2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bizimkinin boyu da 59 cm canım ilk 2 ay 1.5 şeklinde gitti sonra 900e düştü artık ama Dr da normal dedi. Boyu sanırım genele göre kısa bizimkinin erkek bebek
Canım 900 gram aldığı ay kaç cm uzamış. Benimkide bu ay boya gitti normalde yüzüne bakınca sırf yanak görünüyordu gözler bile kaybolacak kadar. Heryeri boğum boğumdu. Bu ay boya gidince normale döndü. Sanırım kiloya değil boya çalıştı babası kına yaksın artık

Ay okudukça kalbim sıkıştı Allahım

Yazık olmuş valla çok üzüldüm ya

Daha az uzamış canım her ay 4 cm uzuyordu 3 cm uzamış

O ozgeeeee1 canım biz dün girdik ilişkiye çok acıdıı :/ hatta ilk girmedi oho noluyor dedim bi sakinleştim falan sonra denedik oldu . Umarım hep böyle olmaz hormonlar bir an önce düzelir :/ zaten 0 istek 0 ıslanma

Benimkinin de gıdığı var ya yiyorum arada

Kızlar bu isteksizlikle nasıl başa çıkıyorsunuz istekli olmak istiyorum ama yok yane. Bi de benim doktor bi ilaç verdi kayganlaştırıcı gibi içeri sıkılıyor. Oradaki florayı düzenler dedi de halen kuru ne zaman fabrika ayarlarımıza geri döneriz yaa ? Eşim daha çok erken sabırlı ol diyor da eskisi gibi olmak istiyorum artıkın

Okurken gözlerim doldu tüylerim diken diken oldu Allah vicdanlı insanlara denk getirsin
Amin canım amin ben yazarken agladım bende bile travma yarattı çocugu düşünemiyorum gerçekten konuşma sorunları çıkıyor kararını ver canım ya hemen yaptır sünnet yada 6 yaşını bitirsin ve sen hep yanı başında ol

Ben hiç istemiyorum tek istegim çocuklarım

Bu 3 saati sadece emzirme ile mi geçiriyor? Ben mamayı bırakmaya çalışıyorum da bir emzirme ile kaç saat geçirir bebekler ikinci ayında vs hiç bilmediğimden soruyorum

Ay hadi yaa üzüldüm bak biz de girdik çok korktum ama çok rahat oldu hatta rahatlığından endişelendim çok mu genişledi vs diye ama öyle değilmiş şükür

Evet canım yazık nasıl ağlıyor yüz üstü bırakınca sabah koydum canı acımış gıbı agladı

Ay hadi yaa üzüldüm bak biz de girdik çok korktum ama çok rahat oldu hatta rahatlığından endişelendim çok mu genişledi vs diye ama öyle değilmiş şükür
Ben çok kastım herhalde beybii :/ eşim öyle diyor aşırı gerildim ofiiii :/

Bu arada kızlar biz puseti bıraktık artık bebek arabasına ve oto koltuğuna geçtik . Puseti 2 ay gibi bi süre kullandık yani .bebek arabasında daha rahat artık daha havadar olduğu için daha mutlu gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…