun süre de olsa çocuğu mutlu uyutuyorum. Bundan sonra dikkat ettiği için çocukta bir travma olacağını sanmıyorum mesela. Bu durum sürekli devam etseydi olurdu ama. Sen bir kere bagirmissin her gün yapmıyorsun bunu. Sabrımız gerçekten taşıyor bazen ben de çok kötü oluyorum. O durumda kendime bu çocuk şu an gelişim aşamasında iç dünyasında bir çok şey yaşıyor ben ona destek olmalıyım gibi düşünüyorum. Derin nefes ve sakinlesiyorum. Sen iyi bir annesin bunu hiç sorgulama bebişin dis çıkartıyor zor bir dönemden geçiyor bir de gruptaki zor bebislerden bir tanesi ama tüm bunlar geçip gidecek merak etme çok az kaldı

Uyudu 20 dk uyandı aç olduğu için öpüştük kokuştuk sakinleştik ikimizde benim eşim de aynı hatayı yapıyordu bende uyardım artık yapmıyor hemen uyusun istiyor babalar ondan yapıyorlar herhalde bu hatayı inşallah şu dönemler bir geçsin ben anne olduğumu anlayamadım koşuşturmaktan çok sağol kuzum iyi geldi derdimi anlatmak

Sen sakin olursan bebiş de sakin olacak biliyorsun sevindim iyi olmana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…