2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Biraz daha deneyeceğim olmazsa artık yapacak bişey yok

Benimkide emzik tutmuyor bu emzigi alsam tutarmiki ,tutsa meme reddi olurmu

Kizlar kundak yapıyor musunuz , muslinle veya kubdakla falan, yenidoğan kundakli tulum alnistim little gustodan , kundak kısmını istemiyor bı kere mi ne ancak tskabildim , nasıl yapiosunuz bebeleri nize
Ben ilk günlerde yaptım sonra bıraktım şimdi yapmaya calistigimda açıyor kollarını uyku tulumu aldım ama o da büyük geldi bedenine göre bir hazır kundak bulamadım o yüzden de yapamıyorum

Ben misafir alıyorum çok kısa süreli, bebeği odasında tutuyorum eğer içim rahat etmiyorsa. Oyun halısı kısmını ben de merak ediyorum. Bir de bizim kedimiz var tüyleri acayip dökülüyor şu aralar nasıl olacak bilmiyorum. Köpek olsa mat'ın içine girme dersin de kediye ne yapacağız bilemiyorum.

Canım bizde de aynı durum söz konusu 32 günlük 9.3 çıktı değeri doktor herşey temiz çıktı çocuk metabolizma hastalıklarına sevk etti detaylı tahliller için pazartesi gidicez inşallah herşey güzel geçer

kızlar hangi mamaları kullanıyorsunuz, memnun kaldıklarınızı söyler misiniz? sanırım mama+memeye döneceğiz biz

Benimkide emzik tutmuyor bu emzigi alsam tutarmiki ,tutsa meme reddi olurmu
Ben 30. güne kadar bekledim sen daha beklerdim ama öyle bir krize girdik ki vermek zorunda kalmıştım anne memesine uygun meme reddi yapmayacak bir emzik buldum onu aldım hemşiremin tavsiyesiyle daha önce burada linkini paylaşmıştım bibs anatomik damaklı emzik diye geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…