2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bısı sorcam. Memenin kahverengi kısmında böyle kucucuk delikten 1 süt damlası seklınde gelen oluyor mu? Benım sol memede küçücük bir delikten 1 damla süt çıkıyo bebek emerken
Kahverengi kısımdan geliyor benim de arada

Sizin saçlı bebislerin yanında benim kel oğlusumun ortama girişi 🤣

Eklentiler

• IMG_20240728_175110.jpg
    IMG_20240728_175110.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 50
Etmezmiyim kız kıyameti koparırım. Verilmicek hiç bişey dedim zaten birkez yeltendi. Allah var görümce filan da verilirmi çocuk daha 2 aylık olur mu öyle şey diye oda tepki gösterdi. Kızımda hala aburcubur meyve filan bişey verecek olduklarında soruyorlar ama o prematüreydi ya oğlan vaktinde doğdu ondan verebiliriz diye düşündü galiba bende tepki gösterince vermez artık bidaha umarım

Şimdi kötü ama bunun 50-60 yaşı var. Ajdanın estetiğe ihtiyaç duymayan hali gibi gezersin ortada 🤣🤣

Haydaa🤣🤣
Ya vaktinde de doğsa yine 2 aylık hangi mantıkla veriyolar buna niye özeniyolar anlamış değilim bizimkine kalsa yumurta sarısı vericek düşün yani

Aynen bende öyle düşüyorum yapcak birşey yok göğüs ucuna süt birikiyor ağzından memeyi çıkardığı için biriken süt üzerine dökülüyor böyle de boşu boşuna gidiyor sütler. Her emzirmede göğsü kolu ıslanıyor sütten. Gene evde olduğum sürece emzirmeye çalışcam emmediği zaman sağdığım sütten ısıtıp vericem mecbur
Bende o şekil yapıyorum evde olduğum sürece zorluyorum. Ya öyle böyle beslenecekler sağdıklarımızı versekte anne sütü almış oluyor🙏

3 saatte bir uyandı diye yorgunmusun 😮 senin bebe normal zamanda kaç saatte bir uyanıyor hay maşallah.
Yok herzaman aynı dakiklik olmuyor e saatte değil bunlar sonuçta birer birey. Olacak okadar arada durum şaşmaları ama genele bakınca bi düzen varsa ne alâ🥰

Çok sinir oluyorum lafını sözünü dinlemedikleri zaman. Ya bu çocuğun annesi benim ben hayır diyorsam hayırdır bitti yani üstüne laf konuşulunca dahi sevmiyorum ben. Hem kv hem kendi anneme karşı öyleyim. Ha ben su veriyorum yalan yok ama mama içiyor
Yok canım normalde yorgundum 3 saate uyanınca daha cok yoruldum soylemeyeyim nazar değer 😂 ama gunduz sureklı mıy mıy sureklı kucakta gezıdrıyorum tabı aksam uykusuna dalarkende bas bas bagırıyor 🤦‍♀️ ya aman canım olurmu her hakkı kendılerınde bulurlar benım kayınvalıdemden cok annem sen karışma der çıkar kızımı sağolsun yarı yarıya büyüttü ama ınatlığıda var

Ayyy sormaa bombaydı cidden 😂😂 kvde şok😂

Yaaa öyle kvye kıyamam😍
Bizimki için bişey diyemiyorum 😂

Ayy eve gelince eşim dedi ki annem çok bozuldu üzüldü 😂
Dedim vallahi çocuk az büyük olsa kesin diyecekler annesi yaptırıyor😅
el kadar bebek o an istemedi niye bozuluyor dedim 😂😂
Hee yanı nıye bozuluyor hahah😂😂

Ya vaktinde de doğsa yine 2 aylık hangi mantıkla veriyolar buna niye özeniyolar anlamış değilim bizimkine kalsa yumurta sarısı vericek düşün yani
Aaaa pes artık o bebeğin bağırsakları daha ek gıda derecesinde gelişmedi ki yani kalkıp 5-5bucuk aylıkken yapsalar şu hareketi hadi dicem tadım yaptırmaya çalışıyorlar filan. Daha 2-3 aylık bebek bunlar ya aklı alır gibi değil. Kesinlikle tepkini göster şimdi çizgilerin net olmazsa ilerde hiç önünü alamazsın

Yok canım normalde yorgundum 3 saate uyanınca daha cok yoruldum soylemeyeyim nazar değer 😂 ama gunduz sureklı mıy mıy sureklı kucakta gezıdrıyorum tabı aksam uykusuna dalarkende bas bas bagırıyor 🤦‍♀️ ya aman canım olurmu her hakkı kendılerınde bulurlar benım kayınvalıdemden cok annem sen karışma der çıkar kızımı sağolsun yarı yarıya büyüttü ama ınatlığıda var
İşte o yüzden kendilerinde söz hakkı buluyorlar. İstesem annem kv filan dönüşümlü getirtirim yada kendim giderim ama sırf laf söz hakkı istemediğim için bakıcı tuttum.
Bu arada aman söyleme nazar değmesin maşallah uzun saatler uyusun büyüsün minnoş😍

X