2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Dr her istediğinde emzirme gibi bir şey demiş sanki eşim öyle dedi bana da emzik tutuyor dimi seni rahatlatır epeyi dedi uzun süreli uyumalarina da bırak uyusun dediği için artık kilo konusunda korka korka gitmiyorum dr'a, saldım başta çok takiyorduk bugün kaç oldu arttı mı aynı mı falan diye

Şikayet olmasın elhamdulillah yinede bu günlerde geçecek Rabbim sağlık sıhhat versin
Tadını alarak yasamayı nasip etsin
Aminn canım aminnn bugünlerimize şükür
Ay aynen aynen hepsi birebir aynı diyebilirim uykular da çok hafifti hep. Akşam olunca sakinleşti babası geldi ya yine keyfini babası sürdü hatta bugün bir ilki gerçekleştirdik dışarda bir mekana gittik arkadaşlarımızın yanına, uğrar kaçarız niyetiyle gittik korka korka. Akşama kadar terör estiren bebe mekanda uyudu biz de korkumuzu yenmiş olduk gidilebilirmiş gayet

Ya benim fıskırma yok ama emdikten sonra sıkınca hala geliyor ikisi de yumuşak anlayamıyorum
Tavuk ve semiz otu direkt dolduruyo daha vardı da aklıma şuan ikisi geldi
Bi de bunları yıyım. Denemediğin ne kaldı bilmiyorum
Meme mi terbiye oldu ben mi anlamadım. Sağınca süt yetmiyor nasıl işe gidicem bilmiyorum. Yemekte de fazla seçeneğim olmuyor gaz yapar diye öf off

Kız inşallah jfjfjdjd çok taktım ben kafaya

Kızlar demir ilacı kullanıyor musunuz? Ben demir ilacına başladığımdan beri bebişim kaka yapmakta zorlanıyor, önceden günde 4-5 kez yapardı şimdi 2-3 günde bi iyice ıkınarak yapıyor ama kıvamı kabız değil yine cıvık her zamanki gibi. Acaba benim içtiğim ilacın etkisi olabilir mi yoksa öyle mi denk geldi ?

Kızlar çocuğum kaç gündür suluydu puturluydu kakasi 2gundur putursuz ishal napicam ben yaaa ateşi yok çişini de iyi yapıyor ama şu ishalden kurtulamadik başına gelen var mi

Kızlar çocuğum kaç gündür suluydu puturluydu kakasi 2gundur putursuz ishal napicam ben yaaa ateşi yok çişini de iyi yapıyor ama şu ishalden kurtulamadik başına gelen var mi
Çocuğunuz kaç aylık? Benim 2 aylık bebeğimde yaklaşık 3 haftadır sulu pürüzsüz kaka yapıyor. Doktor çok sıkıntı yapmadı probiyotik kullanmamızı söyledi ama benim bebeğim alerjik o yüzden ishal görülmesi normal sanırım. Probiyotik kullanabilirsiniz bağırsakları düzene sokar

Gerçekten işe yarıyor mu ya ben almamistim eczaneden doktor probiyotik önermişti.. bizimkinde bi sıkıntı yoktu yeni yeni başladı benimkide 2 buçuk aylık sayılır..

Dün gece üşendim rezene kimyon demlemedim. Bebişim bu sabah sancılı aksi gibi park yatagimizin sallama aparatina bir şey oldu dusup duruyor yatak çıkarttık mecbur öyle olunca sallayamiyorum zor dalıyor minnoşum erkenden oturma odasına geldik bugün sancılar + sallanamamaktan

Demir için erken değil mi niye başladın ki
Şimdi nasıl düştü mü ateşi ☹
gece bir kez daha yüksel yine kontrol altına aldım şuan normal. Çıkmaz inşallah yine artık
Gerçekten işe yarıyor mu ya ben almamistim eczaneden doktor probiyotik önermişti.. bizimkinde bi sıkıntı yoktu yeni yeni başladı benimkide 2 buçuk aylık sayılır..
canım myflor sen mi sormuştun geçen? Benim kızım kabızdı doktor kakasıyla vedalaşmak istemiyor (kakasını tutmayı öğreniyor) demişti. Bu probiyotiği verdi 3 ay sabahları 5 damla diye (yaşına göre). 3 ay bile kullanmadım düzene girdi. Probiyotik sindirim sistemi düzenleyici ishali de düzeltir

ben de ayni seyden suphelenmistim ama doktor etkilemez dedi, denk gelmis cidden, ilaca devam ettim ama kska sıklıgı duzeldi kendiliginden. demirim hep cok dusuktu, sezaryende de ekstra kan kaybettik, direk baslatti kadin digumcu

Allah razı olsun sağol canim eşime iş dönüşü aldircam

Kızlar bebekleriniz neler yapabiliyor? Haftası önde olanlar? Bugun kızım 11 hafta 2 günlük P Pembepilates seninle aynı gidiyoruz canım. Uzattığım oyuncaklara falan uzanma tutma hamlesi yapmıyor. Yapması gerekiyor da geri kalmış gibi hissediyorum henuz bi seylere uzanması tutması başlamadı panik olmalı mıyım tecrübeli anneler ve haftası bizden önde olanlar yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…