2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yok kizz aksine veririm.kacamak en fazla 1 top dondurma:) bol hareket olur bana...

Burasi benim kizin favori koşesi...

Eklentiler

• 17195825299207720879752978731282.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 34
Ne kadar sanslisiniz ve iyi cesaret
Aay niyeyse hiç korkunç gelmiyor annemlere guvenuyorum galiba zaten bu haftasonu denemelik yakın illere mi gitsek diyorduk sonra bu tatil olayı çıktı direkt kabul ettik beraber deneyelim bakalım nasıl olcak minnak havuz aldim sahilde onda serinletiriz diye

En iyisini yapıyorsun valla benim yerimede eğlen stres at bol enerji toplaburalarada gir özleriz

Herkesi bizim gibimi sandın

Benim bebeğim de Baya kızarıyor kararıyor böyle en ufak ağlamada bile sonra da morarıyor gibi oluyor böyle olunca insan tedirgin oluyo yani ağlamasına müsade edemiyorum sakin bebek değil ama dediğiniz mantıklı rutin oluşturmak lazım aç olunca emzirmek gibi

Bebegiyle aktivite vs yapabilen var mi?? Bu instagram annelerini gordukce cok uzuluyorum biz emiyoruz uyuyoruz gaz cikariyoruz etkinlik icin zaman olmuyor

Pazartesi 92.8 dim bu gün sabah 91.8 dim inşaAllah geri almam
İstikrarlı gidiyorsun bence almayız almamalıyız almayacağız ben haftasonu çok yedim tatilde de aldım ya onlar ve ödem gitti pazartesi 93.7 dim bugün sabah 90.7 ama içimi aç bak yeşillikten yem yeşil habire otluyom çok kafaya taktım ben bu sefer. Sevmiyorum kendimi böyle

Kızlar emzirirken çiğ köfte yediniz mi? Hamileyken hiç yemedim şimdi canım çekiyor ama bebeğe gaz yapıp rahatsız eder mi acaba

Kızlar kayınvalidem bende, her gün yemeği ben ayarlıyorum söylüyorum o yapıyor işte malzemeleri çıkarıyorum bugün bunu yapalım diye, yoksa yapmıyor oturuyor öyle, bugün söylemeyi unuttum şu saat oldu hiçbi şey yapmamış ya bi çorba bile insanın aklına gelmez mi hayret valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…