2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
uykular haram oldu bacım esra erol eşliğinde oğluşa tulum örüyorum mükemmel aktivite
Oyy oyy gündüz uyuyabiliyor musun peki? Ben gece uyuyamıyorum ama gündüz de bebe uyutmuyor. Dün 1 2 saatlik uykuyla tüm gün mahvoldum. Yarın da öyle olacak gibi

Oyy oyy gündüz uyuyabiliyor musun peki? Ben gece uyuyamıyorum ama gündüz de bebe uyutmuyor. Dün 1 2 saatlik uykuyla tüm gün mahvoldum. Yarın da öyle olacak gibi
valla 4-5 gibi geliyor uykum 2-3 satte bir çişe uyanıp uyuyorum 1 e doğru kalkııyorum

canım çok üzgünüm bilemedim ne diyeceğimi çok zor inşallah bundan sonra hep sağlıklı güzel günler yaşarsınız

Sağa ya da sola yatışa dikkat ediyor musunuz geceleri? Doktor o konuda bişi dedi mi ?
Sol yatıyorum canım. perinatolog ve kadın doğumcu 2 doktorum da aynısını söyledi. Hem ödemim için hem böbrek büyümem olduğu için hemde bebeklere kan akımı gitmesi ve beslenmesi en rahat sola yatışta olur dediler

Offff korktum şimdi bak. Oyyy Allah ım yaaa. Ben de şey okudum mesela bu haftalarda olunca 2 doz bebekte hemen doğmazsa sonradan tekrar da yapıyorlarmış galiba
Evet canım aslının dediği gibi hareketlerime azalma oluyormuş 2-3 gün korkma diye yazmadım endişe etme kortizonlu olduğu için iğne o yüzdenmiş. Bir de erken doğum olmazsa dediğin gibi ileriki haftalarda yeniden iğne olunuyormuş

Offff korktum şimdi bak. Oyyy Allah ım yaaa. Ben de şey okudum mesela bu haftalarda olunca 2 doz bebekte hemen doğmazsa sonradan tekrar da yapıyorlarmış galiba
Ben de pernatalogla konuştum. İşte normalde kendi doktorum 37 de alırız diyor ciğer geliştirici yapıp. 34 de ciğer geliştirici yapacak dedim perinatoloğa. 34 de yapılan 37. Haftada doğacak bebeğe etki etmez dedi. Doğuma yakın yapmak lazım dedi. Demek ki 34 de her ihtimale karşı yapıp sonra ilerisi için tekrar bi daha yapacak. Yani dediğin gibi sana da her ihtimale karşı yapılıyor erken doğum olmazsa tekrarlar muhtemelen ilerleyen haftalarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…