2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
A Afratafrac aha yakaladimmm
Benim de 737 bi sey demedi doktor kilosu iyi dedi
Kız beni nisanda da yakalayabilirdin orda da sorsan söylerdim kilonun bu haftalarda çok bir önemi yok, istatistik veri sadece düşükse de yüksekse de çok anormal bir aralıkta değilse sorun yok olarak değerlendiriyorlar. Hiç kafaya takma ki seninkine iyi demiş zaten doktor

tweeetyyy kuzum şimdi forumda denk geldim ikiz bir anne var 34 haftalık ciğer geliştirici iğne vurulmuş bir arkadasta bebek hareketlerinde azalma oluyor korkma sakın yazmış olağan bir durum sanırım doktoruna sorarsın yarın

Favori sahnem nilayin gelinlik giymesi oldu oyy yenii fragmani gördün muuu efsaneeee erto tüm tuşlara basarak kıvılcımı kafaladi doğa evin hanımı alev gelene kadar benim dedi asgagdhah ayy çok fenaa
Ayyy doğaya yürü be kızım dedim yani. Ohhhh iyi yaptı. Yaaa olan Ömer e oldu çok geç kaldı çok ayyy heyecanla beklediğim bir dizi ya çok heyecanlı

Offff korktum şimdi bak. Oyyy Allah ım yaaa. Ben de şey okudum mesela bu haftalarda olunca 2 doz bebekte hemen doğmazsa sonradan tekrar da yapıyorlarmış galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…