2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Aaa çok sağ ol canım geçenlerde çok canım istemisti ama internette hamilelikte yenilmez kasılma vs başlatır deyince korkup yememiştim. Gerçekten faydası olacaksa çok da severim narı
Bende tam tersi diye biliyorum kuzum rahim duvarını kalinlastiriyor doğumu geciktiriyor falan diye aklımda yanlis kaldı heralde

Bende tam tersi diye biliyorum kuzum rahim duvarını kalinlastiriyor doğumu geciktiriyor falan diye aklımda yanlis kaldı heralde
Doğrudur canım valla internette de her yazana inanmamak gerekiyor zaten doktora sorunca genel anlamda gülüyorlar her şeyden miktarınca yiyebilirsin diyorlar hep ki nar çok güzel bir meyve

Yok benim görümcem o kadar diğil mesela ilk günler ben ful yatıyordum benim ilaclarım bitince sağlık ocağında yazdırıyordu alıyordu.Benim elimde diğil yapmamak bu kadarını diyemem ilk torun eşim tarafında kp günleri sayıyor nasıl mutlu her kesin torunu var bir tek onun yok ondan her şeyini yapmak istiyor hevesini kırmak istemem hiç içimden gelmez bunu demek..

Kuzum senin paylaştığın yazıda narın bol miktarda k vitamini içerdiği için preeklampsi önlüyor gibi bişey diyor ya ondan dedim yoksa bende neye iyi geliyor bilmiyorum
He anladım kuzum. Doktora bir sorayım yarın. Çünkü magnezyumu bile 2 içmeme izin vermedi. Şu an günde 6 tane tansiyon ilacı kullanıyorum çünkü. O yüzden temkinli yaklaşıyor ilaç kısmına

Doğrudur canım valla internette de her yazana inanmamak gerekiyor zaten doktora sorunca genel anlamda gülüyorlar her şeyden miktarınca yiyebilirsin diyorlar hep ki nar çok güzel bir meyve
Hahah evet ya doktorlar amma dalga geçiyordur arkamizdan ben oğlumda son aylarımda her gün iki tane nar yedim sonra dediler ki nar yeme doguramazsin gelmez bebek ordan araştırmıştım bende

Bizimki de annemler tarafından ilk torun inşallah inşallah herşey çok güzel olsun bunlar önemsiz şeyler. Bebeklerimiz iyi olsun da

He anladım kuzum. Doktora bir sorayım yarın. Çünkü magnezyumu bile 2 içmeme izin vermedi. Şu an günde 6 tane tansiyon ilacı kullanıyorum çünkü. O yüzden temkinli yaklaşıyor ilaç kısmına
Doğrudur kuzum tabi doktoruna danış önce inşallah yarında çok güzel büyümüş olduğunu öğrenirsin arya balın çok güzel geçsin inşallah muayenen kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…