2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar temu da bebek kıyafetlerinde aşırı bir indirim var bakmak isterseniz kumaşı yaklaştırıp bakınca nasıl bir kumaş olduğu belli oluyor

Tabiki canım çok üzüldüm ya bende kaka da kan görmüştüm ama anusu çatlamış benimkinin ishalden ötürü kremle geçmişti sen detaylı baktın dimi poposunda yok bir şey bazende içerden catliyormus 🥲 ya birde bu zamana kadar olmayıp bu zamandan sonra besin alerjisi neden cikiyo dimi 😔
Popoyu doktor kontrol etti canım bir sıkıntı yok dedi. Hiç sorma canım ya 3 ay sonra besin alerjisi çıkması nedir yani hiç anlamıyorum.

Popoyu doktor kontrol etti canım bir sıkıntı yok dedi. Hiç sorma canım ya 3 ay sonra besin alerjisi çıkması nedir yani hiç anlamıyorum.
Canım geçmiş olsun bu alerjı testını ne zaman yaptırabiliyoruz biliyor musun benim kızımda kakadan ziyade vucudunda ara ara kızarıklıklr oluyor doktora atsam işi gücğ bırakıp süt ürğnğ alerjisi diyor ama bence benim çocuğumun süt alerjisi yok baska bıseye var ama neye

Eklentiler

• 29D1823E-548D-4831-9C4B-AE5F9ED21161.jpeg
    29D1823E-548D-4831-9C4B-AE5F9ED21161.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 87
Ay boynu falan ağrır mı diye korktum 😝Evet oda küçük kısa kollu giydirince üşüyor göğsünü kontrol ediyorum bu şekilde terlemiyor. Sabahları evi havalandırmaya kapatıyorum öğlene kadar kısa kollu tulumla duruyor duş aldırıp uzun kollu giydiriyorum klimayıda açıyorum kafam da rahat oluyor
O ağrıyınca uyanır zaten 😂 mantıklı sistem kurmuşsun vallahi oda küçük olunca iyice kıssanda illaki soğuk vuruyor klimanın üflemesiyle
Canım kakada kan vardı doktor süt ve süt ürünlerini kesti. Hiçbir şekilde paketli gıda tüketme çoğunda peynir altı suyu vs. Var dedi. Et yedim ertesi gün tekrar kakada kan gördün. Tavuk yedim tekrar. Şimdi bacaklarında kızarıklık oldu doktoru ile görüştüm çoklu besin alerjisi olabilir dedi. Domatesi eti yumurtayı tavuğu da çıkartalım diyetten dedi 😥
e ne yicen böyle 🥺 bide söylemişimdir belki arkadaşımın süt ve süt ürünlerine vardı sadece. Çocuk kalsiyum alamıyodu hiç bi şekilde. Şuan 2 yaşında dişlerin çoğu dökülmüş durumda. Seninki için erken daha çok küçük ama artık 1 yaş sonrası mı 18 ay sonrası mı neyse normalde kalsiyum ek vitamin mi ne veriyolarmış. Eğer süt ürünlerine devam ederse aklında bulunsun

Canım geçmiş olsun bu alerjı testını ne zaman yaptırabiliyoruz biliyor musun benim kızımda kakadan ziyade vucudunda ara ara kızarıklıklr oluyor doktora atsam işi gücğ bırakıp süt ürğnğ alerjisi diyor ama bence benim çocuğumun süt alerjisi yok baska bıseye var ama neye
Bu kizarikliklar olduğu günler ne yemeği yiyiyorsun? Bunları takip et bulursun bence

Kızarıklık nasıl canım resim var mı bizim kakada bişe yokda kollarında kızarıklık var

O ağrıyınca uyanır zaten 😂 mantıklı sistem kurmuşsun vallahi oda küçük olunca iyice kıssanda illaki soğuk vuruyor klimanın üflemesiyle
Yani bayraklıda oturuyoruz çok esiyor Buralar ama sıcak esiyor cam kapı açamıyoruz rüzgar olunca sıcakta olsa kulaklarına vs zarar verir diye klimada uzun kolluyla olması daha iyi oluyor

Bizde hastaneye gidip gelelim veya klimasız ortamda olsun atletle bile dursa kızarıyor böyle. Yediklerim aynı şeyler. Ara ara çıkıyor yıkıyorum krem sürüyorum klimada duruyor ertesi gün geçiyor

Bu kizarikliklar olduğu günler ne yemeği yiyiyorsun? Bunları takip et bulursun bence
Canım ben kendimde yıllardır bulamadım aynı sorun benim vucudumda da oluşuyor bulgur zannediyordum kendimde gaz yapıyor dıye onuda kestım hala ara ara vuruyor bır saat sonra bende de gecen bı durum kızımda da geçiyor kendımde cok onemsememiştim ama kızımda olunca artık bı alerjı testı yaptırcam

Yani bayraklıda oturuyoruz çok esiyor Buralar ama sıcak esiyor cam kapı açamıyoruz rüzgar olunca sıcakta olsa kulaklarına vs zarar verir diye klimada uzun kolluyla olması daha iyi oluyor
Yakınmışız bizde bornovadayız. Cidden aşırı esiyor alev geliyor ama içeriye yani klima kapatıp kapı cam açınca. Bide bende korkuyorum rüzgar kulaklarından alırsa ağrır bide onla uğraşırız sabaha kadar diye

Bizde hastaneye gidip gelelim veya klimasız ortamda olsun atletle bile dursa kızarıyor böyle. Yediklerim aynı şeyler. Ara ara çıkıyor yıkıyorum krem sürüyorum klimada duruyor ertesi gün geçiyor
Sıcaktan olabılır o zaman ama aynı durum bende de olusuyor benımde bacaklarım boyle kabarıp sönüyor kendimde cok önemsememiştim ama kızımda olunca gıdıp bı test yaptırayım

Yakınmışız bizde bornovadayız. Cidden aşırı esiyor alev geliyor ama içeriye yani klima kapatıp kapı cam açınca. Bide bende korkuyorum rüzgar kulaklarından alırsa ağrır bide onla uğraşırız sabaha kadar diye
Allah korusun her şeyi düşünmek gerekiyor. Daha çok küçükler 🥰

Sıcaktan olabılır o zaman ama aynı durum bende de olusuyor benımde bacaklarım boyle kabarıp sönüyor kendimde cok önemsememiştim ama kızımda olunca gıdıp bı test yaptırayım
Evet aklınızda kalmasın. Benim normalde özellikle yazın domates ve yumurta yediğimde parmaklarımda kızarıklıklar oluyordu. Bu sene bende olmadı ama bebişimde oluyor. İlk doğduğu gün hastahanede klima açmamıştık sabaha kadar bütün vücudu kabardı. Geçen hafta gene oldu acile götürdük. Viral enfeksiyon nemlendirici sürün dedi. Biraz tuz attık banyo suyuna sonra da kremledim 1 güne geçti. Sık sık kontrol etmek gerekiyor

Kızlar ilk kez sağım yaptım biliyorsunuz 2 aydır meme ucu yarası çekiyorum, şu tazyik meselesinden dolayı sağayım dedim aman yarabbi çok acıdı 🥲 genc-anne genc-anne senin de acıyordu ya sağarken sağdıkça alıştın mı?
5 dk dayanabildim sonra bıraktım.

Biz de kızımla yatıyoruz sere serpme, oğlumun uykusunda tepmeyeceğini bilsem onu da alcam 😅 baba salonda
Biz hepimiz bir odaya toplandık burası çocukların odası bazayı birleştirdik bu minnoş bize yer bırakmıyor babamızda gitmiyor başka odaya sıvışıyor yanımıza 😂😂😂

X