2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aay korktum ben de bir an yaa sonra cevap yazarken anladım gibi oldu evet evet temeli tatilde atılınca tatili gezmeyi falan seviyor aay evet ya onu ben de hatırlıyorum ama kimdi O ozgeeeee1 değildi dimi ya
Ben tatilde hamile kaldım senemizi kutlarken iyi bir kutlama oldu bebem evi sevmiyor dışarıda pek mutlu

Kizlar benim bebis dun aksamdan beri hafif atesli 37.3 ile 37.9 arasi gidip geliyor.baska bir belirti de yok.akinti yok hapsirik yok..acaba diyorum diş falan mi oda ates yaparmis ya..huzursuz degil.gulup oynuyor ama bilemedim.carpol verdim.bugun dusmezse doktora goturcem ya

Aay korktum ben de bir an yaa sonra cevap yazarken anladım gibi oldu evet evet temeli tatilde atılınca tatili gezmeyi falan seviyor aay evet ya onu ben de hatırlıyorum ama kimdi O ozgeeeee1 değildi dimi ya
Yok ben değildim ben de tatilden döndükten 3 gün sonra öğrenmiştim ama tatilde olmamıştır heralde o kadar çabuk çıkmaz yine de evde kimse yoktu

Koltuk altından mı ölçüyorsunuz temassızla mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…