Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben de normal istiyorum ama bilmiyorum nasıl olacak korkmuyorum değil açıkçası ama nasıl iyi olacaksa ikimiz için öyle olsun istiyorum inşallah canım bu sefer yüzümüz güler artık
Doğumunda yüzün güler istediğin gibi gelişir doğumun inşallah
Ben de Türk kahvesine çok düşkünüm hamilelik sürecinden önce günde 5 tane içiyordum rahat. Ama şu an her gün 1 tane yine içiyorum çok severim
Ben çok şükür kahveden soğudum hamilelikte yoksa sabah kahvaltıdan önce 1 kupa nescafe içiyordum 2 3 Türk kahvesi yemeklerden sonra çay falan abooo kafein bağımlısıydım ben iyi ki de soğudum kahveden
Camım maşallah doktorun kilosu için ne dedi acaba
Hiç bişe demedi çok iyi dedi fazla gibi demi

Bnm en son gittiğimde fazlaydı suyum. şeker yüklemesi mutlaka taptır dedi doktor ama istifra ettim tamamlayamadım maalesef.
Benimki de sağ kaburgamın altına kafasını yerleştirdi canımı o kadar acıtıyor ki asla oturamıyorum devamlı uzanmam gerekiyor. Senin de bebeğin makat geliş mi şuanda
Evet cnm makat geliş. Pazartesi gideceğim inşallah kontrole.

Cnm nefes darlığı bende de oluyor streste etkilermiş bide bebek büyüyor alan daralıyor baskıdan normal deniyor

Ben sabah 2 demli öğle 2 demli akşam 2 demli içiyorum genelde. Ama başka kafein tüketimim yok. Kahve kakao vs tüketmiyorum
Demiriniz nasıl acaba bende çayı çok severim başta midem bulandı içemedim şimdi de demiri etkileyecek diye haftalık kahvaltıda 1-2 kez demliyorum 4-5 bardak içiyorum korkuma

Demiriniz nasıl acaba bende çayı çok severim başta midem bulandı içemedim şimdi de demiri etkileyecek diye haftalık kahvaltıda 1-2 kez demliyorum 4-5 bardak içiyorum korkuma
Demirim iyi. Çay için demir sıkıntı değil ya düşerse günde 2ye cikariyolar demiri. Esas sıkıntı kafeini çok almamak. Demiri çok içeren şeyler yediğinizde özellikle hayvansal gıdalar kırmızı et, cayi hemen üstüne içmeyin de 1-2 saat sonra için

Demir olarak hangi ilacı kullanıyorsunuz nasıl kullanıyorsunuz aç mı tok mu ben 3 aydır kullanıyorum ama düşük hala yanlış mı kullanıyorum acaba?

Benim bebeğim de öyle sağ kaburgamın altında ama benimkinin totosu meshane üstünde iki kıpırdasa hemen tuvaletteyim geceleri 5 kere falan çıkıyorum makat gelişimli benim bebek
Tuvalet sorunu da yaşıyorum ama inan kaburgama öyle bi baskı yapıyor ki akşam olunca ağrıdan duramıyorum bazen. Doktorum elinle ittir kafasını diyor ama kıyamıyorum da zarar veririm diye hahahaha

Bnm en son gittiğimde fazlaydı suyum. şeker yüklemesi mutlaka taptır dedi doktor ama istifra ettim tamamlayamadım maalesef.

Evet cnm makat geliş. Pazartesi gideceğim inşallah kontrole.
Normal mi düşünüyorsun peki canım. 29+5 olduk biz de normal istiyorum ama dönmezse diye de tedirgin oluyorum

Heö
Ay evet ya zaten yemeğe karar vermek çok zor oluyor bir de böyle seçerek yapmak daha da zor.
Ben napaym kızz hem işe git hem gel yemek yap
Neyse ki eşim hiç o konuda zorlamıyor dışardan alalım diyor. Bende dışardan yemek istemiyorum ev yemeği istiyor canm

Bende de var o takıntı balım balık etli biriyim hep diyet ve kontrolle gidiyordum önceden de
Şimdi ipin ucu kaçtı valla

Valla bende aynıyım 31+4 üm ama dermanım yok inan ki. nefesi zor alıyorum yoruluyorum . bebek benimde sağda hep

Tuvalet sorunu da yaşıyorum ama inan kaburgama öyle bi baskı yapıyor ki akşam olunca ağrıdan duramıyorum bazen. Doktorum elinle ittir kafasını diyor ama kıyamıyorum da zarar veririm diye hahahaha
Ben gündüz çalışıyorum bütün gün masa başı eğilmekten bilgisayara sırtım ağrıyor akşam da tam uzanıyorum bu sefer de oğlan başlıyor eşim yatırıp kaldırıyor resmen beni doktor da arada sağlam dürt ordan çekilsin diyor bende o kupırdamayınca üzülüyorum canım yansın napim diyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…