2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Aslı benimde sağ memem öyle oldu hatta koltuk altı dokuma yükselmiş meme dokusu çok zordu düzenli sağım ve ıslak havluyu ütüyle ısıtıp göğsüme koydum dişli tarakla göğsümü aşağı doğru taradım bastırarak yukardan uca doğru o çok rahatlattı
benimde sağ göğsüm böyle sürekli yanıyor. Mesela sağı emzirsem boşalsa bile sol yumuşakken sağ hemen taş gibi oluyor yanıyor.

Kızlaar ben doğurdum 😄 suni sancı verilmedi kendi sancımla ağrı kesici olıyım diye gittim doğurdum 😀 5 saat sürdü 5-6 cm açılma arasında çok fena ağrılar çektim sezeryana götürün diye bağırdım sonra epidural yapıldı o sancı boşluklarında uyuyup gözüm kaplı sancıyı karşıladım vura vura yinede. Sonra bi baktılar 9 cm açılmam var ve mutlu son dikişlerim biraz sızlıyor onun harici iyiyim şükürler olsun
ayy hadi gözün aydın🧿🧿sağlıkla büyüsün minnoş kız

Kızlaar ben doğurdum 😄 suni sancı verilmedi kendi sancımla ağrı kesici olıyım diye gittim doğurdum 😀 5 saat sürdü 5-6 cm açılma arasında çok fena ağrılar çektim sezeryana götürün diye bağırdım sonra epidural yapıldı o sancı boşluklarında uyuyup gözüm kaplı sancıyı karşıladım vura vura yinede. Sonra bi baktılar 9 cm açılmam var ve mutlu son dikişlerim biraz sızlıyor onun harici iyiyim şükürler olsun
Hayırlı olsun canım, asıl film 5 cm den sonra başlıyordu 😂 Hele de suni sancı aldıysan 🥹 Çok şükür güzel bir şekilde bebeğini kucağına almışsın, dikişlerin de çok değilse bi haftaya kadar eski hayatına dönersin inşallah

Hanımlar bir şey sormak istiyorum. Mama olarak sma almak istiyorum da. Sma optipro ve sma comfort arasında ne fark var mesela? Sizler hangisini kullanıyorsunuz?

Kızlar bu sabah sezeryan oldum spinal anestezi ile. Bu saat oldu hala gazı çıkartamıyorum içimde dolanıyor ağrı yapıyor yürüyorum gene çıkmıyor kayısıüzüm hoşafı içiyorum yok.. siz neler yaptınız gaz çıkması için? Afedersiniz ucuna kadar gelıyor ıkınamıyorum geri kaçıyor ya

Kızlar kızım en son dün akşam kakasını ama alttan gazını çıkarıyor gün içinde. Sürekli ıkındı kızardı ama kaka yapmadı. Karnına dokunuyorum uyurken yumuşak. Ama sürekli emmek istiyo uyanınca deli oluyoruz ikimizde 🤦🏻‍♀️ kakası olsa karnı sert olması gerekmez mi oturdum bi cucenin kakasını bekliyorum
Kuzum karnı sert değilse iyi demektir olabilir kaka bi gün yapmayabilir

Kızlar bu sabah sezeryan oldum spinal anestezi ile. Bu saat oldu hala gazı çıkartamıyorum içimde dolanıyor ağrı yapıyor yürüyorum gene çıkmıyor kayısıüzüm hoşafı içiyorum yok.. siz neler yaptınız gaz çıkması için? Afedersiniz ucuna kadar gelıyor ıkınamıyorum geri kaçıyor ya
Benim de aynı gün çıkmadı canım ertesi günü çıktı zar zor fıs diye minicik çıktı hemşire sorunca söyledim doktorum da bağırsak çalışması için serum taktırdı sonra zaten bağırsağım çalıştı o şekilde tam çıkarabildim

Kızlar benim dikişlerimin olduğu yerler aşırı acımaya başladı bugün 6.gün. Böyle bir şey yaşayanınız var mı, iyileşmeye başldığı için mi yoksa enfeksiyon falan kapar diye korkuyorum

Ben ertesi gün zorlanmadan çıktı 😅

Kızlar benim dikişlerimin olduğu yerler aşırı acımaya başladı bugün 6.gün. Böyle bir şey yaşayanınız var mı, iyileşmeye başldığı için mi yoksa enfeksiyon falan kapar diye korkuyorum
Bana doktor ikinci antibiyotiği vermişti iyi temizlemedim diye hafif kızarmıştı sen de söyle dr bişey yazsın nolur nolmaz

Hayırlı olsun canım, asıl film 5 cm den sonra başlıyordu 😂 Hele de suni sancı aldıysan 🥹 Çok şükür güzel bir şekilde bebeğini kucağına almışsın, dikişlerin de çok değilse bi haftaya kadar eski hayatına dönersin inşallah
Suni almadım şükür dikişim az mı çok mu hiç bir fikrim yok 🤷🏻‍♀️

İyi geceler kızlar bebegi kuvezde kalanlar yardımcı olabılır mı
3 kez gordum bebegımı ama 2 3 dakıka her seferınde ama gözlerini hic acık görmedım normal mi sizce ?

Benim doktorum gazı kolay çıkarmam için dondurma ye demsti

Ben de ertesi gün çıkarmıştım yatarken o tam ucuna geldiği noktada zor da olsa götü kaldırıp ıkınmıştım öyle çıkmıştı ama o ucuna geldiğinden acı o gaz baloncuğunun geri gittiğini hissetmek falan çok fena Allah kolaylık versin

Bizim kızlar hayali kanka olmuşlar da bizim haberimiz yok 🤣🤣 yapar diye yıkadım gaz kemerini ısıttım koydum ama yapmadı doktor 5gune kadar normal demişti ama ben yapsın diye bekliyorum
Bzımki bu gce yaptı 😁hiç mıkırdamadı çokmşukur🤲iyi uyudu

Masallh cnm🧿Allh analı babalı büyütsün🤲

Bn hemen çıkartmıştım hatta büyük tuvaletime bıle gitmiştim🤭duphalac verdılermi? Şurup. Bi sor bakalım hemşirelere

X