2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ölçme kuzum. Soluna yat 25-30 dk. Sonra ölç
Zaten o şekilde yatarken oldu çarpıntım canım ölçtüm şimdi 13-9. Yarın neyseki muayenem var söyleyeceğim doktora tekrardan çok sık olmaya başladı artık. Zaten kasıklarım da enteresan bir şekilde ağrıyor rahim ağzı uzunluğuna da baksın da bir şeyler olacak diye korkuyorum erken gelecek gibi hissediyorum neyse moral bozmayayım yarın nasılsa gidip göreceğim

Oradan oraya çekiştirip öptürmek ne ya

Ayy aynı yengem hamiş haberını alınca sevindi ya da sevinmiş gbi yaptı.
Ogün bugun hiç aramadı abim bile daha yeni aradı, nasılsın bebiş nasıl, doğum nezmn dıye sordu, soguk cevaplar verdım.onlar şehır dısında. Yeğenlerımde hiç aramadı, mesaj attım saydım, döşedim mesajı..
Çok kırıldım cunku. Normaldede pek aramazlar ama hamiş olun ca insan bi mesaj beklıyor

İlaca başlatır kuzum. Endişe etme

Sende şeker mi çıktı canım diyet mi ilerliyorsun
Normalden yüksek canım, şeker ölçüm cihazıyla açlık tokluk ölçüyorum, salı günü kontrolüm var, sanırım diyetisyen ile devam edeceğim
Yine çarpıntım oldu şimdi 150ye çıktı nabzım tansiyonumu ölçmeye korkuyorum
Benimde nabzım yükseliyor canım, ama seninki kadar değil tabii, tansiyonum düşük, nabzım yüksek 120 lere çıkıyor

Ay yok bu saatten sonra aramasalar da olur. Ben neler çekiyorum yani. Kv kp gelelim diyor da onları da ben istemiyorum

Kizlar merhabaaa Nisan annelerinden geldimmm ama cok basina denk geliyor marta kayabilir sadece sorum olacakk sizee bebisiniz 24. Haftada kac gr di

Benim de normalde 120lerde canım çarpıntım olunca ya da hareket halindeyken bu kadar çıkıyor ve tansiyonum maalesef ara ara yükseliyor böyle gün içinde. Ama düşük tansiyon iyidir nabız da yüksek olması normal bebişten dolayı canım. Bir de tokluk testini yedikten 1 saat sonra mı 2 saat sonra mı verdin o da fark ediyor çünkü.

Evet canım, doktor da öyle söyledi
Hayırlısı bakalım, sağlıkla kucağımıza alalım da
Tokluğu 2 saat sonra yapıyorum canım, doktor öyle söyledi

Evet canım, doktor da öyle söyledi
Hayırlısı bakalım, sağlıkla kucağımıza alalım da
Tokluğu 2 saat sonra yapıyorum canım, doktor öyle söyledi
O zaman yüksek çıktıysa doğrudur canım bazıları 1 saat sonra istiyor tam düşmeden verince yüksek çıkıyor ama 2 saat yeterli ölçüm için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…