2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Doğduğundan beri emzik almıyor. Avent almıştım almadı wee aldım onu da tutmadı ama Biberon tutuyor. Hatta emmiyor etmiyorsa da silikon uçla tutuyor ama emziğe gelince atıyor ağzından
Benimki ilk zamanlar biberon alıyordu bu ay y almamaya başladı. Emzikte ilk 1 ay ben vermek istememiştim meme reddi olmasın diye ama keşke verseydim diyorum şimdi 😅

Benim de almıyordu canım zorla bir ay boyunca uğraştım kusup çıkarıyordu hemen bayağı uğraşman gerekiyor, üst damağına doğru tutturmaya çalış öyle öyle kabul etti

Benim de almıyordu canım zorla bir ay boyunca uğraştım kusup çıkarıyordu hemen bayağı uğraşman gerekiyor, üst damağına doğru tutturmaya çalış öyle öyle kabul etti
Anne sütüne batiriyorum,8 tane emzik var hergun deniyoruz ama ağzında ciğniyor emmiyor. Damak olayını deneyeyim bakalım. Bugun de aşırı gazi var 1 saattir kızararak ağladı artık daha sakin bir günde denerim tekrar tekrar

Benimki ilk zamanlar biberon alıyordu bu ay y almamaya başladı. Emzikte ilk 1 ay ben vermek istememiştim meme reddi olmasın diye ama keşke verseydim diyorum şimdi 😅
Değişik benim kızım ya 🙃 doğduğundan beri emzirme sorunu yaşadım. Ki şimdi hiç emmiyor. Günden 3-5 dk anca. Memeyi birkaç gün biraz tuttu şimdi hiç tutmuyor. Biberonda gayet iyi umarım onda da sorun yaşamayız aç kalcak yoksa

Bu anakucagından kullanan var mı acaba. Bebeğim 2 aylık olucak nerdeyse. Beşiği yatak odasında duruyor klima yetersiz geliyor artık orda yatamıyoruz beyaz tenli kızım hemen isilik oluyor. Salonda akşama kadar ya kucakta yara hamakta yatıyor. Bundan alsam gündüzleri el kol hareketi için yararı olur mu acaba.
IMG_5331.png
IMG_5332.jpeg

Bu anakucagından kullanan var mı acaba. Bebeğim 2 aylık olucak nerdeyse. Beşiği yatak odasında duruyor klima yetersiz geliyor artık orda yatamıyoruz beyaz tenli kızım hemen isilik oluyor. Salonda akşama kadar ya kucakta yara hamakta yatıyor. Bundan alsam gündüzleri el kol hareketi için yararı olur mu acaba.Eki Görüntüle 3457265 Eki Görüntüle 3457266
Bende aynısının mamma markalısı var hepsi birbirinin aynı zaten 1.ayından itibaren oturtuyorum çok memnunum elini kolunu sallayarak kendini sallıyor. Yatar pozisyonda tavanı izlemekten sıkılınca biraz da buna alıyorum etrafı izliyo😍

Aay sürekli bakan okudum 😅 hamsi yedikten sonra balıklı falan oluyormuş ağır oluyomus tadı🤣
Kız midem kalktı ahahahahhaha
Ben istemeden baktım çocuğu emzirdikten sonra boynunu optum süt varmış dudağımı yalamış bulundum hahahahaha tadı tuhaf tatlimsi bir daha ağzıma almayacagim bir seydi😅

Kız midem kalktı ahahahahhaha
Ben istemeden baktım çocuğu emzirdikten sonra boynunu optum süt varmış dudağımı yalamış bulundum hahahahaha tadı tuhaf tatlimsi bir daha ağzıma almayacagim bir seydi😅
Aay ben de optugumde dudağım yapıştı yanağına ama yalamadim dudağımı🤣

Kız bu arada biz ek gıdada ne yapcaz kakasi cok fena kokuyor🤣🤣

Bende aynısının mamma markalısı var hepsi birbirinin aynı zaten 1.ayından itibaren oturtuyorum çok memnunum elini kolunu sallayarak kendini sallıyor. Yatar pozisyonda tavanı izlemekten sıkılınca biraz da buna alıyorum etrafı izliyo😍
Alıyım bende o zaman 🥰 evde gündüzleri annem eşim ben oluyoruz ama başa çıkamıyoruz. Tek olanları tebrik ediyorum mükemmelsiniz 💕 ben tek başıma 1 saatten fazla duramıyorum çünkü tuvalete gitmeye fırsat vermiyor sağolsun

Alıyım bende o zaman 🥰 evde gündüzleri annem eşim ben oluyoruz ama başa çıkamıyoruz. Tek olanları tebrik ediyorum mükemmelsiniz 💕 ben tek başıma 1 saatten fazla duramıyorum çünkü tuvalete gitmeye fırsat vermiyor sağolsun
Ben bundan almadım puseti sallıyor yavrum 🤣🤣

Kızlar nasıl olduğunu anlamadık banyoda falan ayaklarını oynatirken mi yaptı bilmiyoruz yavrumun ayağında deri bu şekilde kalkmış yaralamış. Ne yapmam gerekiyor? Fito krem olur mu acaba genc-anne genc-anne gulumsebebek gulumsebebek

Eklentiler

• IMG_20240725_201203.jpg
    IMG_20240725_201203.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar benim bebişte bir sorun var uykuya daldırıyorum cok guzel dalıyor 5 dakıka sonra gozlerını acıyor tekrar aynı pozısyonda gerı daldırıyorum gerı 5 dakıka sonra uyanıyor sonra gerı uyutuyorum gece uykusuna boyle dalıyor sıkıntı ne olabilir sizce gündüz de bu durumun yaşandığı anlar olabılıyor

X