2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bısı sorcam. Memenin kahverengi kısmında böyle kucucuk delikten 1 süt damlası seklınde gelen oluyor mu? Benım sol memede küçücük bir delikten 1 damla süt çıkıyo bebek emerken
Kahverengi kısımdan geliyor benim de arada

Ya vaktinde de doğsa yine 2 aylık hangi mantıkla veriyolar buna niye özeniyolar anlamış değilim bizimkine kalsa yumurta sarısı vericek düşün yani

Bende o şekil yapıyorum evde olduğum sürece zorluyorum. Ya öyle böyle beslenecekler sağdıklarımızı versekte anne sütü almış oluyor

Yok canım normalde yorgundum 3 saate uyanınca daha cok yoruldum soylemeyeyim nazar değer ama gunduz sureklı mıy mıy sureklı kucakta gezıdrıyorum tabı aksam uykusuna dalarkende bas bas bagırıyor ya aman canım olurmu her hakkı kendılerınde bulurlar benım kayınvalıdemden cok annem sen karışma der çıkar kızımı sağolsun yarı yarıya büyüttü ama ınatlığıda var

Hee yanı nıye bozuluyor hahah

Ya vaktinde de doğsa yine 2 aylık hangi mantıkla veriyolar buna niye özeniyolar anlamış değilim bizimkine kalsa yumurta sarısı vericek düşün yani
Aaaa pes artık o bebeğin bağırsakları daha ek gıda derecesinde gelişmedi ki yani kalkıp 5-5bucuk aylıkken yapsalar şu hareketi hadi dicem tadım yaptırmaya çalışıyorlar filan. Daha 2-3 aylık bebek bunlar ya aklı alır gibi değil. Kesinlikle tepkini göster şimdi çizgilerin net olmazsa ilerde hiç önünü alamazsın

İşte o yüzden kendilerinde söz hakkı buluyorlar. İstesem annem kv filan dönüşümlü getirtirim yada kendim giderim ama sırf laf söz hakkı istemediğim için bakıcı tuttum.
Bu arada aman söyleme nazar değmesin maşallah uzun saatler uyusun büyüsün minnoş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…