Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bugün oğluşumla görüş günü suyu hala fazla oğlum 40cm 1750 gr. Oğlan 32 ben 30 haftadayım tekrar glikoz kan testi istedi onun sonucunu bekliyorum yüklemede çıkmamıştı inşallah bu seferde şeker çıkmaz
Şeker hala normal ama doktor yinede şekerden hamur işinden uzak dur dedi. Suyun fazla olmasıyla ilgili sorun ne olabilir dediğimde senden kaynaklı değil bebekle alakalı olabilir dedi bebek doğduğunda çocuk doktoru inceleyecek dedi bende iyice evham yapmak için internete baktım bir sürü kötü şey var Allah korusun inşallah bebişlerimizi sağsalim kucağımıza alırız🙏 bu arasa kaburga ağrılarımda suyun fazla olmasından kaynaklıymış

Kizlar bugün doktora gittim bebiş 31+6 cıktı kilosu 1960 larda bişi çikti az mı sizce kilosu doktor bişi demedi normalde 30 olmasi gerekirken 32 haftalık cıktı

Kizlar bugün doktora gittim bebiş 31+6 cıktı kilosu 1960 larda bişi çikti az mı sizce kilosu doktor bişi demedi normalde 30 olmasi gerekirken 32 haftalık cıktı
Bence kilosu normal kuzu ben de dün gittim 31+4 1800 çıktı doktor gayet iyi dedi
Bu kadar kiloya takma sağlıkla gelsin ideal kiloda olsun yeter ya

Son düzenleme:
Canım bende doktordan çıktım bende 31+2yim bebeğimin kilosu 1960 dedi, boyunu söylemedi devlet hastanesi biz ölçmüyoruz dedi ama haftasına göre her şeyi çok güzel görünüyor dedi.

Canım bende doktordan çıktım bende 31+2yim bebeğimin kilosu 1960 dedi, boyunu söylemedi devlet hastanesi biz ölçmüyoruz dedi ama haftasına göre her şeyi çok güzel görünüyor dedi.
Kuzu kağıt verdiler mi fl yazan kısım varsa onda yazıyor ordaki sayıyı 7 ile çarpınca çıkan sonuç boyu oluyor

Selam güzellikler bir süredir yazamadım ama arada girip okumaya çalıştım. Eşim de ben de çok ağır bir solunum yolu enfeksiyonu geçirdik. 10 gün geçti ama hala öksürüyorum. Dün doktorumuzda randevumuz vardı onun da eşi zatürre olmuş bu ne dedik herkes yıkılıyor. İlaç alamadım tabi bu süreçte çay çorba pastil atlatmaya çalıştım. Çok şükür yıkılmadım ayaktayım. Dün 31+6 idi bebeğimiz boy 44 cm kilo 1800. Diğer ölçümler önde ama 1 hafta falan geriden geliyor karın çevresi geçen ay 1 gün fark vardı. Beslenmemi artırdım ama çok da faydası olmamış tek tesellim şükür ki hala gelişmeye devam ediyor. Regenesis hapını günde 2 ye çıkardı ve proteini daha da artırmamı istedi hafif yaşlanma başlamiş plasentada ama bebeğe giden kan akımı iyi dedi 2 hafta sonra çağırdı. Bir de ilk nst tecrübemi yaşamiş bulunmaktayım ☺ Nst normal geldi. Son olarak lokumumu paylaşıyorum sizinle 🌸
oyyy maşallah lokuma :KK70: geçmiş olsuun canım salgın var gerçekten de

Demek ki normal o zmn bnde devlete gittim canım sağlıklı olsunlarda amanın 🙏🏻

Bence kilosu normal kuzu ben de dün gittim 31+4 1800 çıktı doktor gayet iyi dedi
Bu kadar kiloya takma sağlıkla gelsin ideal kiloda olsun yeter ya
Ne bileyim canım onlarca şey yazılıo ediyo tedirgin oldum sorun mu var diye düşünmeden edemedim sağlıklı olsunlarda sağlıpı etkilemesnde bu kilo olayi inan hiç baska türlü umrumda değil

Kizlar bide şey sorucam size bu doğuma yakın evrede normal doğum için ilişki öneriyolar ya drlar kaçıncı haftada ya da bi sorun olur mu bu haftalarda beraberlikte 31 . Haftalardayımm şuan

Kizlar bide şey sorucam size bu doğuma yakın evrede normal doğum için ilişki öneriyolar ya drlar kaçıncı haftada ya da bi sorun olur mu bu haftalarda beraberlikte 31 . Haftalardayımm şuan
Eğer gebeliğin riskli değilse, kanaman yada aşırı akıntın yoksa, enfeksiyonun yoksa mantarın yoksa ilişkiye girmenin belli bir haftası yok. Ben gebelik başından beri ufak idrar enfeksiyonları dışında kanama akıntı vs yaşamadığım için bana başından beri izin var ayrıca 30 sonrasında kasılmaların yoksa bir sorun olmuyor. Vücudunu dinle eğer seni zorlamayacaksa ve kasılman vs yoksa deneyebilirsin. Ben ilk gebeliğimde 32. Haftalarda sormuştum ama bana yasaktı kanama yaşamıştım enfeksiyonum çoktu oğlum da erken doğdu zaten 😅

Eğer gebeliğin riskli değilse, kanaman yada aşırı akıntın yoksa, enfeksiyonun yoksa mantarın yoksa ilişkiye girmenin belli bir haftası yok. Ben gebelik başından beri ufak idrar enfeksiyonları dışında kanama akıntı vs yaşamadığım için bana başından beri izin var ayrıca 30 sonrasında kasılmaların yoksa bir sorun olmuyor. Vücudunu dinle eğer seni zorlamayacaksa ve kasılman vs yoksa deneyebilirsin. Ben ilk gebeliğimde 32. Haftalarda sormuştum ama bana yasaktı kanama yaşamıştım enfeksiyonum çoktu oğlum da erken doğdu zaten 😅
Enfeksiyon çikti ya idrarda pzts bida gidicrm sorayım doktora 🙈 enfeksiyon ne zaman peşimi birakti ki mubarek bide hemoroid başladi iki gündür ondan çekiyorum ya

Enfeksiyon çikti ya idrarda pzts bida gidicrm sorayım doktora 🙈 enfeksiyon ne zaman peşimi birakti ki mubarek bide hemoroid başladi iki gündür ondan çekiyorum ya
Bende ya bende bıktım enfeksiyondan gebelik öncesi de vardı kronik oldu artık 🤦 ilk oğlumda çok kötü durumdaydım bir de 6 ay öncesinde düşük yapmıştım.. şuan o kadar çok su içiyorum ki suyla yaşıyor gibiyim o biraz tutuyor enfeksiyonu 😅

X