2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Bizi. 23 günlükken, 7.8 çıktı doktor daha bakmaya gerek yok risk yok dedi,

Kızlar ben gaz damlası probiyotik vermiyordum toplam 1 hafta felan kullandık sonra bıraktım içime sinmediği için. Az önce canıma tak etti hem onu o halde görmek hemde bişey yapamamak. Aguline diye bi damla almıştık sab simplex kullanmıştık hiç işe yaramamıştı o bizde. Agulineyi verdim ve direkt sustu emdi ve uyudu. Hepsi 10 dk içinde oldu ve pırtını da yaptı. Tesadüf mü bilmiyorum ama bana bu mantıklı gelmiyor senin nasıl bi etkin var da böyle oluyo bi anda yani aklım çok karışık vermek istemiyorum bu tarz şeyler

Kızlar benim bebişin kakası yapışkanlı resmen..mukuslu demek istemedim Ay bide 2 gündür cok kusmaya başladı. Böyle olan var mı hiç? Süt alrrjisi belirtileriymiş. Hastaneye gidicez

Peynirdomates zeytinyağını çay kaşığı veya d vitamini kutusu içinden çıkan damlalık ile verebilirsiniz mamaya katarsanız mide bulandırır kusması normal mamadan 2 saat sonra verin

Kizlar birşey soracağım bebeğimin bir bacağı yamuk gibi dizden aşağısı acılı gibi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı aranizda

Kizlar birşey soracağım bebeğimin bir bacağı yamuk gibi dizden aşağısı acılı gibi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı aranizda
Dizden aşağısı sağ bacağı benimde yamuk içe dönük çarpık ayak pev olarak geçiyor. Ortopedi doktoru pev dedi yani çarpık bacak masaj önerdi geçer dedi ama bir doktora daha göstereceğim muhakkak emin olmak için. İstediği zaman aslında gerildiğinde düz tutabiliyor ama ayağı serbest haldeyken yamuk tutuyor gerilirken düz tutuyor emin olamadım doktor güneşe çıkar bacaklarını 15 dakika dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…