2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Doğduğu ilk günden beri kundak yapmaya çalıştım ancak kesinlikle bebek istemiyor, kollar dışarıda kalacak şekilde karından sarıyorum ben, zaten bizim evimiz çok sıcak

Benim 3 ü de erkek 😂 Allah bağışlasın hepsini 🤲

Korkutmak gibi olmasın çevremde 2 kişi var 40 ı çıktıktan sonra hamile kalan 🙈
Biraz daha deneyeceğim olmazsa artık yapacak bişey yok🤷

Philips avent soothee emzik kullanıyoruz çok memnunum ilk denemede tuttu şükür ilk kızımda 11 tane emzik almstm tutmaması ama bu sanki kullandığımız emzikten almamıştı cnku çok sonradan görmüştüm duymuştum 2.kizimda direk philips avent aldım hemencecik aldı bu emzigi almayan duymadım şuana kadar
Benimkide emzik tutmuyor bu emzigi alsam tutarmiki ,tutsa meme reddi olurmu

Kizlar kundak yapıyor musunuz , muslinle veya kubdakla falan, yenidoğan kundakli tulum alnistim little gustodan , kundak kısmını istemiyor bı kere mi ne ancak tskabildim , nasıl yapiosunuz bebeleri nize
Ben ilk günlerde yaptım sonra bıraktım şimdi yapmaya calistigimda açıyor kollarını uyku tulumu aldım ama o da büyük geldi bedenine göre bir hazır kundak bulamadım o yüzden de yapamıyorum

Kızlar. Eve bebek görmeye gelenleri kabul ediyor musunuz ? Oyum halısına ne zaman koyalım bebekleri Fikirleriniz neler ?
Ben misafir alıyorum çok kısa süreli, bebeği odasında tutuyorum eğer içim rahat etmiyorsa. Oyun halısı kısmını ben de merak ediyorum. Bir de bizim kedimiz var tüyleri acayip dökülüyor şu aralar nasıl olacak bilmiyorum. Köpek olsa mat'ın içine girme dersin de kediye ne yapacağız bilemiyorum.

Merhaba bugün biz de 31 günlüğüz sarılık değeri 12 çıktı idrarda da enfeksiyon çıkınca fakülteye sevk ettiler orada enfeksiyon çıkmadı kültür sonucunu bekliyorum ben de. Sizden kültür testini nasıl aldılar ve sarılık değeriyle ilgili ne yorum yaptilar.kultur temiz çıkarsa cocuk gastroenteroloji bölümüne gidin dedi
Canım bizde de aynı durum söz konusu 32 günlük 9.3 çıktı değeri doktor herşey temiz çıktı çocuk metabolizma hastalıklarına sevk etti detaylı tahliller için pazartesi gidicez inşallah herşey güzel geçer

kızlar hangi mamaları kullanıyorsunuz, memnun kaldıklarınızı söyler misiniz? sanırım mama+memeye döneceğiz biz 😞

Benimkide emzik tutmuyor bu emzigi alsam tutarmiki ,tutsa meme reddi olurmu
Ben 30. güne kadar bekledim sen daha beklerdim ama öyle bir krize girdik ki vermek zorunda kalmıştım anne memesine uygun meme reddi yapmayacak bir emzik buldum onu aldım hemşiremin tavsiyesiyle daha önce burada linkini paylaşmıştım bibs anatomik damaklı emzik diye geçiyor

X