2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Gün içinde çok zorlanıyorum. Akşama yoruluyor herhalde eşim uyutunca uyuyor ama bütün gün beni çok zorluyor🥺 bugün 11. Haftamız 40 olarak sayarsak 8. Hafta oluyor tam atak haftası 🥺
Ayyyy şu atak haftaları cidden çok cook kötü.. bizimkide mizmiz oldu canı sıkılıyor bende yoruluyorum akşama kadar 🥲 baba olmak vardı 🤣

Yandik desene.. 😅alismaya caliscaz artik
Hala suruyo🤣🤣 ama Bazi ozelliklee gitti yebu guncellemeler geldi.silikonla meme emen cocuun silikonsuz emmeye basladi🤣 bide suan isstahsiz ama bence asidan kaynakli.surekli gezmek istiyor.asla yalniz kalmak istemiyor,kucakta pozisyon seciyor, beni ve babasini seciyor , bilincli gulucuklee atiyor.bunun yaninda uykular duzensiz gunduz uykular azaldi, sıkılma ozelligi geldi..mizmiz oldu accuk🤣 aglama stilleri degisti hepsini sil bastan anlamaya calisiyorum bu cocuun derdi ne diye..bulmasida zor artik🤣 oncedeb acmi uykusuzmu gazmi diyordum.simdi ayaga mi kalkmak mi istiyo, o yonemi bakmak istio diye birsuru yeni veri yuklendi veritabamina🤣🤣🤣isler kizişti

Bekar ve fit arkadaşlarıma gönderesim geldi 🤣🤣 Begonya2 Begonya2 bi haftayı bitirmek üzereyiz nasıl gidiyor son durum beybito 🤣🤣
Kizlar ben yarin yola cikacagim bi 5 gun yokum...tarti olmaz tahminimce airbnb evinde.regl son gunum 67.5 geldim bugun...pztesi yazamazsam diye onden durum bildireyim:)

Kizlar ben yarin yola cikacagim bi 5 gun yokum...tarti olmaz tahminimce airbnb evinde.regl son gunum 67.5 geldim bugun...pztesi yazamazsam diye onden durum bildireyim:)
Ay tatilde bozarsında sen şimdi 🤣 amaaan hakkın tabiki bozacaksın sonra telafisini yaparsın o tatil arası alınan kilolar çabuk gidiyor. Tadını çıkar boşver. Ptesi başlangıç kilon kaçtı? İyi tatiller bu arada canım ağız tadıyla inşallah 🙏

Hala suruyo🤣🤣 ama Bazi ozelliklee gitti yebu guncellemeler geldi.silikonla meme emen cocuun silikonsuz emmeye basladi🤣 bide suan isstahsiz ama bence asidan kaynakli.surekli gezmek istiyor.asla yalniz kalmak istemiyor,kucakta pozisyon seciyor, beni ve babasini seciyor , bilincli gulucuklee atiyor.bunun yaninda uykular duzensiz gunduz uykular azaldi, sıkılma ozelligi geldi..mizmiz oldu accuk🤣 aglama stilleri degisti hepsini sil bastan anlamaya calisiyorum bu cocuun derdi ne diye..bulmasida zor artik🤣 oncedeb acmi uykusuzmu gazmi diyordum.simdi ayaga mi kalkmak mi istiyo, o yonemi bakmak istio diye birsuru yeni veri yuklendi veritabamina🤣🤣🤣isler kizişti
Aay yemin ediyorum aynısı 🤣🤣 kucakta dik durmuyor yan emzirme pozisyonunda duruyor😅 bırakıyorum 2 dk bişey almaya gitcem hemen ağlıyor başına geliyorum konuşuyorum susuyor gülücükler saçıyor 😅 gündüz az uyuyor saatte 1 emiyor neredeyse, 2 saati geçmiyor hiç. Balkonda olmaya bayılıyor gömülüyor benim vücuduma uyuyor, içeriye girince anında uyanıyor. Evi gezmeye bayılıyor. Dolap süslerini inceliyor, tablo en bayildigi şey renkli renkli çok beğendi sanırım 😁 bir de mutfak avizesini çok seviyor sanırım kafasını kaldırıp kaldırıp ona bakıyor. Oturunca ağlıyor ayağa kalkıp gezince susuyor, bir de sesler çıkartıyor bağırıyor bazen aaa ooo falan 🤣 yeni güncellemeleri test etmek için uyuyasi yok sanırım 😁

Benimde bayağıdır aklımda girmek , bir türlü yazamadım. Aklım sizde kaldı ☺️şimdi kızlar ne muhabbetler yapıyordur , sütler gazlar filan diye 😅 hep erkekler gazlı olur diyorlardı , benim kızım aşırı gazlı . Ikınmaktan uyuyamıyor . Sizde durumlar nasıl 🥰
Kolaylıklar diliyorum canım benim ben tek bebeyle mahvolmuş durumdayım allah yardımcın olsun 🥹 bizde de hiç uyku yok şu an ben bu satırları yazarken bebem ağlıyor 😂

İyiyim canım çok şükür , yeni düzene henüz alışamadım. İlk başlarda güzel uyuyordu , şimdi 4 de gözleri açıyor mümkün değil uyumuyor. Sonra 7 gibi uyuyor ama diğerleri kaldır okula gönder . Bir şekilde idare ediyoruz 😅
Senin nasıl gidiyor ? Nasıl oğluşun iyi mi ?
İyi elhamdulillah bende hala düzen kuramadım işlere yetişemiyorum hep yarım kalıyo. Benimkininde uyku düzeni iyice değişti uyurken iyiydi 🤣
Okul tatil oldu tekrar başlayana kadar bi düzene gireriz inşaAllah ya 😍

Üff bebem uyuyor birsürü işim var çamaşırlar bana ben çamaşırlara bakıyorum başlamak için hadi kalk enerjisinin gelmesini bekliyorum ama gelmiyor 🥲🥲 yatıp uyumak istiyorum

Bugün de yeni düzen tutturdu kendine 2 saat uyanık 1 saat uyuyor 2 saat uyanık 1 saat uyuyor yeminle tükendimmmm

X