Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben imom omega kullanıyorum canim

Daha az önce ayakkabılarımı giyerken aynı şeyi söyledim eşime instagramda gördüğüm şeyler gerçekmiş diye 29+0 bende de oluyor artık 11 hafta daha napıcaz hiç bilmiyorum

Daha az önce ayakkabılarımı giyerken aynı şeyi söyledim eşime instagramda gördüğüm şeyler gerçekmiş diye 29+0 bende de oluyor artık 11 hafta daha napıcaz hiç bilmiyorum
Çok şükür artık havalar serinliyor tek tesellim bu, şu zamanları da sağlıkla atlatalım da inşallah

Maşallah sağlıkla gelsin kuzucuğunuz ben geç kalmışım o zman yeni yeni almaya başladım bi an önce eksiklerimi tamamlayayım bende sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

D vitamini, demir, magnezyum, multivitamin içiyorum. Oksapar da vardı ama ben doktorumla konuşarak bıraktım onu.
Kaçıncı haftada bıraktınız acaba doktorum bana uzun zaman önce aslında bıraksanız da olur dedi testlerimde temiz çıkmıştı ilk haftalar tedbiren başlamıştık düşük geçmişim var diye ben bebeğe bir şey olur diye bir türlü bırakamadım sağolsun eşimde çok endişeli bırakmam için hiç destek olmadı iğne vurmak zorlaşmaya başladı artık göbek dışında bir yere vuramıyorum iki ay kaldı riske atma diyorum kendi kendime başkası bu cümleyi kurunca ellerine iğneyi tutuşturup yok yere kendinize iğne vurun bakalım ne demek 2 ay iğne vurulmak demek istiyorum geçenlerde eşim kurdu bu cümleyi direk bana bir ağlama geldi hüngür hüngür ağladım ve ciddi ciddi o an oksaparı kendine vurmasını istedim sonuçta bende boşa vuruluyorum kendi de vursun bakalım bu kadar kolaymıymış sonuçta bir zararı yok herkesin canı kıymetli gelip gelip aman vur diyorlar boğmak istiyorum başkası söyleyince

Ben 17. Haftada bıraktım. Önceden bir bebeğimin kalbi durmuştu 8. Haftada. Önlem amaçlı başlanmıştı. Doktor bırakma dedi ama ben çok araştırdım. Eğer pıhtılaşma bozukluğu yoksa gerek görmüyorum boşuna başlanmış dedi ben de bırakmak istiyorum dedim. Karar senin dedi. Ama bu zamana kadar kullanmışsınız. Herkesin durumu farklı ben böyle yönlendirme yapmak istemem kesinlikle. Ama Allah sabrınızı artırsın. Çok zor her gün çekilecek dert değil. Sizi çok iyi anlıyorum

Ben her kontrole gittiğimde doktorum bana kalırsa bırak şuan sırf kafan rahat etsin diye kullanıyorsun diyor ve doktorum alanında çok iyi bir doktor riske kendini de atmak istemez sonuçta bir şey olsa sorumlu ben gün aşırı vuruyorum ama son zamanlar gergin olduğu için mi bilmiyorum iğne ya girmiyor ya giriyor içindeki ilacı bastırıyorum gitmiyor 3 yeri deldiğim oluyor niye kendime bu çileyi çektireyim zaten bir şey olsa o vurmadığım gün de olurdu Allah korusun

Kolaylıkla geçsin süreciniz inşallah benim doktorum önlem amaçlı vermek istedi inşallah devlet karşılar
Bildiğim kadarıyla karşılamıyordu, ama kadın doğumdan alacağınız raporla 9 kutuya kadar alabiliyorsunuz önceden rapor üstünede para çıkıyordu temmuzda kalktı demişlerdi. Eczaneyle görüşüp rapor çıkartmak en mantıklısı

Maşallah sağlıkla gelsin kuzucuğunuz ben geç kalmışım o zman yeni yeni almaya başladım bi an önce eksiklerimi tamamlayayım bende sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Bende daha başladım sayılmaz 3 5 takımı var sadece haftaya çıkcam alışverişe
Bugün kontrolüm vardı 30+4 1750gr 41 cm olmuş minnoşum

29+1 den selam canım bende artık zorlanıyorum iyice büyüdüm valla sabah zor çorap giydim doğurma ciddiyetine girdim valla 10 hafta kaldı diyorum hazırlıklara başladım artık . 58 ile hamile kalmıştım şuan 66 olmuşum +8 ile yola devam

Kızlar 29+4 haftalık hamileyim sol alt kasık ağrım oluyor enfeksiyon falan yok ama ayağa kalktığım da falan ağrı hissediyorum bazende sol tarafa yatarken ağrıyor siz de böyle bir durum var mı
bende 29+1 evet bazen oluyor yataksan aniden kalkamıyorum bir tarafa yatınca oraya toplanıyor karnımı geriyor aşağıda baskı hissediyorum ama sancı gibi değil normal sanırım aşağı vurunca çıkıcak gibi oluyor bazen

evet zurnanın zırttt dediği yere geldik artık 29+1 zorlanıyorum bundan sonrası zorlu olucak bizim için ama az kaldı ya sabır sağlıkla gelsinler . 29+0 30.haftaya giriş yapmışın yani 10 hafta kalıyor kızz oğlumda normal tarihinden 1 hafta önce gelmişti belli olmaz ben önden düşünüyom hep tahmini 17 kasım tarihim ama bakalım o tarihie kalıcakmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…