Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bana da ilk hamile olduğumu öğrenip test verdiklerinde alt ast değerimden dolayı sanırım euthyrox verdiler 25lik kaç zaman oldu mesela hala kullanıyorum ama sonra değerime bakılmadı hiç ilacın dozu artmalı mı azalmalı mı ne bileyim. Sağlık ocağına gidip bi tam kan testi vereyim de baksınlar bari

Kuzu aylık isteniyor şehir hastanesi de istemeli istemese bile sağlık ocağından arayıp istemeleri gerekti sen söyle yine de her ay olacak şekilde onlar unutabilirler
Canım hiç istenmedi taa 6 haftalıkken ilk öğrendiğim zaman istendi şimdi 31 haftadayım aynı takviyelere devam

Kızlar biriniz bebekk_kapi_susleriimm diye bir sayfayı söylemiştiniz güvenilir bir sayfa mı kampanya varmış alıcam ama Instagram dan da hiç alışveriş yapmadım güvenemiyorum
Hiç söyleme canım beklediğim gibi gelmedi ürün malesef biraz hayal kırıklığına uğradım atayım sana bak fotoğrafını karşılaştır farkı mesela yastığı içi boş geldi ben dolu pamuklu gelir diye düşündüm ama öyle olmadı cuma günü geldi geri göndermede yapamadım kargo parası verdim diye 125 TL

Kızlar biriniz bebekk_kapi_susleriimm diye bir sayfayı söylemiştiniz güvenilir bir sayfa mı kampanya varmış alıcam ama Instagram dan da hiç alışveriş yapmadım güvenemiyorum

Eklentiler

• IMG_20240918_184717.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20240907_150641_com.instagram.android.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 11
Nst normal çıktı enfeksiyon da yok yanmam yok su iç bol bol dedi kanama takibi yap sancı takibi yap artarsa hemen gel dedi. Ben gebeliğin başından beri bol bol su içiyorum enfeksiyona yatkın olduğum için
Sen bugün ekstra dikkat et kendine . Bol bol iç suyunu olabildiğince dinlen. Herşey normalse boşver takma kafaya olabiliyor çünkü bazen sebepsiz kanamada

Buradan bir arkadaş yaptırmıştı paylaşmıştı fotoğrafı güvenle yaptırabilirsin. Bende bakıyorum sayfaya ama karar veremedim daha
Hiç yaptırma canım ben yaptırmıştım ama istediğim gibi gelmedi cuma günü geldi fotoğraf atayım Bi bak istersen aradaki farka

Eklentiler

• IMG_20240922_123715.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20240918_184717.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_20240907_150641_com.instagram.android.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 12
Hayırlısyla güzel sonuçlar alırsın inşallah

Bu çiçeklerle güzel bir şey çıkacak gibi ortaya bakalım

Eklentiler

• IMG_3016.jpeg
    189,4 KB · Görüntüleme: 4
Baktır baktır canım belki kullanmana gerek kalmayacak tsh ilk başta yüksekti ilaç kullanıyorum bende ama 32. Hafta itibaren bırakabilirsin dediler bıraktıktan sonra yine baktırcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…