2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bebeğiniz uykuda yüzüstü dönüyor mu erken değil mi tek koluda altında kalıyor
Sağa sola dönüyor şu an sadece o da kafa olarak ben yan yatirirsam düzeliyor, yüzüstü koyarsam yana doğru devrilip dönmeye çalışıyor. Donmeyle ilgili bu kadar ilerledi seninki maşallah hızlı

2. Ay kontrolunde dilerseniz rotayı menenjit şimdi yaptırabilirsiniz ya da 3. Ayda aşısı yok o zaman yapilabilir dedi. 2. Ay zaten bir sürü asi oldu madem 3. Ay olsun dedi 2 menenjit 1 rota 3. Ay kontrolunde oldu
Herkes garklı olmuş ya bilemedim şimdi eve de öyle diyince zaten 2. Ayda bir sürü aşı var

Damla olan 3 doz yazıyor internette ama 2. Ayda bu kadar aşıyı da zor kaldırır çocuk ya
rotanın bi yan etkisi olmuyor biz sağlık ocağı aşılarıyla aynı anda yaptırdık zaten ağızdan içirdikleri için ekstra iğne de girmiyo vücuduna

Yan mı yatırıyorsun öyle mi dönüyor ben yan yatırınca düz yatıyor dönmüyor kafasını başka uere çeviriyor sadece
Yok canım düz yatırıyorum kendi yan dönüyor.uyanınca da kendini yüzüstü çeviriyo kolu altında mücadele veriyo

Sağa sola dönüyor şu an sadece o da kafa olarak ben yan yatirirsam düzeliyor, yüzüstü koyarsam yana doğru devrilip dönmeye çalışıyor. Donmeyle ilgili bu kadar ilerledi seninki maşallah hızlı
Ayına göre normal seninki canım bizimki yaramaz olcak heralde

Evet canım al gönlüne göre sonuçta ilk bebeğin

Annenin stresi bebege direk geçiyor canım benim bebegimde 3 gündür ondan böyle olabilir çünkü eşime çok sinirliyim uyuz oluyorum
Evet canım ben de eşime inanılmaz sinirliyim ondan dolayı da böyle oluyor bence sütümüzden geçiyor

rotanın bi yan etkisi olmuyor biz sağlık ocağı aşılarıyla aynı anda yaptırdık zaten ağızdan içirdikleri için ekstra iğne de girmiyo vücuduna
Menenjiti mi sonraya bıraksam ben de internette de böyle diyoe ay kararsız kaldım napsam bilmiyorum niye her doktor farklı şey söylüyor kş ya

Eklentiler

• IMG_8894.png
    172,2 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…