2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Oyy kıyamamm kuzuya, canım ben fito kremi cildimde yaralı bi yer varsa veya sivilce sonrası yara gibi kalan yere sürüyodum çok güzel iyileştiriyor. Bence fitoyu sür daha çabuk iyileşsin, iyi gelir

Kızlar bugün bi eğitim araştırma hastanesine gittim çocuk cerrahiye, özellikle devlete gittim ticari amaç olmadığı için en doğru bilgiyi alacağıma inanıyorum. Sünnet der demez Doktor 3 aylık bebeğe sünnet yapmadıklarını söyledi direkt. Bebeğim sünnete uygun mu diye sordum. Muayene etti, sünnete engel bi durum yokmuş şükürki. Fikrini sordum böyle küçükken mi yapmak iyi büyükken mi diye.(günlerdir içimi kemiren bi konuydu) doktor bana çok net bi dille 6 yaşını bekle dedi. Bunun kadar küçükken sünnet ettirilip büyüyünce bana gelen bir sürü hasta var hergün, sünnet düzeltmesi için gelen dedi. Sakın kimseye inanmayın gaza gelmeyin bekleyin dedi. Orta yaşlı bi doktordu. Çıktıktan sonra Eşim bekleyelim 5-6 yaştan önce yapmayalım organı iyice gelişsin dedi. Bazen deri fazla alınıyormuş ya da fazla bırakılıyormuş. Bazende yamukluk veya gömüklük olabiliyormuş.Şimdi herkes erkenden yapıyor ya 5-6 yaşları beklemek bana biraz zor gelecek. bilemedim yaa doktor niye yalan söylesin dedim içimden hiçbir çıkarı yok. Fikrini sormasam söylemicekti ben özellikle sordum. Klipsli ve dikişli olayını da sordum . Çocuk önce 6 yaşına gelsin buraya gel onu o zaman konusuruz dedi

Doktor bakmış bu kadın yaptırır dikişliye yanıt vermemiş ya bende büyümesi taraftariyim da 5 6 yaşta çok büyük be hatırlayacak

Canım 3 gündür bizde öyleyiz artık cıldırıcam resmen bütün gün onu uyutmaya uğraşıyorum

Ay her bebek çok farklı sorunları da çok farklı inşallah yaşamazsınız herkesin derdi başka valla artık hayatımız böyle sanırım her seylerini kafaya takacagiz anlaşılan

Cnm ben de geçen hafta devlet hastanesine gittim çocuğa bakti direkt gün verdi. Bu doktorlarda bir garip yani.
Dün yaptırdım ben sünneti.
Ya bir de 6 yıl sonra o doktor orda olacakmiymis, fazla cesur konuşmuş. Hayırlısı olsun cnm ogluslarimiz için

genc-anne suanki düşüncem dikişli yaptırmak pembeyle çizdiğim yeri oku canım Allah korusun hissizlik yaşamasın

Eklentiler

• 1000044398.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 54
Benimki hep öyle canım reflüsü var ağzına geliyor ondan uyanıyor benimki

Eşi evde olanlar çok şanslısınız keşke benimki de evden çalışsa

5-6 yaş bence çok geç canım, ben 1.5 yaşında yaptırdım o bile çok zor oldu, büyüdükçe geç iyileşiyor her şeyin farkında oluyor mesela kremle masaj yapmam gerekiyordu asla dokundurmuyordu çok ağlıyordu. 6 aydan önce ideal geliyor bana. Oğlum 4.5 yaşında geniz eti ameliyatı oldu onu hatırlıyor mesela, bence hatırlaması iyi bir şey değil

Cnm biz kulaaniyoruz . Bunu alacağima otomatik sallanandan alsaymişim daha iyi olurdu İş görüyor ama öyle çok fazla içinde durmuyor .

Eklentiler

• C14E5824-7B44-48FB-B860-3CBEB619DBFB.png
    580,9 KB · Görüntüleme: 51
Amin canım , herşey gelecekte sıkıntı yaşamamaları için.. hayırlı olsun yavrunuzun damatlığını da göstersin Rabbim Dikişli mi sizin? Bir de Sen hangi şehirdeydin canım? Ben ist. dayım. Eğitim araştırma 6 dan önce yapmıyor. Şehir hastanesine de gitmiştim orası da 5 yaştan önce yapmıyormuş. Doktor sünnet düzeltmesi için gelenlerle ilgili öyle bi serzenişte bulundu ki valla daha sünnet ettirmeden vicdan yaptım erken mi davranıyorum ya ilerde sorun yaşarsa diye.

genc-anne suanki düşüncem dikişli yaptırmak pembeyle çizdiğim yeri oku canım Allah korusun hissizlik yaşamasın
Valla bende dikişliyi düşünür oldum canım. Belki iyileşmesi vs daha sancılıdır bilemem ama klipsli yaptırılan nesil daha bebek veya çocuk o yüzden gelecekte cinsel sağlıkları açısından sorun Yaşar mı diye düşünmek istemiyorum. Eski usül daha garanti gibi geliyor

Hatırlar tabi o yaşta yapılınca canım. Ama düşünüyorum da eski nesil en azından kendi ailemden erkeklere hep cocukken yapılmış. Hiç birinde bi travma olmadı. Eşime de daha önceleri sordum hatırlıyor musun diye (7-8 yaşındaymış) hatırlıyormuş ama korkmamış üzülmemiş etkisinde kalmamış. Öyle dedi Şimdi dr bugün erken yaptırmayın deyince iyice gaza geldi organı iyice gelişsin derisi tam oluşsun öyle yaptırırz diyor. Ben kararsızım. Kendisi etkisinde kalmamış olabilir ama ya oğluşum etkilenirse diye 6 yaşta epey büyük gibi. Erkek kardeşim 2 yaşında sünnet olmuştu, bezden kesmişti annem. Çişini yapmaya korkuyordu acırsa diye. Hatta pipisine bakıp ağlamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…