2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar kanguru öneriniz var mı ? Birde 40 dolmadan bebeği dışarı çıkardınız mı? Hastane kontrolleri dışında
ben çıkarıyorum canım parka gidiyoruz bahçede dolaşıyoruz floryada ormana gittik dolaştık :) biz de 40 yoktur gelenek olarak

valla pahalı ama en azından aksam prima premium -daha iyisi harmonie süper- kullan canım saat 12 de değiştir 8 de bile yenilesen asla pişik olmuyor kaka hariç pahalı bezlerde çişte pişik olma zor oluyor gündüz de istediğin

Kızlar ben bu siveno çamaşır deterjanından hiç memnun kalmadım yaaa hiç lekeleri çıkarmıyor, baby me' nin leke çıkarıcısini aldım o güzel ama bu sefer Dalinin çamaşır deterjanıni aldım kullanan var mı Dalin ? Pek de içime sinmedi ama..

Ben leke olan kısmı ıslatıp beyaz sabunla çitiliyorum kaka lekesi bile kalmıyo sonra o lekeye çıkarıcıyı da sıkıp biraz daha çitileyip atıyorum makineye

Aslı benimde sağ memem öyle oldu hatta koltuk altı dokuma yükselmiş meme dokusu çok zordu düzenli sağım ve ıslak havluyu ütüyle ısıtıp göğsüme koydum dişli tarakla göğsümü aşağı doğru taradım bastırarak yukardan uca doğru o çok rahatlattı

Bugün benim sorularim bitmiyordu mama veren kızlar kaç saatte bir veriyorsunuz mesele emzirsenizde mama veriyor musunuz ? Ben emziriyorum hem sağ hem sol ama yine de 15 dkk sonra mama istiyor yaa acaba sütüm mü yetmiyor anlamadım o yüzden de sık mama içmeye başladı her 3 saatte bir falan geceleri hariç sadece

Saol kuzum benim ısin kötü tarafı sağma makinesi ile çıkmıyor süt tikanmis orası gelmiyor süt 20 CC zar zor sagdim
ah bacım o kadar iyi anlıyorum ki seni benim iki meme de Mastit oldu ben de masaj duş emzirme derken geçer diye gitmedim kaç gün doktora 6 gün sabah akşam iğne vuruldum şu an ağızdan antibiyotik kullanıyorum mecbur biberon verdim kendimi sağıp duruyorum doktor 3 saate bırakma sağ kendini tamamen boşalt dedi inan daha bir kaç gündür rahatım emzirirken cehennem azabı çektim resmen çok korktum stresleniyorum duramıyorum emziremeyeceğim diye çok şükür geçti şu an hem emziriyorum hem biberonla veriyorum sütü gece uyanmalarında eşime satıyorum biberonla o besliyor ben kendimi sağıyorum onlar da uyumuş oluyor daha rahat ettim inş kısa sürede kurtulursun bol bol masaj yap sağ kendini

Duru granül kullanıyorum sadece bir kıyafette süt lekesini geçirmedi onun dışında kaka vs hiç iz bırakmıyor çok memnun kaldım

Kızlar şey soracağım bizim bugün tam 6 hafta doldu çok şükür ancak benim kanamam devam ediyor akmasa da sildiğimde geliyor çok sinirim bozuluyor tam bitti zannediyorum tekrar ediyor yaşayan var mı

Reactions: The
Aynen bitsin değişirim bende çünkü zor her bez değişince kurutmak krem etmek vaktim olmuyor mesela bu gün gece uyumadiğim için bitmiş durumdayım kremi bile 1 defa sürdüm

Canım bende mastit oldum ateşim 40 dereceye çıktı 2 gün perişan oldum antibiyotik kullanınca ve bebeği sürekli emzirince geçti şükür şuan iyiyim elhamdülillah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…