Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Meryem ismi çok güzel ismi ile yaşasın ve güzelleşsin inşallah ömrü sağlıkla kolaylıkla gelsinler bizde galiba eşimle bir isme bugün kesin karar verdik
İsim seçmek gerçekten çok zor çocuk ömür boyu kullanacak ben Meryem suresini dinledim hep tüp bebek sürecimde o yüzden niyet ettim kızım olursa adını koyacağım diye

Peki şimdi kanama nerden ? Gerçi her türlü kanama sıkıntı da. Bebek sağlıklı olsun doğum erken olmasın sen iyi ol önemli olan o. Ama eğer kanama makatsa sana biraz çektirecek galiba. Burada biri kantoran Yağı ılık suya oturma rahatlattı falan demişti .parmak olayı beni aşırı geriyor ya birde acımış senin daha açıklık falan olmadığı içindir belki. Gelmiş geçmiş olur inşalalh

Açılma varmı diye bakmışlardır emin olmak için bende 2 kere maalesef bakıldı kanamam olunca ama aktif kanama yok demişlerdi sor a bir daha da olmadı emin misin önden olduğuna iyice dikkat et

Hametan anestol ve fito medacaskal diye kremler var hamileyken kullanılır mı bilmiyorum ama bebeğe kullanmıştık bunları sor istersen hemoroid için ayrıca bende doğumdan sonra yaşamıştım ameliyat demişlerdi bu kremler ve bazı internetten bulduğum alternatif tıp yöntemleri denemiştim ibrahim Saraçoğluonun patlıcan -ısırgan otu kürü (hamileyken yapılmaz doğumdan sonra olam ihtimali yüksek aklında olsun diye yazıyorum ) birde zeytinyağı ve un yoğurup hamuru ılıtıp tülbentle bir süre bastırmıştım 1 ay sonraki kontrolde Dr ameliyata gerek kalmadı demişti

Bnid e gerdi ya inşallah geçer bir n evvel saol canim araştiracağim o dediklerini de anlamadim ped koydum pedin önü de kan oluyor mesela

Zeytinyaği deniyorum pamuğa damlatip o bölgeye koyuyorm ama olmuyor geçmedi 4.gün bugüb

Kızlar 32+4 günlük hamileyim doktor kasılmam olursa kullanmam için adalat verdi ama kasılma nasıl oluyor ilk gebeliğim ayırt edemiyorum tarif edebilecek var mı

Canım hemoridden çekmiş birisi olarak söyledim mi daha önce bilmiyorum ama kantaron yağının faydasını gördüm ben ama onun dışında bitkisel kremlere bak te kullanılabilecek kremler olsun birde lifli gıdalar tüket acı ekşi turşu baharatlı yeme bol bol su iç

Burda organizasyonculara sordum yastık kapı süsü çikolata tulum 3250 tl dedi çok geldi bana da
Bana normal geldi fiyat kapı süsü sipariş ettim ki araştırıdğım yerlerde en ucuzunu seçtim sonra çok kullanmayacağımı düşünüyorum kargo ile 575 tuttu nakıslı üçlü set battaniye ve yastık için 2000 vericem anlaştım ptesi sipariş veriyorum. Çikolata baktım ucu çok açık iyi bir şey en az 1000 tl her şey pahalı valla… ben genelde araştırdıklarımda uygunlarına baktım
Hastane süsleme için de anlaştım sayılır çoğu firma ekim ayı dolmak üzere yazmış benim muhtemelen doğum ekimin son günleri kasımın ilk haftası olacak. O da 5000 bu da yine en uygun bulabildiklerimden

Cok cok sağolun kizlar hepinize tşk ederim bol su içiyorum ne kdr dha sürecek bilmiyorum bu kanama kantoron yağini işte gebelikte önermiyolae diye okudum nette yoksa başlardim ona

Ben oda süsleme falan istemiyorum ama dediğin gibi işte yazılı battaniye yazılı tulum yastık çikolata bir de isim yazılı küp ve kafası yazıyor ya ondan hediye edelim dediler o cam kutular pahalıymış

Cok cok sağolun kizlar hepinize tşk ederim bol su içiyorum ne kdr dha sürecek bilmiyorum bu kanama kantoron yağini işte gebelikte önermiyolae diye okudum nette yoksa başlardim ona
Bu hemoroid gerçekten baş belası bizde genetik gibi bir şey abimde kardeşim de bende hepimizde var ve dış hemoroid memesi de var benimkinin doktor da bana çok tembih etti kabız olma diye sürekli kan hapını değiştiyorum ben

İsim seçmek gerçekten çok zor çocuk ömür boyu kullanacak ben Meryem suresini dinledim hep tüp bebek sürecimde o yüzden niyet ettim kızım olursa adını koyacağım diye
Yaa elhamdülillah Rabbim nasip etmiş ben tedaviye başlayacağım ay minik mucizem çıktı geldi Allah kimsenin kucağımı boş bırakmadın inşallah

Bnm bu gebelikte baş gösterdi bn öncesnde bilmezdim olmazdi. Kan ilacim yapti bnmde seğiştirdim geçen cuma günü kan ilacimi bakalm umarım geçer ya gyneferro sanal kullaniyorum şuan bu iyi geliyor diğeri berbat bişeydi pembe bi hapti

Ben de ferrum kullandım mahvetti beni şimdi feramat kullanıyorum o iyi geldi bana da inşallah geçer de rahatlarsın canım

Ya artık günün her saati midem yanıyor, su içsem bile rahatsız ediyor. Gavisconu da artık kafama dikiyorum. Benim gibi mide yanması yaşayıpta şu çok işe yaradı diyeceğiniz bir tavsiyeniz var mı?

Ya artık günün her saati midem yanıyor, su içsem bile rahatsız ediyor. Gavisconu da artık kafama dikiyorum. Benim gibi mide yanması yaşayıpta şu çok işe yaradı diyeceğiniz bir tavsiyeniz var mı?
Benimde çol fena yanıyo sanki midemde volkanlar parlıyo boğazıma kadar sadece süt iyi geldi bana 2-3 yudum bile yatıştırıyo

Benimde aynı şekilde bir anda alev geliyor sanki berbat bir şey yediğin şeylere göre değişiyor sanırım dikkat etmek lazım bende şurup yazdırdım daha öncesinde hiç mide rahatsızlığım olmadığı için hiç bununla ilgili ilaç şurup kullanmadım belkide onun için şurup bende baya işe yaradı eşiminde mide problemi var benim kullandığım şurup ona hiç etki etmez öncesinde soğuk süt içiyordum 3 yudum rahatlatmıştı ama şurup kadar etkili değil tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…