2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ya kardeş güzel geliyor evet ama daha yeni olduğu için mi bilmiyorum 2.ye tamam evet ya yaparız ileride diyemiyorum
Ben geçen haftalarda istiyordum şaka gibi ama bu hafta istemiyorum.. bugünde çabuk büyüdü diye ağladım (61cm) olunca keşke küçük olsaydı biraz daha dikislerim ağrılarım derken bebekligini yenidogdugu hallerinin keyfini çıkaramadım dedim.. Bende ayrı deliyim ahahah daha hala küçük ama 50 cmken tatliydi be

Ben de günde iki kez mama veriyodum içiyordu. Çünkü memelerim bayagı boşalmış oluyodu ağlıyodu. Sağınca 30-40 ml anca çıkıyodu çünkü. Şimdi bir kaç gündür mama veriyorum öğürme hareketi yapıyor. Acaba süt artık yetiyır ondan mı istemiyor. Anlamıyorum ki. Çünkü sürekli emince memelerim poşet gibi yumuşak oluyor

Al bizden de o kadar
Bugün felaket geçti, sebebsiz yere çıldırasıya ağlamalar memeden kendini atmalar. Yani aç biliyorum yok asla memeyi istemedi biberonda verdim en son onu da içti ama yok sakinlemiyor çılgınca ağladı ya. Kucakta ayakta geziyoruz konuşuyorum hiç bişey ilgisini çekmedi sadece ağlamaya programlıydı bugün. Uykuları da maksimum 20şer dakika. Ve ağlayarak uyanıyor yüzü gülmedi bugün

melegim can Begonya2 ben hala size hayranım.. aynı dongulerden 3.defa geçmek helal olsun
Her şeyi unutuyorsun kuzum aynı duyguları tekrar herşey daha güzel olur belki diye umuyorsun tabi hepsi yaramaz işin şakasıda ilk bebegim oldu sanıyordum ki ondan başka daha Fazla sevemem ama emin olki olan olandan tatlı oluyor 10 yıl sonra ikinci oldugunda bana yazmayı unutma

Benimde yumuşacık canım ama sıkınca süt
Baya akıyor var yani bende şaşıyorum demekki doyuyor canım yada mamayı begenmemeye başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…