2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Onu koyduğunda mesela eğik falan durman gerekiyor mu duruş önemli mi yoksa her türlü sağıyor mu

Gerçekten kafa rahatlığı mesela telefondan su ver diyo rahatlıkla çocuğu mu zehirliyim diyorum net tavrımı belli ediyorum çünkü annem bu zamana kadar bakmış olsaydı üzerimde ille ver ver diye baskı kurardi bebeğe baktığımı goruncede kuramıyor

Ayy bende artık cok goturmuyorum gecenlerde gaz atakları tutmustu evde ıdare edemıyordum yemek bıle yıyemez olmustum sımdı sukur bıraz azaldı

Kız noldu
Okudum merak ediyoruz inşallah bir şeyi yoktur
Kuzum henuz birsey bilmiyoruz.enfeksiyon olabilir. Kakasi ishal formunda ama ben sut alerjisi icin tedaviye basladigimdan beridir oyle kakasi(10 gundur) getirdigimizde doktor muayenede dedi dolasimi sorunlu(damarlari teni boyle usumus gibiydi) atesi daha da artar bu gece yatiralim dedi.suruntu idrar gaita hepsini aldilar.daha detayli sabah kendi doktorum gelince ogrencem sanirim sonuclarla beraber.suan serum aldi uyuyor ponciim cok.agladi teyzoslari.heryerine damar yolu yok buruna suruntu altina fitil falan cocuum cok korktu saatlerce agladi sesi kisildi simdi uyuyor serum iyi geldi

Aynen öyle işte asıl olay orda bitiyor gerçekten. Lohusalık dönemi annem geldi ilgilendi baktı Allah razı olsun ama doğumdan 12 gün sonra dedim yeter sen git evine kızımda da anneli yoğunbakımda 10 gün birlikteydik eve geldim ertesi gün yalnızdım. Kendim baktım iyi kötü kendi doğrularımla büyütüyorum. Annem yada kv olsa onlar beni yönlendirmeye kalkardı ama ben bakıcıyı yönlendiriyorum. Kafam rahat

Ayy bende artık cok goturmuyorum gecenlerde gaz atakları tutmustu evde ıdare edemıyordum yemek bıle yıyemez olmustum sımdı sukur bıraz azaldı
Maşallah aman dilini ısır. O gaz atakları hala devam ediyor ya hergün illaki bi tutuyor ne zaman geçecek boşver en güzelini yaparsın söz hakları olmasın illa bişey derlerse doktor böyle böyle dedi biz ona uyuyoruz de geç

Çok geçmiş olsun canım inşallah sabah sadece üst solunum yolu enfeksiyonu diyip taburcu ederler ama çocuk heryeri delindiğiyle kalır ‍♀ olsun gene komple herşeyine baktırmış oldun böylece. Vardır bunda da bi hayır. Rabbim beterinden sakınsın

Canım sabahları illaki vuruyor ama eskısı kadar kalmadı şükür ne cektık ben agladım o agladı

Kız sen güzel bebisini paylasiyorsun hani ne kadar inanıyorsun bilmiyorum ama nazar deger kızın çok güzel.. geçende de maşallah yazdım en azından okusunlar da içlerinden demiş olsunlar diye inşallah güzel gelir sonuclar da o ishal formu bizde de var kakasi çok cıvık , inşallah iyi gelir ilaçlar kıyamam ben ona bol bol uyur dinlenir iyilesir insallah

Askim sonuclar cikti doktor geldi.kanda enfeksiyon cikti.bi 5 gun gozlicez seyrini dedi.bu gecd hastanede kalcaz..2 gun once nufus mudurlugune rand vardi. ben arabada bekliyordum , illa bebegi de gorcez dediler ciktik.insan kalabaligi..orda kapti kesin

Kızlarr bugün bebemin kalasında sümük gibi birşey vardı ilk kez gördüm ben üşütmüş olabilir diye tahmin ediyordum karnı çok ağrıdı iki gündür. Sadece anne sütü içiyor mama istemiyor. Yarım saatte bir içiyor uyanıksa uyumuyorsa. Doymuyor ondan mı sık içiyor diye de düşünüyorum ama. Sma nın gaz yapmayan laktozsuz maması var önceden içiyordu bir kaç haftadır içmiyor asla noluyor anlamıyorum

Bencede orda kalmanız guzel bı karar olmuş sonuçta cok kucuk inşalkah sabahta taburcu olursunuz

Yaa canım benım hemen herseyde hassaslar Allah iyiliğini versin

Askim Allah a sigindim ben.Ona duaciyim.Kem gozler bebemden uzak dursun diye.O ne derse o.Kudret ondan..sakinan goze de inan cop batiyor...

Kesinlikle canım birde nasıl istiyorsak öyle büyütüyoruz en güzeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…