2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim doktorum hiç yeme demedi kuzum. Sadece meyve çok yeme dedi şeker çıkartır diye. Çünkü ben sırf meyve yiyordum başından beri. Günlük yarım nar yesek olur bence zararı olmaz
Yarın hastane dönüşü alayım madem hem doktora da sorarım iyi olur benim için de

Sana da bebişe de yarasın kuzum
Ben geçen bir poğaca yedim, fırlamış şeker, daha da tövbe ettim, olsun sağlık olsun yeter ki
Ye iç keyfine bak

Bizde mevlit yemek yapılıyor dediğin gibi her kes toplanıyor yardıma anne bir iş yapmıyor ama elden ele çocuk gezmiyorbu konuda anneme çok güveniyorum geçen gün bana dedi buna kesinlikle izin vermem kv konuşsun kendisi için gelenler griplimi hastamı belli bile diğil yok artık yani..isterlerse arkamca konuşsunlar bile umrumda bile diğil.Ay Amin canım Amin

Cnm bnde ağırlaştım
Özellikle bıkaç gundur, agrılı, düzensiz, kasılma hissedıyorum. Bugun kaburganım altı yan tarafı ağrıdı. Ve karnım sürekli taş gbi. Karnım yukarı çıktı midemi sıkıştrıyor. Karnım kenarlara yayıldı iyicene. 2 ay daha ben napıcam bılmıyorumve 13 kilo aldım

Ay ben de çocuğumu asla elden ele gezdirmem. Hasta mı ne nerden bilcez. Ben daha şimdiden kardeşim vs öpecek diye bile strese giriyorum
Benim kv düğünde beni oradan oraya çekiştirmişti şunu öp buna sarıl saçmalık yani

Amin amin kuzum inşallah elimden geldiğince yemeye çabalıyorum. Bir de az büyümüş olursa iyice yemekten soğuyacağım
Kuzum ben genetik olduğuna çok inanıyorum nedense mesela ben oğluşumu çok kilolu beklemiyorum yeterki diyorum sağlıklı doğulsun kilo sonrada alınır.Sadece tek düşündüğüm ya erken olursa bir tek onun için kilosu iyi olsun istiyorum..sende merak etme sen elinden gelenini yaptın bebişin kilo almış olucak

Amin amin kuzum inşallah benim de korkum erken olması zaten. Bak yarın ciğer geliştirici vurulacak. Çünkü ihtimalim var. İnşallah inşallah böyle birşey olmasın tabi

Yok kuzum ya kesinlikle buna izin vermeyek elden ele ne demekben hatda bazen diyorum keşki mevlite az kişi gelse

Yok kuzum ya kesinlikle buna izin vermeyek elden ele ne demekben hatda bazen diyorum keşki mevlite az kişi gelse
Ben yapmıcam zaten başta. Annem belki bi iki komşu öyle okuruz. Akraba yok zaten burada
Olmucak bak gör biz 37 görücez
Ayyyy amin amin kuzum inşallah ben de kendimi buna ikna etmeye çalışıyorum ama bazen düşüyorum tabi pek iyi gitmediği için. Yine de çabalıyorum yüksek olmak için

Benimde kendi akrabam yok bana kalırsa yapmam zaten ondan rahatım hep dediğim bu oluyor sizin akrabalarınız var bana kalırsa ben yapmam diyorum

AminBen dün çok kötüydüm bazen oluyor ama sonra yeniden toparlanıyorum başka çaremiz yok kuzum

Öyle kuzum toplanmak zorundayız.
Ben olsam senin yerinde yapmam. Eşime söylerim istemiyorum derim. Gelmesinler yani. Sonuçta hiçbir zaman arayıp sormayan insanlar için ne zahmete girilecek. Mesela benim görümcem beni aramıyor doğru dürüst. Eşime dedim ki sevmek istediğinde ben de uykusu var acıktı vs der alırım dedim. Eşim de yap dedi. Aramızda hiçbir problem yok. Ama kadın beni arayıp bir nasılsın demiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…