2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canım benım arkadasımda 6 yaşını bekledi o iyi ki beklemişim diyor daha kolay oldu diyor ama bebeklerin hücreleri daha hızlı calısıyor ıyılesme suresi kısa doktorunu bulursan bence bebekken yaptırmak daha mantıklı psıkolojısınde de etkı yapmaz hatırlamaz

1.5 yaşı gecmesin deniyor canım. 1.5-6 yaş arası travma deniyor. En guzeli bilmeden yaptirmak

Tipatip aynisini yasiyoruz iki uc gundur. Tamamen daliyor bir anda gozunu tamamen acip uyumamak icin direniyor resmen

Kızlar merhaba bebeğim 2 aylık oldu gece uykusu güzel gündüzleri de çok olmasada uyuyor fakat akşam 7-8 gibi bir başlıyor ağlamaya 11 e kadar açlık değil gaz mı nedir anlayamadım doktora gitmemize de daha var aynı durumda olan var mı birde gaz için önerileriniz var mı gaz damlasını her gün veriyor musunuz, ben mama ve meme veriyorum mamayı biberondan veriyorum gaz mı yapıyor acaba hava aldığından dolayı ya da mamanın ısısından dolayı, ya da memeden benden mi geçiyor anlayamadım

Cnm biz kulaaniyoruz . Bunu alacağima otomatik sallanandan alsaymişim daha iyi olurdu İş görüyor ama öyle çok fazla içinde durmuyor .
Otomatik olanı da denedim ama yavaş sallandığı için bizimki durmadı. Hızlı saklansın istiyor

Eşim kundak yapıp uyuttu, 5 dk sonra uyandı kundağı çözmeye çalıştı. Artık büyüdü kundak yapmayalım diye kundağıni çözdüm o sıra elimi kapti hırsla yedi resmen parmağımı bir de kuvvetli tutuyor sıpa daha yeni doyurdum aç mısın ki dedim elimi çekip emzigini verdim düğmeye basılmış gibi uyudu dişi mi kasiniyo anlamadım. Bir şeyleri ağzına götürmeyi bilmiyor ama elimi kapti resmen bebeler çok ilginç

Tam olarak bu değil ama anakucagi kullanıyoruz. Otomatik de var manuel de bence ikisinin yeri de çok ayrı. Çoğunlukla manuelde yatırıyorum çünkü daha rahat. Otomatik olan daha dik gibi. Otomatik olanın güzel yani ben mutfakta iş yaparken uyuyor uyanır gibi olursa saklandığı için geri dalıyor. Manuelin güzel yanı daha konforlu gibi yatış açısından. Ben genelde ayağımla sallıyorum manueli. Uyanınca yanında olmamak sıkıntı yanına koşup emzigini veriyorum ama bazen tekrar dalamiyor. İkisinin konforu da ayrı kisacasi

Sabah 10 dan beri uzun süreli 1 saat bile uyumadı 5-10 dk en fazla uyuyor uyanıyor parka götürdük akşam orda da 1 dk bile oturtmadı beni sürekli ayakta durmamı istedi şimdi de kucağımda uyuyor ama kıpır kıpır. Anlamakta zorlanıyorum artık

Kundak yaptın mı canım? Çok kıpır kıpır olunca sıkı kundak yapıyor eşim kucağında uyutuyor

Ayy hepsini almak istiyorum yeter ki dursun. 1 ay sonra işe başkıycam. Daha 1 gün bile rahatça sevemiyoruz bile çocuğu sürekli ya mızmız oluyor gazdan dolayı. Yada ağlamasın diye sürekli uyutmaya çalışıyoruz

Elektrikliye baştan alıştırmak gerekiyor deniyor genelde. Sanırım her bebek sevmiyor o yüzden ben çok küçükken ona koyarak denedim. Şimdi çok uyutmuyorum onda ama en azından duruyor orada bir süre

Çok az almış kuzum benim ya bizde yarın gidecez bakim benimki her yedigini çıkarıyor bakalım aldı mı kilo saglık ocagı çagırdı boy kilo takip eger almamışsa bende kendi doktoruna götürecem

Elektrikliye baştan alıştırmak gerekiyor deniyor genelde. Sanırım her bebek sevmiyor o yüzden ben çok küçükken ona koyarak denedim. Şimdi çok uyutmuyorum onda ama en azından duruyor orada bir süre
Sıcakta sürekli kucakta nasıl rahat ediyor bilmiyorum. Gaz yüzünden çok çekiyoruz hep hareket halinde olmak istiyor

Demekki 12. Hafta atagı canım benimkide yarın 3 ay bitiyor 3 gündür ne kolumda ne ayagımda ne belimde hayır kaldı
Koydugum an biyerini sıkmışım gibi bagırıyor 15 dak uyuyup kalkıyor evde abla olmasa açlıktan ölecem yani bu bebek benim olamaz benim bebegim böyle degildi dedim

Annenin stresi bebege direk geçiyor canım benim bebegimde 3 gündür ondan böyle olabilir çünkü eşime çok sinirliyim uyuz oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…