Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

8 agustosta testim pozitif çıktı, 9 unda kan verdim 194 çıktı beta değeri, 12 sinde tekrar verdim ve 755 olmuştu. Dün ilk kontrole gittim. Keseyi gördük ama bebek henüz görünmedi. Normaldir değil mi? Devlete gittim ve pek iyi değildi. Şimdi yeni bir hastane arıyorum hiçbir öneri yok mu? 🥺

Kızlar beta hcg kaç iken kese görülür acaba? Yarın doktorum gel görürüz dedi ama bilmiyorum 🥰🙄
Sanırım 2000 lerde olunca görünüyor. Ben en son gecen hafta perşembe verdiğimde 755 çıkmıştı sonra bekledim ve dün gittigimde keseyi gördüm karından ultrason ile bebek yoktu henüz 🥲. Umarım sen de görebilirsin 🥰🥹

Keseleri gördükçe yazın arkadaşlar darısı başımıza inşallah ❤️🌸

Kızlar beta hcg kaç iken kese görülür acaba? Yarın doktorum gel görürüz dedi ama bilmiyorum 🥰🙄
Betam 1287 çıktıktan 5 gün sonra gittim kese gözüktü bebek gözükmedi

Beta çıktıktan 11 gün sonra , yani kese gozuktukten 1 hafta sonra da bebek göründü

5+3 denildi 🌸 🥰

Sizlerin nasıl ?

Betam 1287 çıktıktan 5 gün sonra gittim kese gözüktü bebek gözükmedi

Beta çıktıktan 11 gün sonra , yani kese gozuktukten 1 hafta sonra da bebek göründü

5+3 denildi 🌸 🥰

Sizlerin nasıl ?
Masallah, saglikla ilerlesin inşallah her bir süreci.🥰
Benim 5+5 de kese göründü, dün gördüm. Fakat henüz bebek yok, 10 gün sonra tekrar gideceğim ☺️

Masallah, saglikla ilerlesin inşallah her bir süreci.🥰
Benim 5+5 de kese göründü, dün gördüm. Fakat henüz bebek yok, 10 gün sonra tekrar gideceğim ☺️
Amiiin inşallah hepimizin 🥰 hepimiz mayısta sağlıklı bir evlada sahip olalım inşallah 🌸
Oo bende dün gördüm bebeği:)
10 gün sonra bende kalp atışı için gideceğim muhtemelen siz de bebekle beraber kalp atışı duyarsınız 10 gün sonra😊
10 gün sonrası cumartesi olduğu için cumaya alacağım randevu 🙈

Amiiin inşallah hepimizin 🥰 hepimiz mayısta sağlıklı bir evlada sahip olalım inşallah 🌸
Oo bende dün gördüm bebeği:)
10 gün sonra bende kalp atışı için gideceğim muhtemelen siz de bebekle beraber kalp atışı duyarsınız 10 gün sonra😊
10 gün sonrası cumartesi olduğu için cumaya alacağım randevu 🙈
Çok heyecanlı ve stresli bir süreç. 🥹
O minicik kalbin atışını heyecanla bekliyoruz şimdi.
İnşallah, Rabbım isteyen bekleyen herkese hayırlarla güzel evlatlar nasip etsin bizlere de güzel anne olabilmeyi nasip etsin 🥰

Ben de doktor arayışındayım şimdi, umarım bulabilirim.

Kızlar keseyi gördük çok şükür 🙏🏻 6+1 ölçtü doktor henüz bebek yok ama yolk sac oluşmaya başlamış dedi. 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı

X