2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canısı fitil kullandın mı pekii çok şaşırdım bizimki hiç ağlamadı çünkü :/

Sünnet yaptıran anneler kaka nasıl oluyor gaz çıkarırken acısı oluyor mu klipsliyle dikişlinin farkı ne sonucu ne bilgi verebilir misiniz
Bazı doktorlar klipsle bazıları dikişle yapıyor canım bizimkinde herhangi bi sorun olmadı çok şükür ama biz local anesteziyle yaptırdık 24.günde
kaka gazda bi değişiklik yoktu zaten çiş önemli o zaman çişi rahat yapması önemli.
Bizim hastane doktoru dikişli yaptığı için dikişli oldu

Atak mi ne bilmiyorum ama bugün gerçekten çok yoruldugumu hissettim eşimi arayacaktim en son işten izin al gel dayanamıyorum diye yoruldum epeyi bebeğim sürekli ağladı. Kucağıma alıyorum evi gezince susuyor. Hava zaten sicak diğer odaları gezerken ikimiz de yapış yapış oluyoruz. Bir de bunlar yetmez gibi emziğin ipini takmamistim 2 emzigini de tukurerek düşürdü yere sinir oldum. Yıkamak istesem yikayamiyorum kucagimdan inmiyor. Kanguru denedim rahatsız oldu ağladı. Yerine koyuyorum direkt kipkirmizi oluyor nefesi kesilecek şekilde ağlıyor. Burnunu açtım yine bir ağlama nöbeti. Kızdım en son. Kızdığım için kendime de kızdım çok küçük daha diye oturup ben de onunla aglayacaktim artık. Tam uyuyor en ufak cıta uyaniyor. Geçtiğimiz haftalarda her şey ne güzeldi. En son geçen hafta ctesi kakasını yapmayı bıraktı o günden sonra huyu suyu değişti. Sadece kucakta gezmek istiyor aşırı yorulmuş hissediyorum

Ahh canım geçmiş olsun 8.haftada ben yaşamıştım bunları eşim gelince ona ağladım
Umarım hemen geeçer

Ahh canım geçmiş olsun 8.haftada ben yaşamıştım bunları eşim gelince ona ağladım
Umarım hemen geeçer
12 atağı mi oluyor şimdiki bilmiyorum 14. Haftadayiz ama gerçekten bugün mental olarak çöküş yaşadım resmen inşallah güneşli günler hemen gelir

Aramızda epey gün var ama dünde bugün de aynılarını yaşıyorum. Bugünün cuma olduğunu yarın eşimin evde olacağını görünce oturdum ağladım sevinçten. Çünkü 2 gündür bittim. 15 dk uyurken yemek yaptım sonra uyandı kucağımda emzirirken uyuyakaldı o uyanmasın diye yemeğin yanmasını göze aldım ve yandı, bebek memede kucağımda gittim altını kapattım artık.
Hergün huyu değişiyor 2 gün iyiysek 2 gün krizdeyiz.
Ne zaman tam düzen oturacak bilmiyorum

Yemek yapicam ne yapsam diye karar verecekken uyanıyor iyi ki başlamadım dedim. Tam başlayacağım ağlıyor. Artık saldım yani eşim gelince yapabilcem sanırım. Şimdi 10-15 dkya bir uykusundna uyanip bağırıyor yanına gidiyorum emzigini veriyorum direkt dalıyor tişörtümü de yanına bıraktım ama uyanınca emzik olmayınca yine ağladı. Gezdirmekten belim ağrıyor, bilegimde başka bir ağrı. Bir yandan kim bilir bir yeri ağrıyor belki de diye üzülüyorum değişik ruh halindeyim

Kızlar aranızda sling kullanan var mı? Önereceğiniz bir marka var mı? Bir de kaç aylığa kadar kullanılıyor? Bebeğim şu ara evi gezmek istiyor ama belim ciddi anlamda ağrıyor. Normalde de skolyozum var zaten bel ağrısı çeken biriydim şimdi uyudugunda eğilip koymaya zorlanıyorum. Bir de sanırım bilegimde artık sinir sıkışması oluyor taşımaktan. Kanguru evde çok hantal oluyor zor oluyor. Bir de orada uyuyunca çıkartamiyorum. Sling alalım dedi eşim de en azından kolum falan ağrımaz belki

Sling çok iğrenç bir şey çocuk icerde pişiyor birde bizimkiler çok ağır şahsen benimki artık ona olmuyo ben ille bi elimde tutmak zorunda kalıyorum.
En azindan böyle alma ben bunu aldım 1 kere bile kullanmadim

Eklentiler

• 1000043899.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 38
Canım bende ilaysın slingini almıştım sözde pamuk ama bu havada asla olmuyor. Birde bağlaması zaman alıyor falan bende evde 2 kere anca kullanıdım oda en fazla 5 dk.
Bizimki rahat etmedi yani.

Ben de kanguruya koyunca asla güvenemiyorum bı elim hep altında kaç kilo şu an bebişin, ben de emin olamadim sling artık olur mu diye ama elim de belim de koptu kucakta tutmaktan

Ben de kanguruya koyunca asla güvenemiyorum bı elim hep altında kaç kilo şu an bebişin, ben de emin olamadim sling artık olur mu diye ama elim de belim de koptu kucakta tutmaktan
4 buçuk kiloyken olmuyordu şuan en son 6300du de şimdi kaç olmuştur bilmiyorum.. zaten bu sıcakta bu seni mahveder bildiğin üzerine yelek giymişsin gibi oluyo keşke almasaydim dediğim bi ürün bu da bel ağrıtır bu arada

Uuf ya bu kucakta gezme işini nasıl cozcem bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…