2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bişi sorucam. Emzirdikten sonra sağım yapınca diğerini veriyorum. Boşalan meme üç saat sonra dolar diyorlar ama hala çok yumuşak oluyor dolmuş oluyor mu anlamıyorum. Kaç saate doluyor sizinkiler

Benimde yumuşacık canım ama sıkınca süt
Baya akıyor var yani bende şaşıyorum demekki doyuyor canım yada mamayı begenmemeye başlıyor
Sıkınca benimde geliyor mamayı artık istememesi bundan mı acaba ya. Bir de sağıp kenara koymam lazım işe başlıcam ama dediğim gbı emdikten sonra sağınca sanki üç saate dolmuyor hala yumuşak. Süt bezlerini ekliyorum onlar da sertleşme miş anlayamıyorum yani

Tek zorluk şu uykusuzluk ev işlerine yetisememe birde gerçekten 10 yıl sonra yapmak cok mantikli ne güzel yemeğini de istesen yaparsın ben yapamiyordum 3 gündür yapabiliyorum görmeye basladi uzakları duruyo artik tabiki yazarım diyip seneye ben hamileyim kızlar diyomusum

Kızlar bişi sorucam. Emzirdikten sonra sağım yapınca diğerini veriyorum. Boşalan meme üç saat sonra dolar diyorlar ama hala çok yumuşak oluyor dolmuş oluyor mu anlamıyorum. Kaç saate doluyor sizinkiler
Süresi ywdiklerime bağlı değişiyor kimi zaman 6 saatte bile dolmuyo ki bu grubun ineği bendim P Pembepilates bana bi inek ismi söylemişti unuttum ajahahah

Ahahah aay ben büyük halini de seviyorum yaa her ne kadar beni zorlasa da evirip cevirirken şimdi konuşmaya çalışıyor agu bugu ses çıkartiyor daha bilincinde her şeyin bı hoşuma gidiyor her bebiş aynı derecede sevilir sevgi bolunmez diyorlar ama niyeyse şu an sadece oglusumu sevmek istiyorum ikinci henüz yok kafamda

Bir yerde bebisler sağım makinalarından 3 kat fazla sut çeker diye okumuştum. Benim taş gibi olan memeyi sağım makinası bosaltamayip bebiş bosaltmisti. Bir de benim sol gogsum genel olarak yumuşak ama sagarken çok fazla delikten süt çıktığını görmüştüm. Bebeğim emdikten sonra tetiklendigi için memeden çekilince tazyikli olarak fışkırıyor. Halbuki bakınca sağ hep daha büyük daha dolgun gibi oluyor sol yumusak oluyor ama soldan süt daha çok çıkıyor gibi

Benim kız hala tam agulamıyor ya her gün 150 kez suratına aguluyorum yok yani

daha yeni instagramda bir doktor paylasimina denk geldim, belirli bir donemden sonra artik memeler dolma bosalma asamasinda sertlesmez genel olarak yumusak olur, memeniz terbiye edilmis ve bebek besleme duzeni oturmus anlamina gelir dedi. daha cok ilk baslarda bu sertlesip yumusama oluyormus. benim de artik hic sertlesmiyor ama sagimda duzenli sut geliyor azalma yok, 8. hafta bitti bugun

Süper bilgi canım sagol benimkide yumuşak ama süt güzel akıyor

melegim can Begonya2 ben hala size hayranım.. aynı dongulerden 3.defa geçmek helal olsun
Unutuyorsunkii
İnan şuan en tadını aldığım bebeğim bu oldu. İlkinde tecrübesizlik oluyor herşey çabucak bitsin büyüsün istiyodum. İkinci de bi tık öyle geçti.
Ama bunda hemen büyümesini istemiyorum tadını çıkarmaya çalışıyorum çünkü biliyorum ki bidaha bu günleri geri gelmicek

Bende hergun boyle hissediyorum.yeni haline aşik oluyorum ama yenidogan hallerini cok ozluyorum.eski fotograflarina bakiyorum(2 ay oncekine eski denir ise hahahah) delilik

Kız kocaman çocuğu napican ne güzel küçük tatlı dert etme
Sağlığı yerinde olsun da işte insanlar ilk zaman çok küçük falan diyince lohusa kafası ile çok taktım
Aynen sanki tüm o fazla kilolar göbüşte birikmiş pilatese de başladım bilmiyorum göreceğiz
Sezeryanda 3 ay yasak herşey ben elendim canım sen göbeği dümdüz edersin ben daha yeni başlarım
3. Ay kontrolüne henüz gitmedik 2. Ay kontrolunde 5680di canım
Maşallah ama iyi almış minnoş benimkini evdeki baskülle kucakta ve kucakta olmadığı ağırlığı darasını da çıkartarak tartıyorum şu an 5100 geliyor mama vericem iyice alsın diye az kaldı

İki kardeş arası 11 yıldan sesleniyorum imkanınız varsa arayı çok açmayın arkadaş gibi büyüsünler. Benim büyük oğlan çok güzel abilik yapıyor şimdiden 5-10 dk oyalayabiliyor ama hiç bir zaman oyun arkadaşı olamayacaklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…