2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar kimler e bebeğin giyilebilir pompasını kullanıyordu memnun musunuz bende almak istiyorum benekle ilgilenirken falan kullanılıyor mu yoksa onura tutmak zorunda mıyız birde çekimi falan nasıl
Çekimi çok kuvvetli ben lansinoh elektrikli kullandım ondan çok daha güçlü. Emzirme sütyenin içine koyunca askı var onunla uzatıyorsun tutmaya gerek yok ben iş yaparken takıyorum rahat oluyor yemek yaparken yada bebekle ilgilenirken.

Aay şimdi mi 😳 yoksa bu hamilelik mi 😁 bu bebis tatilden 🤭
Bu bebişlerden bahsettim kız dur daha kimse hamile kalmasın mümkünse :KK70: hani hamile kalma çabaları içerisindeydik ya bir zamanlar 🤣 yazını okurken geldi aklıma bak demek ki doğru hatırlamışım sendin o 🤣 tatil bebesine tatil yapmak iyi gelmiş masallah düzen kurmuş diye yorumladım 😁 bir de evde misafir varken kaçak göçek hamile kalan biri vardı onu da hatırlayım dedim ama yok 🤣

Bu bebişlerden bahsettim kız dur daha kimse hamile kalmasın mümkünse :KK70: hani hamile kalma çabaları içerisindeydik ya bir zamanlar 🤣 yazını okurken geldi aklıma bak demek ki doğru hatırlamışım sendin o 🤣 tatil bebesine tatil yapmak iyi gelmiş masallah düzen kurmuş diye yorumladım 😁 bir de evde misafir varken kaçak göçek hamile kalan biri vardı onu da hatırlayım dedim ama yok 🤣
Aay korktum ben de bir an yaa sonra cevap yazarken anladım gibi oldu🤣🤣 evet evet temeli tatilde atılınca tatili gezmeyi falan seviyor 🤣🤣 aay evet ya onu ben de hatırlıyorum ama kimdi 🤣🤣 O ozgeeeee1 değildi dimi ya 😅

Hahaha şapşik bunlar yaa. Kedinin ciğere baktığı gibi gözünün içine bakıyoruz resmen azcık uyusa da bende kestirsem diye
Eşim kundak yaptı uyuttu 🤭 ben şöyle uyutamiyorum odadan falan kovuyor bazen çocuk sana bakmaktan uyuyamiyo diye 🤣 hayran hayran annesini izliyor yavrum😁

Kızlarr şu şekil kanguru kullanabilir mi acaba ya her gidişimde doktora sormayı unutuyorum şunu

Eklentiler

• IMG_8876.png
    IMG_8876.png
    268,7 KB · Görüntüleme: 18
Sende de gündüzleri vs düzen varmış bende yok ya akşam var ama gündüz öyle belirli saat yok bir de memlekete geldim annemlerleyim 1 ay burda pek düzen oturtamam sanırım eve gidince gündüz düzenine başlarım herhalde düzen bir bakıma iyi oluyor ya 😕
Başka yerde olmuyo gerçekten eve biri gelince dahi olmuyo. Bizde de şaşıyo düzen zaten. Başbaşa kalınca düzeninizi kurarsınız annen 1 ay sana yardımcı olur zaten rahat edersin biraz☺️

Başka yerde olmuyo gerçekten eve biri gelince dahi olmuyo. Bizde de şaşıyo düzen zaten. Başbaşa kalınca düzeninizi kurarsınız annen 1 ay sana yardımcı olur zaten rahat edersin biraz☺️
Aynen öyle yapıcam artık mecbur 1 ay daha takılsın kafasına göre 🤭

Kızlarr şu şekil kanguru kullanabilir mi acaba ya her gidişimde doktora sormayı unutuyorum şunu
Evet yenidoğan aparatını da sordum kullanmanıza gerek yok dedi hatta biz ilk defa artık gezmek için kullandık. Evin yakınlarinda turladik uyudu. 1. ayda sorduğumuzda kullanabilirsiniz demişti o zamanlar da

Evet yenidoğan aparatını da sordum kullanmanıza gerek yok dedi hatta biz ilk defa artık gezmek için kullandık. Evin yakınlarinda turladik uyudu. 1. ayda sorduğumuzda kullanabilirsiniz demişti o zamanlar da
Aparat olmadan dimi 2 aylık şuan sürekli kucağımda en azından bununla daha rahat olurum aparat yok bende 😕

Üşenmeden sağıyorumda gelen birşey yok😂🤦‍♀️
Bende sür gelsin diye biraz fazla tutmuşumm derim yanmıştı ya ne yandı fena bir acıydı🥶
Bugün emzirmeye yoğunluk vercem bakalım değişcek mi. Çünkü geceleri açken uyanınca 3/4 dk emiyor bırakıyor üzerine süt ısıtıyordum. Şimdi uyandığından beri vermiyorum sık sık memeye götürüyorum. Bakalım direncek mi bana 🤦‍♀️

X