2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar menenjit ve rotayı doktorunuz kaçıncı aylarda dedi
Ben rotayı 3 5 7 şeklinde yaptırıyorum rotateq 3.ay yapıldı herhangi bir yan etkisi olmadı menenjit ise 7 de Başlayacaz çok ateş yapıyor bizde 6 gün akut bronşiolitten hastanede yattık o nedenle 7 ye erteledik çok ağır bir aşı diye

Kizlar norovirus mus.sanirim bikac gun daha burdayiz doktor oyle dedi.ishal ve ates 4_5 gun surermis.
Evet şu sıra coronavirus ve nörovirus salgını var inanılmaz erişkinde de nörovirus kötü hasta yapıyor altınu alırken eldiven kullan canım bizde hakkımızı coronavirusten kullandık 6 gün hastanede yattık

Yaa masallah ben tedirgin oluyodum kendini kurtaramazsa diye ama normal bi hareketmiş sanırım
Uyurken sadece yan dönüyor bu arada. Uyanıkken dönmeye başladı. Aslında erkenden yapmasa da olurdu ama ben gaz sancıları için bir an evvel hareketlensin istedim. İnanılmaz gazlı bir minnoş bebişin istiyorsa destekleyebilirsin bence

Gaz için iyi oluyor gerçekten totosuyla kendini kaldırınca çok rahat cıkarıyo gazını

Sağınca tazyik azalıyor mu? Ben de sağıp deneyeyim o zaman. Benim hep öyle düşün. Hep savaşarak emiyo yazık sonra da hepsini kusuyo

Nasıl bı antrenman canım
Canım bir elimle bacaklarını ayaklarından tutarak havaya kaldırdım, diğer elimle elleri tam gövdesinin üstünde birleştirdim. Sağa sola dönme hareketini yaptırdım. Önce gövdesini çevirip bacakları çeviremiyordu. Sonra bacaklarını da atmayı öğrendi. Yüzüstü antrenmanını 1. Aydan beri yapıyorum. Yattığı yerde yuvarlayarak yüzüstü çeviriyorum. Onu da yan dönmeye başladıktan sonra kendi kendine yaptı .
Gaz için iyi oluyor gerçekten totosuyla kendini kaldırınca çok rahat cıkarıyo gazını
Ona rağmen gazman gibi bizimki hala

Anladım genelde öyle demişler 3-5-7 diye ben de bi doğum yağtığım hastanedeki doktora sorayım ya memlekette olunca doktor da yok bildiğim

Bende şimdi biraz uyumuşum emziğine kahve sürüp veriyorum nefes alamıyor zor toparladım korkudan elim ayağım titredi cmfmfm neyseki rüyaymış

Damla olan 3 doz yazıyor internette ama 2. Ayda bu kadar aşıyı da zor kaldırır çocuk ya
Rota aşısı 2 çeşit canım. "Her iki aşı da rotavirüs hastalığına karşı oldukça etkilidir. Rotateq 3 dozla Rotarix ise 2 dozla aynı etkinliği gösterir. Rotateq içinde insanda enfektif olmayan sığır rota virüs suşu olduğundan fazla doza karşın aşı yan etkisi artmaz, ancak 3 dozla Rotarix'e benzer antikor yanıtı elde edilir."

Kızımı 3 dozluk olandan oğluma da 2 dozluk olandan yaptırdım. 2 si de ağızdan damla şeklinde yapılıyor. Oğlum 2.ayda ilk dozu yapıldı. 4.ayda da 2.dozu yapılacak.

3 doz olanı hangi aylarda yaptırmıştın hatırlıyor musun doktor bize de 3 doz olandan dedi 2-4-6ya girmeden 5in sonlarında dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…