Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Naptın ne dedi doktorlar ? İyisinizdir inşalalh
Kanamanın sebebini bulamadılar 33 haftalık çıktı 2.3 kiloymuş önden gidiyor şekerin var mı dedi yok dedim çünkü testte çıkmamıştı şeker. Nst bağladılar pedli takip ediyorlar şuan

Kanamanın sebebini bulamadılar 33 haftalık çıktı 2.3 kiloymuş önden gidiyor şekerin var mı dedi yok dedim çünkü testte çıkmamıştı şeker. Nst bağladılar pedli takip ediyorlar şuan
Enfeksiyon var mıydı . Benimde kanama olmuştu sonrasında ciddi enfeksiyon çıktı. Birde az su içmiştim ona bağlamışlardı. Umarım nst normal Çıkar. Maşallah bu arada 🧿

Tarık İlbey ağır ve güzel isim yan yana bence. İsim konusunda da milleti dinleme ya hiç aman, insanların kendini her şeyde söz sahibi sanması çok komik gerçekten. Anlamı hoşuna giden bir isim seç bence insanlara söz hakkı verme. Kız 9 ay taşıyıp doğum sancısı çekip bir de elaleme isim mi beğendireceksin.
Valla bana kalırsa ben tek işim anlamı güzel olan bir şey seçerim ama eşimi bir kere annesi gile tel gönderdim orda adamın aklına babasının ismini sokmuşlar yok unutulur yok küser baban önüne arkasına bi sk koyun illa koy diye annesi bende babanın üstümüzde bi gram hakkı yok dedim düğün ettik babası varla yok arası çalgıcımı fotoğrafçımı perdeci mi eşyaları mı herşeyi mi kendi babamla baktık yaptık tuttuk aldık düğün bitti hemen ertesi gün kızı için izin aldı çalıştığı yere götürdüler kendileri de tatile gittiler çok yorulmuşlar iki senedir toplasan evlerine gider geliriz buraya bize gelirler ben bi şka ayalarım yada bişey söylerim küser bana hayatta sevmem küsen insanı da şimdi ev taşıdım. Ben yine onlar bizi ortada bırakıp gitti dün geldiler işler bitti oturuyoruz ben orda bişey demişim bana küs 7 aylık hamile gelinine elin kızına benim babam benim gözümün içine bakar aman üzülmesin diye evet zengin değildik babam da hastaydı ama istediğim hiçbir şey olmadı alamadı ama bir kere bile bana küsmüş insan değil her hali ile bizim için mücadele etti kp bakıyorum. Babama bakıyorum bizim üstümüzde babamın emeği daha çok o yüzden o adamın ismini istemiyorum

Enfeksiyon var mıydı . Benimde kanama olmuştu sonrasında ciddi enfeksiyon çıktı. Birde az su içmiştim ona bağlamışlardı. Umarım nst normal Çıkar. Maşallah bu arada 🧿
Nst normal çıktı enfeksiyon da yok yanmam yok su iç bol bol dedi kanama takibi yap sancı takibi yap artarsa hemen gel dedi. Ben gebeliğin başından beri bol bol su içiyorum enfeksiyona yatkın olduğum için

Kızlar biriniz bebekk_kapi_susleriimm diye bir sayfayı söylemiştiniz güvenilir bir sayfa mı kampanya varmış alıcam ama Instagram dan da hiç alışveriş yapmadım güvenemiyorum

Nst normal çıktı enfeksiyon da yok yanmam yok su iç bol bol dedi kanama takibi yap sancı takibi yap artarsa hemen gel dedi. Ben gebeliğin başından beri bol bol su içiyorum enfeksiyona yatkın olduğum içi

Lökosit cikmamiş ama bnmde wbc ve rbc yümsek idrarda bir de bact yüksek cikmiş yani enfeksiyon var :KK43:
Son haftalarda hep bir sorunlar oluyor Allahım hayırla hepimizin de evlatlarımızı kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah.benim de bu sabah çok hafif böyle kahverengimsi afedersin kurumuş akıntı gibi birşey geldi inşallah bir problem yoktur enfeksiyondan oluyor sanırım yarın ilk iş bir doktora gitcem

Son haftalarda hep bir sorunlar oluyor Allahım hayırla hepimizin de evlatlarımızı kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah.benim de bu sabah çok hafif böyle kahverengimsi afedersin kurumuş akıntı gibi birşey geldi inşallah bir problem yoktur enfeksiyondan oluyor sanırım yarın ilk iş bir doktora gitcem
Kesnlkle son haftalar vurarak geçiyor resmen

Kesinlikle yaa benim de alt ast değerim çok yüksek çıktı hiç bir şeyim yoktu yarın acil gel bakalım dedi doktor karaciğer yağlanması var idrar da protein kaçağı varsa eğer gram yüksekse ciğer geliştirici yapacakmış

X