Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar ana kucağı konuşulmuş şimdi okudum. Ben de joie Serina aldım kısa dönem için kullanılıyor ama uyusun da ben razıyım 🙈

Canm selam bende 31.haftadaym o tarz ağrılar var doktora sordum bgn normal dedi
Dinlenince geçiyorsa sorun yok şiddettli devam ederse haberleşelim dedi
Allah kolaylk versn canm bebişle sana daha zor tabi
Bazen geçiyor bazen geçmiyo yaa sorucam yarın bende. Amiiin Allah razı olsun 🥹🙏🏻

Seçeneklerim bile hoşuma gitmiyor :)
Yaa kızımla uyumlu olsun istedim ama zara adı bulamadım bir şey
Demir, kartal, kadir efe bambaşka bir şey de olabilir
İlk okuyunca aklıma bir arkadaşımın oğlunun ismi azur geldi aklıma iki isin dersen azur efe azur ege de olabilir uraz olabilir poyraz benim aklıma gelenler

kızlar isimsiz kahraman kızım için gökçe demiştim 3 yaşındaki oğlumun sınıfında var gökçe ve kız çok mızmız ağlıyor uyumlu biri değil fln oğlum asla gökçe istemiyorr hyrr diyooo napıcaz bilmiyorum yeni isim alin , alina bunlar nasıl sizce
Ben cinsiyetini öğrenmeden önce bile kız olursa Defne koyucam diyordum Gökçe’ye de bir ara aklım kaydı oda çok güzel isim ama kız kardeşimin falan Gökçe isminde arkadaşı varmış şöyle kötü böyle kötü abla lütfen koyma diyerek beni caydırdı 😂😂😂

Ben cinsiyetini öğrenmeden önce bile kız olursa Defne koyucam diyordum Gökçe’ye de bir ara aklım kaydı oda çok güzel isim ama kız kardeşimin falan Gökçe isminde arkadaşı varmış şöyle kötü böyle kötü abla lütfen koyma diyerek beni caydırdı 😂😂😂
Aaa bu gökçeler kötü mü yaa bilemedim 🤷‍♀️

Kızlar 30. Haftadan sonra oturduğum yerden yada yattığım yerden ilk ayağa kalktığımda kasığımda belimde ağrı oluyor bir kaç adım atıyorum geçiyor sizde de oluyor mu bugün 31+2 yim normaldir diye düşünüyorum çünkü karnım baya büyüdü çatlaklarım da olmaya başladı karnımın altından bio oil kullanıyorum bir kutusunu bitirdim ama yine de çatladım maalesef

Kızlar 30. Haftadan sonra oturduğum yerden yada yattığım yerden ilk ayağa kalktığımda kasığımda belimde ağrı oluyor bir kaç adım atıyorum geçiyor sizde de oluyor mu bugün 31+2 yim normaldir diye düşünüyorum çünkü karnım baya büyüdü çatlaklarım da olmaya başladı karnımın altından bio oil kullanıyorum bir kutusunu bitirdim ama yine de çatladım maalesef
Çatlak olayı cidden tamamen genetik bence. Olacağı varsa ne yaparsan yap oluyor. Bende 29’da daha olmadı çok da az yağ kullandım. Herkes daha başlamadı daha bekle başlayacak diyor bakalım😂 Olursa da oğluşumdan hatıra canımız sağolsun diyorum😍 Bugün 24-25. haftada olan bir arkadaşımla konuştuk. Onda da yağ kullanmasına rağmen başlamış.

Bu çatlaklar tamamen vücuda bünyeye bağlı genetik bence benim 2.gebeliğim hiç olmadı ki yağda arada sürüyorum bende bioil aldım daha birtane bitmedi bile

Nasıl mesela zor derken
Hem ö hem ç Türkçe karakter olduğu için dilleri dönmüyor söylerken çok zorlanıyorlar. Ya da başka bir ses çıkartıyorlar.
Benim ismimi mesela daha kolay söyleyebiliyorlar ama benimkini de asla yazamıyorlar. Hatta hecelerken bile yanlış yazıyorlar.
Bende çocuğuma öz Türkçe bir isim koymayı istiyorum bu arada biraz da bunlara dikkat edeyim deyince çocuğun 29. haftada hala ismi yok😂
Oğlunuzun kardeşi için istediği bir isim var mı peki🫠

Aynen bende kalkınca karnımın altından tutma ihtiyacı hissediyorum 31+4 üm bende son 10 günde güzel büyüdüm 😄
Bende biooil kullanıyorum nerdeyse her akşam sürüyorum yoksa çok gergin hissediyorum kendimi
Çatlamayı çok takmıyorum ama rahatlatıyo derimi o yüzden her akşam kullanıyorum

Hanımlar 30.haftamdayım bebeğin tekmeleri kasıkta. Gün içinde bolca yalancı kasılmam oluyo sürekli eğilip doğrulmakta cabası akşam olunca bel kasık kalça ağrılarım oluyo benim gibi olan var mı? 15 aylık bebeğim var onun peşine koşmaktan baya sancılı geçiriyorum bu gebeliği
Benim de kasık ağrılarım başladı sancı gibi. Sırtım zaten çok fena şekilde 2 aydır ağrıyor 29+1 im

Hem ö hem ç Türkçe karakter olduğu için dilleri dönmüyor söylerken çok zorlanıyorlar. Ya da başka bir ses çıkartıyorlar.
Benim ismimi mesela daha kolay söyleyebiliyorlar ama benimkini de asla yazamıyorlar. Hatta hecelerken bile yanlış yazıyorlar.
Bende çocuğuma öz Türkçe bir isim koymayı istiyorum bu arada biraz da bunlara dikkat edeyim deyince çocuğun 29. haftada hala ismi yok😂
Oğlunuzun kardeşi için istediği bir isim var mı peki🫠
Evet söylem açısından biraz zor olabilir belki zor iş herşeyi düşğnünce olmuyor zaten bulamıyoruz😁 güneş diyor oğlum ana bizde ona pek ısınamadık oğlumun adıda kıvanç bu ismede uygun hiç yok kız ismi

X