2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Gün içinde çok zorlanıyorum. Akşama yoruluyor herhalde eşim uyutunca uyuyor ama bütün gün beni çok zorluyor bugün 11. Haftamız 40 olarak sayarsak 8. Hafta oluyor tam atak haftası
Ayyyy şu atak haftaları cidden çok cook kötü.. bizimkide mizmiz oldu canı sıkılıyor bende yoruluyorum akşama kadar baba olmak vardı

Yandik desene.. alismaya caliscaz artik

Bekar ve fit arkadaşlarıma gönderesim geldi Begonya2 bi haftayı bitirmek üzereyiz nasıl gidiyor son durum beybito
Kizlar ben yarin yola cikacagim bi 5 gun yokum...tarti olmaz tahminimce airbnb evinde.regl son gunum 67.5 geldim bugun...pztesi yazamazsam diye onden durum bildireyim:)

Kizlar ben yarin yola cikacagim bi 5 gun yokum...tarti olmaz tahminimce airbnb evinde.regl son gunum 67.5 geldim bugun...pztesi yazamazsam diye onden durum bildireyim:)
Ay tatilde bozarsında sen şimdi amaaan hakkın tabiki bozacaksın sonra telafisini yaparsın o tatil arası alınan kilolar çabuk gidiyor. Tadını çıkar boşver. Ptesi başlangıç kilon kaçtı? İyi tatiller bu arada canım ağız tadıyla inşallah

Aay yemin ediyorum aynısı kucakta dik durmuyor yan emzirme pozisyonunda duruyor bırakıyorum 2 dk bişey almaya gitcem hemen ağlıyor başına geliyorum konuşuyorum susuyor gülücükler saçıyor gündüz az uyuyor saatte 1 emiyor neredeyse, 2 saati geçmiyor hiç. Balkonda olmaya bayılıyor gömülüyor benim vücuduma uyuyor, içeriye girince anında uyanıyor. Evi gezmeye bayılıyor. Dolap süslerini inceliyor, tablo en bayildigi şey renkli renkli çok beğendi sanırım bir de mutfak avizesini çok seviyor sanırım kafasını kaldırıp kaldırıp ona bakıyor. Oturunca ağlıyor ayağa kalkıp gezince susuyor, bir de sesler çıkartıyor bağırıyor bazen aaa ooo falan yeni güncellemeleri test etmek için uyuyasi yok sanırım

Kolaylıklar diliyorum canım benim ben tek bebeyle mahvolmuş durumdayım allah yardımcın olsun bizde de hiç uyku yok şu an ben bu satırları yazarken bebem ağlıyor

İyi elhamdulillah bende hala düzen kuramadım işlere yetişemiyorum hep yarım kalıyo. Benimkininde uyku düzeni iyice değişti uyurken iyiydi
Okul tatil oldu tekrar başlayana kadar bi düzene gireriz inşaAllah ya

Üff bebem uyuyor birsürü işim var çamaşırlar bana ben çamaşırlara bakıyorum başlamak için hadi kalk enerjisinin gelmesini bekliyorum ama gelmiyor yatıp uyumak istiyorum

Bugün de yeni düzen tutturdu kendine 2 saat uyanık 1 saat uyuyor 2 saat uyanık 1 saat uyuyor yeminle tükendimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…