Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Silikon tabancası varsa kolayca yaparsın canım bana gelen ürüne baktım herkes yapar onu yani zaten ledsiz geldi Bi ledi koymak zor olur belki hatta ben kendim alıp led takabilir miyim diye düşünüyorum
Takarsın takarsın ben tüm malzemeyi buldum hediyelik eşya satan yada ahşap kesen bir dükkan varsa oralarda oluyor

Bacak ve ayak ağrısı yaşayanınız var mı sanki spor yapıyormuş gibi hep yorgunluk ve ağrı var bacaklarda

Trendyol da demir kutulu var canım fiyatları iyi 100’lü ordan yaptırcam ismine net karar verelim de dedim
Ben de isme net karar veremedim 2 isim koyacağız Meryem Duru düşünüyoruz ama Meryem kesin olacak Duru değişebilir o yüzden her şeyi Meryem yazdırdık yazı olarak istersek Duruyu değişebilelim diye

Ben de isme net karar veremedim 2 isim koyacağız Meryem Duru düşünüyoruz ama Meryem kesin olacak Duru değişebilir o yüzden her şeyi Meryem yazdırdık yazı olarak istersek Duruyu değişebilelim diye
Meryem ismi çok güzel ismi ile yaşasın ve güzelleşsin inşallah ömrü sağlıkla kolaylıkla gelsinler bizde galiba eşimle bir isme bugün kesin karar verdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…