2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yok kizz aksine veririm.kacamak en fazla 1 top dondurma:) bol hareket olur bana...
Ay tatilde bozarsında sen şimdi 🤣 amaaan hakkın tabiki bozacaksın sonra telafisini yaparsın o tatil arası alınan kilolar çabuk gidiyor. Tadını çıkar boşver. Ptesi başlangıç kilon kaçtı? İyi tatiller bu arada canım ağız tadıyla inşallah 🙏

Aay yemin ediyorum aynısı 🤣🤣 kucakta dik durmuyor yan emzirme pozisyonunda duruyor😅 bırakıyorum 2 dk bişey almaya gitcem hemen ağlıyor başına geliyorum konuşuyorum susuyor gülücükler saçıyor 😅 gündüz az uyuyor saatte 1 emiyor neredeyse, 2 saati geçmiyor hiç. Balkonda olmaya bayılıyor gömülüyor benim vücuduma uyuyor, içeriye girince anında uyanıyor. Evi gezmeye bayılıyor. Dolap süslerini inceliyor, tablo en bayildigi şey renkli renkli çok beğendi sanırım 😁 bir de mutfak avizesini çok seviyor sanırım kafasını kaldırıp kaldırıp ona bakıyor. Oturunca ağlıyor ayağa kalkıp gezince susuyor, bir de sesler çıkartıyor bağırıyor bazen aaa ooo falan 🤣 yeni güncellemeleri test etmek için uyuyasi yok sanırım 😁
Burasi benim kizin favori koşesi...🤣🤣

Eklentiler

• 17195825299207720879752978731282.jpg
    17195825299207720879752978731282.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 34
Ne kadar sanslisiniz😍 ve iyi cesaret🤭
Aay niyeyse hiç korkunç gelmiyor annemlere guvenuyorum galiba 🤣 zaten bu haftasonu denemelik yakın illere mi gitsek diyorduk sonra bu tatil olayı çıktı direkt kabul ettik beraber deneyelim bakalım nasıl olcak 🤭 minnak havuz aldim sahilde onda serinletiriz diye 😍

Aay niyeyse hiç korkunç gelmiyor annemlere guvenuyorum galiba 🤣 zaten bu haftasonu denemelik yakın illere mi gitsek diyorduk sonra bu tatil olayı çıktı direkt kabul ettik beraber deneyelim bakalım nasıl olcak 🤭 minnak havuz aldim sahilde onda serinletiriz diye 😍
En iyisini yapıyorsun valla benim yerimede eğlen stres at bol enerji topla😍😍buralarada gir özleriz 🤭

Ay tatilde bozarsında sen şimdi 🤣 amaaan hakkın tabiki bozacaksın sonra telafisini yaparsın o tatil arası alınan kilolar çabuk gidiyor. Tadını çıkar boşver. Ptesi başlangıç kilon kaçtı? İyi tatiller bu arada canım ağız tadıyla inşallah 🙏
Herkesi bizim gibimi sandın 🤣🤣🤣

Benim bebegim kuvezde kaldi 3 saatte bur beslenme yapiyorlardi , bebegin acligi ve toklugu ayirt etmesi gerekliymis simdi ilk zamanlardaki sarilik vs tehlikesi gectigi icin bebek uc saat beslenmeden durabilirmis sonrasinda da cok iyi bir sekilde emecegi icin veya beslenecegi icin bu sefer toklugu bilirmis , doktorumun en cok soyledigi sey bebekler rutin sever rutin olmazsa bebek huysuzlasir , ben bu beslenme olayini iki gun yapabildim ve cok rahat ettim hem bebegin gazi ve bagirsaklari duzene girdi hemde kendim rahat ettim yedigini doydugunu bildim fakat bayramda huysuzlanmasin diye yine ipin ucu kacti , bebegin o ac kalacagi surede uyutma olur acik havada gezme kucakta dolastirma emmeyi unutturacak seyler yaptim hep sonra artik iyice aciktiginda besledim zaten iki kez bunu yaptigimizda sonrasi geliyor ama bebegi surekli oyalamak lazim bizim bebek meme vermeyince sesi kisilana kadar bagiriyor agliyor mesela eger biraz daha sakinse bebeginiz cok kolay olur
Benim bebeğim de Baya kızarıyor kararıyor böyle en ufak ağlamada bile sonra da morarıyor gibi oluyor böyle olunca insan tedirgin oluyo yani ağlamasına müsade edemiyorum sakin bebek değil ama dediğiniz mantıklı rutin oluşturmak lazım aç olunca emzirmek gibi

Bebegiyle aktivite vs yapabilen var mi?? Bu instagram annelerini gordukce cok uzuluyorum biz emiyoruz uyuyoruz gaz cikariyoruz🤷🏼‍♀️ etkinlik icin zaman olmuyor

Pazartesi 92.8 dim bu gün sabah 91.8 dim inşaAllah geri almam 😅
İstikrarlı gidiyorsun bence almayız almamalıyız almayacağız 🤣🤣 ben haftasonu çok yedim tatilde de aldım ya onlar ve ödem gitti pazartesi 93.7 dim bugün sabah 90.7 ama içimi aç bak yeşillikten yem yeşil habire otluyom 🤣🤣 çok kafaya taktım ben bu sefer. Sevmiyorum kendimi böyle 🥺

Kızlar emzirirken çiğ köfte yediniz mi? Hamileyken hiç yemedim şimdi canım çekiyor ama bebeğe gaz yapıp rahatsız eder mi acaba

Kızlar kayınvalidem bende, her gün yemeği ben ayarlıyorum söylüyorum o yapıyor işte malzemeleri çıkarıyorum bugün bunu yapalım diye, yoksa yapmıyor oturuyor öyle, bugün söylemeyi unuttum şu saat oldu hiçbi şey yapmamış ya bi çorba bile 😢 insanın aklına gelmez mi hayret valla.

X