Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar akşama ne yemek yaptınız ya valla bıktım. Yemek seçmek çok zor. Çocuk mu taşıyayım her gün yemek mi yapayım
Bende fırında baharatlı tavuk, taze fasülye ve tam buğday makarna yapıcam diyabet çıktıktan sonra çok zorlanıyorum

Kızlar akşama ne yemek yaptınız ya valla bıktım. Yemek seçmek çok zor. Çocuk mu taşıyayım her gün yemek mi yapayım
Ay hergün kendime sorduğum soru çocuk mu taşıyayım yemek mi yapayım . Burada 2 gündür yağmur yağıyor ve bildiğin kış geldi. Ceket giydim bugün. Haşlama yapma kararı aldım Şuan ki havaya en uygun o geldi gözüme

Kış geldiği için çok mutluyum lütfen kimse yazı özlemesin afiyet olsun canım

Wallaa kendimden çok bedenime güveniyorum sen bunun için yaratıldın bunu yapmaya uygunsun ve yapabilirsin diyorum hareketli olmama güveniyorum bakalım hayırlısı
Adana sıcağında çok hareket edemesemde evde ve iş yerinde hantal olmamaya çalıştım bakalım hayırlısı ya
Dediğin gibi doğum şekli önemli değil hepimiz mükemmel anneler olacağız

Kızlar benim gibi çok çay tuketen var mı? Çok açık içiyorum ama günde birkaç bardak içiyorum ya sakıncalı olur mu acaba?

Ben de normal istiyorum ama bilmiyorum nasıl olacak korkmuyorum değil açıkçası ama nasıl iyi olacaksa ikimiz için öyle olsun istiyorum inşallah canım bu sefer yüzümüz güler artık

Kızlar benim gibi çok çay tuketen var mı? Çok açık içiyorum ama günde birkaç bardak içiyorum ya sakıncalı olur mu acaba?
Valla ben sabah akşam pek belli olmuyor ama içtiğim zaman 6-7 bardak rahat içiyorum ve demli içiyorum açık midemi bulandırıyor diye. Bir zararını görmedim belki demir emilimini etkiler

Doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu olmuşum aksel diye bir antibiyotik verdi. Eczacı da hamilesin bunu niye vermiş çok saçma anlamadım dedi. Bir zararı olur mu ki kullanan var mı acaba

Kızlar acayip mide yanmalarım başladı çok rahatsızım geceleri uyutmuyor doğal çözümü olan var mı ilaçlarda işe yaramıyor çünkü

Selam kızlar 31+1 bugün. Yaklaşık iki hafta dır nefes darlığı var çok zorlanıyorum ve bacaklarım kollarım da hiç derman yok iki adım atsam saatlerce ayakta kalmış gibi yoruluyorum. Bir de yemek borusu yanması varki içimi parçalıyor sanki. Bebeğim de sağ tarafım da hep kaburgama baskı yapıyor yavrum neredeyse hiç oradan çıkmıyor sağımda geçiriyor tüm zamanını

Adana’nın bu sıcagında çalışıp yaşıyorsak doğururuz be
Hiç doğuma odaklanma zamanı gelince düşünürsünüz normal veya sezeryan sağlıkla alalım kucağımıza ben normal doğum yaptım bunı da normal istiyorum illaki zordur ama hiç abarttıkları kadar zorluk yaşamadım ki 0 açılma ve sancı ile gittim suni sancı ile doğum yaptım (pandemiydş ve. Maskeyle doğuma girdik )

Aslında doğumu düşünmeyeceksin ama çevrende ki insanların bütün doğum hikayelerini dinliyoruz sormadığım halde başlıyor anlatmaya yada nasıl doğuracaksın istediği şekilde gelebilir diyorum yeter ki sağlıklı olsun başlıyor anlatmaya ya sen ebe misin yoksa doğum doktoru mu nasıl bu kadar bilgiye sahipsin diycem ukala ben olcam geçen bir arkadaşım o kadar normal doğum diye ısrar etti sezeryan dedi doktor o kadar çok ağladı ki sezeryan oldu geldi 15 gün sonra beraber düğünde oynadık eeee nasıl oldu bu iş dedim hiç milletin kattığın gibi korkunö bişey değil dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…